#9 - Kim vs. MinajRekonstrukce YouTube komentářů

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:532
Počet zobrazení:8 622

Jak jste si přáli, přeložím i dvě předchozí rekonstrukce YouTube komentářů, které jsem původně vynechal. Dnes se dočkáme dlouhých monologů.

TOTO VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET!

Přepis titulků

V LISTOPADU VEDLI YOUTUBEŘI "JOSHHMARSH" A "BLACKMAGICTJ" ROZHOVOR POD VIDEEM "LIL KIM VYSVĚTLUJE NEPŘÁTELSTVÍ S NICKI MINAJ" NÁSLEDUJE REKONSTRUKCE JEJICH KONVERZACE A jaký důkaz u skladby Automatic má? Je tak hrozně povýšenecká. Jasně, rappeři se vychloubají, ale ona je v tom úplně jiná liga. Měla by zdechnout. Nicki je jednička! Nicki Minaj ať táhne do hajzlu!

Ten plastový balón, ta děvka s velkým zadkem, Lil' Kim nesnáší a krade její styl. Ta prdelatá křivá zlodějka stylu! Nejdřív jsem měl Nicki Minaj rád, ale pak jsem si o ní něco zjistil. Viděl jsem video "Playtime Is Over" od Lil' Kim. V tu chvíli ztratila Nicki Minaj všechen můj respekt! Je falešná!

Je to zlá, podřadná, falešná, lstivá, křivá, do zad bodající, "kéž bych byla Lil' Kim" děvka! Když se Nicki Minaj dala na rap, chtěla být jako Lil' Kim, a tak ukradla její styl. Zneuctila všechny rapperky, které se v té branži pohybovaly už 10 let. A ty tvoje kecy jsou mi u prdele. Zjisti si o ní něco. Tým Lil' Kim a má děvka Tiffany navždy! Nicki Minaj že je falešná?

Ne tak falešná jako obličej Lil' Kim. Nicki Minaj byla nakonec mnohem úspěšnější než Lil' Kim! Dneska by o ní nikdo nemluvil, kdyby Nicky nevytvořila skladbu "Stupid Hoe"! Podívej se na jakékoliv video Lil' Kim a pak se podívej na jakékoliv video Nicki Minaj. Všechna jsou o pomstě. Tak to před "Stupid Hoe" nebylo!

Little Kim by měla Nicki poděkovat za uznání, které se jí dostává. Nicki použila nahrávky Lil' Kim pro své mixy čistě z úcty k ní. Ale když se stala úspěšnější než Lil' Kim, tak do ní Kim začala rýt s tím, že to nahrála první. Nejde o to, která z nich byla první! Jde o to, která z nich to udělala líp! Nicki má tři parfémy se svým jménem a vlastní řadu oblečení.

Má Lil' Kim něco podobného? Nicki to dělá líp! Já si o tom něco zjistil, protože Nicki podporuju odjakživa! Ať táhne do hajzlu! A ty taky, zmrde! Běž se zabít, protože jsi jen posraný hovno! Rozumíš?! LOL!

Vždyť je to jen hudba, ty kokote! Je mi totálně u prdele, jestli mají lidi Nicki rádi nebo ne. Právě jsem dokázal, že nemáš pravdu. Běž někomu vyhulit péro! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemám tušení o kom tato konverzace byla, ale po konci videa jsem dostal záchvat smíchu, takže v poho..

52

Odpovědět

Tak jsem se díval, co jsou vlastně ty ženské zač a zjistil jsem, že to jsou nějaké plastové nepovedené napodobeniny člověka, o kterých lidé, kteří pijí brzdovou kapalinu po litrech tvrdí, že umí zpívat. Tyhle obludy se můžou stát slavné vážně jenom v Murice.

263

Odpovědět

Bohužel je poslouchá i spousta lidí jinde na světě... I když je to z větší části dáno tím, že jsou slavné právě v Americe.

100

Odpovědět

Ty klipy mě připadají obvzlášt´ nechutné :-)

20

Odpovědět

Ti dva prostě nikdy nezklamou :-D !

211

Odpovědět

Ten výraz v 2:48 je parádní troll face.

71

Odpovědět

Kdo je ta niki a kim ?

392

Odpovědět

Bud rád/rada že nevieš.

170

Odpovědět

Dokonalá rekonstrukce.

210

Odpovědět

LOL

82

Odpovědět

Tenhle spolek herců skutečně odvážný, když se pustí do diskusí o ničem a zahrají to s živou dokonalostí.

770

Odpovědět

.... *herců je odvážný ...*diskuzí
zase píšu jako mamlas sorry

157

Odpovědět

Nikdy jsem se nepovažoval za znalce středoproudého popu, ale i přesto jsem byl udiven, když jsem si uvědomil, že nemám nejmenší tušení, o kom se ti dva vlastně baví.

1013

Odpovědět

mrkni na posledni dva dily southparku a mel bys byt v obraze skoro o vsem co s etoho tyka i netyka:D

91

Odpovědět

Takže jsi nikdy neslyšel jméno Nicky Minaj? Nežiješ na jiný planetě náhodou?

448

Odpovědět

+AutoTaky jsem tahle dvě jména v životě neslyšel .. a podle videa a komentářů to ani měnit nechci ... :)

60

Odpovědět

Díky 9gagu vím, že má Nicki Minaj (dost ošklivej) umělej zadek. Jak zpívá netuším, ale doufám, že taková móda k nám nedorazí...

473

Odpovědět

9fag

2225

Odpovědět

Tak hlavně jestli má "přírodní" předek :)

00

Odpovědět

na konci uz jen chybelo "WHO WON? WHO'S NEXT? YOU DECIDE!"

2171