Nejlepší konec zápasu v historiiOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:5 177

I ve fotbale občas existuje spravedlnost! 

Ozzy Man představuje poslední minuty zápasu mezi Watfordem a Leicesterem z roku 2013.

Přepis titulků

Jak je, legendy? Z ňákýho divnýho důvodu koukám na fotbal. V pandemii sleduju i to, co bych jinak přešel. Díval jsem se na nudný zápasy před spaním… Něco se stalo! Rozhodčí ukazuje! Úplně se v tom vyžívá! Tenhle tomu nemůže věřit, říká: Hej, není tu míň zasranej rozhodčí?

Dej mně ten míč, jsem moc moc zraněný. Simulant zasraná! řve trenér a sundává si jednu z osmi bund. Cassetti všem říká, že mu nic neudělal, že to zahrál. Kouknem na několik HD záběrů. Knockaert je tu silnej, ale jak se ho Cassetti dotkne, sesype se. Máme i jinej úhel HD? Jasně že jo! Tady se dotknou!

Tak tomu modrýmu šmejdovi se stalo pěkný hovno! Představte si ty roky dřiny, pochval od rodičů a kámošů za vaši oddanost, sportovní disciplínu a pak: Kašlu na to, chci volnej kop. Budu podvádět u hry, kterou mám tak rád. Ale nemá moc čas přemýšlet o své reputaci, musí to ukončit.

Teďka v 97. minutě to musí prostě napálit. Brankář na to: Naser si! Znova: Nasrat! Jeden ze žlutejch to kope pryč! Takhle budeš řídit! Odteď řídíš takhle! řvou všichni jako Will Smith ve filmu Mizerové! Žlutej tým útočí a já jsem čím dál nadšenější! Možná začínám chápat, proč se to všem tak líbí!

A tady přichází borec s nohou! Gól! Režim bez dresu, značka trenek odhalena! Je na 110 % ready na pivo a svlečení do naha s fandama. Snad s jejich souhlasem. Sakra. Já chtěl jenom vyhrát! Každej na mým místě by spadl, říká si Knockhaert. Deeneymu teď všichni dávaj čísla.

Trenér: Co to? Jednu minutu sundávám bundu, v další minutě je konec! Vyhráli jsme, všichni křičí a jdou se objímat. To si nikdo nebude pamatovat. Za pár týdnů to vyšumí. Tenhle chudák na chvíli omdlel. Záběry fanoušků, tady je ten velkej útok z obrany.

Po tom všem už každej fandí Watfordu. Tenhle je super, připomíná jim směr. To se hodí. Pod tlakem se základy hodí. Ale hráči to ví. Tady střela napříč na střed. A odtud sice vidím hovno, ale líbí se mně ten brajgl. Ti sekuriťáci jsou fakt bezvadný.

Nechci být za chytráka, ale líbí se mi, že nikoho nehoní, Protože jako kdy fotbal skončí takhle? Jednou za sto let? Támhle někdo rozdělává oheň, ale v klidu, pak to uhasí. Zajímalo by mě, jak se daří orbitalfasteners.co.uk. Asi jsou vysmátí, že koupili billboard na tento zápas. Hele, záběr fanoušků z hřiště, rozhovor s gólmanem, dobrý, a jde se na škopek.

Tak možná že kopaná je dobrá, nebo fotbal, jestli chcete. Občas je to dobrý. Ale kurva drát, tohle byla nádhera. Fakt jo. Dík za koukání, lajkujte video a běžte na: ozzymanshop.com/stubbies, pokud vám záleží na pivu.

Překlad: Lukkul www.videacesky.cz Jako opravdu mě srazil, upřímně, srazil mě v pokutovém území, takže… Jo. Ztratil jsem rovnováhu. Ano.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jasná penalta.

111

Odpovědět

Hlavně to nebyl jen tak obyčejnej zápas. Vítěz zápasu postupoval do Premier League, takže šlo fakt o hodně

180