Řekni si o pauzu

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:447
Počet zobrazení:5 612

Během fotbalového mistrovství světa v jižní Africe (2010) pustila mexická pivovarnická společnost do televize sérii reklamních spotů na její pivo Sol, které vycházely postupně, po celou dobu sportovního svátku. Mě tyto reklamy pobavily natolik, že se s vámi rád podělím o jejich český překlad.

 

Přepis titulků

Zavolal jsem tě, protože... Cítím, že už to není jako dřív. Necítím jistotu. Jistotu? Hele, chci to vyřešit v klidu. Nechci se teď hádat. Jsem tu na motorce. Myslím, že bychom si měli dát pauzu. Jak dlouhou pauzu?

Asi tak... Měsíc? Měsíc. Co třeba ode dneška do 11. července? Abych ti řekl... Že tento měsíc bude tvou jedinou láskou... Mexiko. Není to kvůli tobě, není to kvůli mně.

Ani kvůli motorce. Rozumíš? Jak se opovažuješ říkat mi o pauzu? Zrovna teď, když máme tolik společných plánů. Lucio! Nemám svůj mexický dres. Protože tento měsíc bude tvou jedinou láskou... Mexiko.

Je zelený. Vím, že nechceš, abych se trápil. A tak... kvůli psychické pohodě. Po pípnutí zanechte vzkaz... Ahoj, lásko. Promiň, že volám, ale chtěl jsem ti říct, že je mi moc smutno. Kvůli nám, logicky.

Chybíš mi, motorce taky a... a už mi dochází, jak moc tě miluji. Ale protože v životě nerad nedotahuji věci do konce... chci si užít ty dny, které mi zbývají... abych dokončil ten měsíc, který jsme si dali... a vrátit se naplno k tomu, co je mezi námi. Posílám pusu a... už tě skoro miluji.

Pořád ještě zbývá několik dní fotbalu. Pomalu si připravuj půdu. Do konce fotbalu v jižní Africe zbývá málo. Pomalu si připravuj půdu. Do konce fotbalu v jižní Africe zbývá málo. Vrať se ke své ex. Do Brazílie 2014 je ještě hodně daleko. Překlad: Jeroneemo www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hihihi xd

180

Odpovědět

ten konieeeeeeec...:D:D:D:D:D::D:D:D....že vratse sa k byvalej do Brazilie 2014 ostava este vela casu...:D:D:D:D::D:D:D:D:D

180

Odpovědět

nápad s postupným vývojem dobrej, poslední reklama dokonalá...ale celkově slabší průměr

180

Odpovědět

luxusní :D:D:D:D

180

Odpovědět

slabe

181

Odpovědět

langeweile

180

Odpovědět

Nejlepší sou REKLAMY NA PANDA SÝRY :D

180

Odpovědět

Tež mna to nejako extra nepobavilo ... 100 ludi 100 chuti

180

Odpovědět

Šest komentářů a všechny pozitivní? Tak holt budu výjimka. Bída, nuda, nezajímavé, sbohem.

191

Odpovědět

to je nejvíc!!!

180

Odpovědět

ten motorkár bol naj neni to kôli tebe ani kôli mne ani kôli motorke

180

Odpovědět

Poslední čtyři byli genialní :D Hlavně ta závěrečná :D

180

Odpovědět

suprové...jen je škoda že je to tak blbě rozstříhané...7/10

180

Odpovědět

tak to je geniální :D

180

Odpovědět

:-D Hodně dobrý reklamy...

180

Další