#6 - Football, nebo soccerRekonstrukce YouTube komentářů

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:621
Počet zobrazení:10 294

Měl by klasický fotbal v angličtině být football, nebo soccer? Další velká hádka, která často budí vášně všude na internetu. A to by bylo, aby se podobná hádka nezrekonstruovala.

Přepis titulků

V prosinci 2013 vedli YouTubeři Ivy Kenso a Shortshortdi konverzaci pod videem "Fotbalový hráč omylem plácl rozhodčí do prsa". Následuje rekonstrukce konverzace. Football ty zasranej Amíku! Už mě vy ignoranti unavujete. Britové vymysleli název soccer. Nebuď jako ovce a něco si o tom zjisti. Jen proto, že se tomu v některých částech světa říká football, ještě neznamená, že se ten sport tak opravdu jmenuje.

Ignoranti? Běž otravovat někam jinam, ty milovníku jelenů. Ty sirup milující Kanaďane. Vypadni. Přemýšlím, co vlastně děláš. Jen spíš, pak se vzbudíš a dáš si cereálie. - Ty twerkere! - Proč ten výbuch hněvu? To je tak těžké přijmout, že jsi ignorant? Já nerozumím spoustě věcí a už mnohokrát jsem neměl pravdu.

A proto se dál učím! Vidíš, to je tvůj problém. Jsi prostě hloupák. Já jsem chytrý a lepší jak ty. Zeptej se strýce. Úžasná gramatika. Hloupák...

Lepší jak ty... Nevím, jak jsi starý, ale mám pro tebe radu. Pravdou je, že nevíš vůbec nic. Předstírání, že jsi chytrý a vzdělaný, je to, co ti brání, aby ses posunul ze své současné inteligenční omezenosti. Tyhle kecy jak od Nelsona Mandely si strč za klobouk! Běž ošukat kozu, ty omezený rusákofile ze střední třídy! Urážky, urážky, jen samé urážky.

To umíš jen tohle? Udělej mi laskavost. Přijď alespoň s jednou dobrou odpovědí. Chci jen jednu jedinou inteligentní odpověď. Tvoje máma... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Před 4 lety to bylo vtipnější

03

Odpovědět

Bych soccer přeložil spíš jako kopaná, ale to je vlastně jedno

50

Odpovědět

Tím se mi potvrdilo, že Kanaďané jsou zdvořilí, tenhle se i při hádce s blbcem vyjadřoval na úrovni :D

260

Odpovědět

Me by zajimalo proc to ma na utube tak malo shlednuti

161

Odpovědět

Tohle si vysloveně říká o Českou verzi. Chci přepis diskuze na Novinkách a chci ji HNED! BTW: ideální bude ta ve, které za uhynutí kakadu palmového může Kalousek.

710

Odpovědět

To by ale byla nuda, kdyby v každém videu za všechno mohl Kalousek. :D

410

Odpovědět


Odpovědět

Teď jsem se tam dočetl, že Kalousek unesl ten ztracený Boeing.

50

Odpovědět

Jsem jedinej, komu se vybaví John Snow, když někde slyší "you know nothing" ? :D

596

Odpovědět

Po měsíčním maratonu pentalogie Písně ledu a ohně si vzpoměnu při jménu Jon Snow na poněkud něco jiného, ale nechci kazit lidem zápletku spoilerem.

141

Odpovědět

+BenosTo že ho několikrát bodli neznamená, že je mrtvý. Navíc ho oživí Melisandra.

1346

Odpovědět

Já zas u "Is that all you can do?" vidím Gandalfa :D

10

Odpovědět

Vždycky žasnu nad tím, že někdo opravdu vede tak retardovaný diskuze, že to až bije do očí :D

390

Odpovědět

Fotbal nebo kopaná?

330

Odpovědět

:D Úžasný... škoda jen, že ten "chytřejší" to nazačátku říkal špatně :( Původně se football jmenoval normálně football, soccer vznik až dýl...

338

Odpovědět

později :D

1219

Odpovědět

jsem nejvíc chcal jak mu ten bělovous řval uplně do ucha s tím urputuným přesvědčením a to mu jenom nadával :D

351

Odpovědět

Tohle je prostě brilantní. Nejenom, že si někdo řek "hele, co kdybysme z debilních debat na yt udělali scénky", oni tomu přidaj ještě epesní vizuál, výborné herce a vytvoří tak kontrast mezi stupiditou podobnejch debat a kvalitním zpracováním. Prostě geniální. Ještě víc by to podtrhla takováta echt royal english, ale i tak je to skvělé.

1763

Odpovědět

Když si vezmete že tyhle konverzace a hádky začnou jen malou reakcí a končí to až takhle, je to drsný :D. Hold ta bezmoc internetových diskuzí někoho přesvědčit :D

783

Odpovědět

Baví mě to.. :D

170

Odpovědět

Ti herci jsou uzasni...
jinak to vysvetluje to video z minula, Mandela byl ten fotbalista... :-)

1052

Odpovědět

Naprostý souhlas, z fleku by si mohli střihnout Shakespeara.

271

Odpovědět

Docela by se asi daly vést konverzace na téma, jestli řekl "You dear lover" nebo "You deer lover" (nějaká vymyšlená rádoby nadávka?).

175

Odpovědět

Proč by mu říkal dear lover, když ho chtěl urazit? :D Navíc mu nadával do Kanaďanů, takže nadávka deer lover je na místě.

600

Odpovědět

Že jseš to ty, tak jsem si tu diskuzi vyhledal a ano - opravdu říká "deer lover".

240

Odpovědět

+MoggsDíky, vážím si toho :D

150

Odpovědět

+MoggsTeda, asi jsem zmeškal událost, proč by byli Kanaďané označováni jako milovníci jelenů, ale není tomut ak dávno, co Britové protestovali proti tomu, že Finové jedí sobí maso. Hlavně ta scénka (jak z řežie TV Nova), při které se matka jednoho dítěte vztekala do kamery, jak má asi vysvětlit svému synovi, že někde jsou tak krutí a jedí sobi :D

240

Odpovědět

+MoggsKomentáč LOYF mě rozsekal snad více než to vide :-D Díky, vymámil/a jste ze mě pravé LOL :-))

50

Odpovědět

+Moggsjj, jako komentář od LOYF mě doslova rozsekal :D :D :D nemůžu se přestat smát :D :D

30

Odpovědět

Asi chcel použiť Moose lover, milovník losov čo by bola narážka na Kanadu, ale vzhľadom na jeho (ne)obmädzenú slovnú zásobu si proste splietol jeleňa s losom.

80
Další