Vtípek od Heinekenu

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:3 604
Počet zobrazení:29 417

Před důležitým zápasem dáte vychladit pár piv, nakoupíte brambůrky, arašídy, všechno pěkně přichystáte na stůl v obýváku, uvelebíte se ve svém ďolíku na gauči, předzápasové povídání končí a najednou: "Cvak," manželka/přítelkyně přepne na Ordinaci v růžové zahradě nebo Velmi křehké vztahy, zatímco vaše pravidelná dávka emocí už na jiném programu načíná první poločas. Éra, kdy muži měli plnou kontrolu nad televizním ovladačem, je dávno tatam, na což se osobitým způsobem pokouší upozornit i Heineken. Edit: název písničky na začátku videa je The Fratellis - Chelsea Dagger. písnička na konci je Fatboy Slim - Right Here Right Now.

Přepis titulků

Nejposvátnější chvíle, která mužům zbývá, je sledování fotbalu se svými přáteli. Ale postupem času jsou tyto chvíle v ohrožení. Připomněli jsme to naší cílové skupině ve večer utkání Ligy mistrů mezi Realem Madrid a AC Milán. Nafingovali jsme večer spojující poezii a klasickou hudbu ve stejný čas jako zápas. 200 našich kompliců přesvědčilo přes 1000 fanoušků AC Milán, aby se vzdali zápasu. 100 přítelkyň. Táta mi dal dva lístky... na koncert klasické hudby 21.

Ale to je zrovna zápas, opravdu! Tak ten zápas vynech! 50 profesorů. Nadcházejícího 21. října... smyčcový kvartet pořádá koncert... Když to musí být, tak to musí být. Spousta novinářů byla také buď oběťmi nebo komplici. V Mahlerově koncertní síni se koná vystoupení...

je to 21. října. Prosím tě, udělej mi tu laskavost. Takže zmeškám Real Madrid a AC Milán? Koncert i s rozhovory známých osobností sportu vysílal Sky Sport. Koncert začal. Po 15 minutách. "Nic?" "Je těžké říct ne svému šéfovi, že ano?"

"Své přítelkyni?" "A zápasu?" "Jak jste mohli jen pomyslet na zmeškání tak důležitého zápasu?" "Jste pořád s námi?" "Real Madrid a Milán jsou už na hřišti." "Pojďme si užít zápas společně." Výsledky: 1136 obětí se chytilo do pasti.

Přes 1,5 milionu lidí je sledovalo živě na Sky Sport. 10 milionů lidí je vidělo ve zprávách druhý den. "Vtípek" "Ale zlato, dnes je zápas..." Přes 5 milionů diváků na internetu během dvou týdnů. Spousta fanoušků tuto událost ocenila na blozích, fórech a sociálních sítích. Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (117)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

asi bych brečel radostí :D

290

Odpovědět

Jako fotbalista mám z hymny ligy mistrů pokaždé neskutečnou husinu :D

281

Odpovědět

předvidal jsem to uz od doby co vlezli do divadla:D

1911

Odpovědět

no, ono šlo to to, nachytat co nejvíc lidí.. takže já osobně si myslím, že tam nebyl nikdo, kdo by přišel na koncert a nevěděl o tom, co se tam bude dít

184

Odpovědět

Tak to bych se sebral a odešel.

2018

Odpovědět

Až na to že ti opravdový fanoušci by se nenechali ukecat.

2122

Odpovědět

Ta píseň, kterou hráli při spuštění přenosu ze hřiště je hymna Ligy mistrů ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=BgomX3qD-iA

182

Odpovědět

No skvělý. Geniální mrazení. A když jste u názvů písniček - jak se jmenuje ta, kterou hrál smyčcový kvartet při spuštění přenosu ze hřiště na plátno v koncertní síni? ;) Děkuji za odpověď!

182

Odpovědět

taky me mrazilo..:D :)

180

Odpovědět

Hned potom jak tam napíšou nic? tak mě začne až do konce mrazit po zádech :D

180

Odpovědět

a co ti, kteří přišli na koncert? :-O

201

Odpovědět

najlepší vtip čo som videl za posledných pár mesiacov :D fakt :D

180

Odpovědět

Je

180

Odpovědět

Nemělo by být už v legendárních?

200

Odpovědět

3:18 - 3:22 ááá to mrazení :)

190

Další