Maskoti vs. dětiOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:5 198
Všichni víme, že lidé v Jú Es Ej jsou trochu někde jinde, ale v dnešním videu se dozvíme, jak moc jinde. A k tomu nám dopomůže Ozzy Man.

Přepis titulků

Tyhle potvory amerického fotbalu jsou mnohem děsivější než cokoliv, co žije v Austrálii. Mrkejte na toho psa, jak napadl dítě. Prostě je pronásleduje a pak strhne na zem. Zasranej dinosaurus musí udržovat pořádek. Děti se nevyhnou ani politikům. Dostávají pořádnou čočku od mrtvých vůdců. "Je čas jít spát, a žádné odmlouvání, ty sračko malá."

Nevěděl jsem, že pytlonoš dorůstá takové velikosti. Je to fakt kus pytlonoše. Dávej bacha na toho modrého čulibrka... A přesně takhle vznikají noční můry. No tak, děcka, to zvládnete, to projdete. Je tohle zasranej kelímek? Je to kelímek od nudlí? Dobrý postřeh, ale ne, bacha na baseballový míček s lidským tělem. Jaké zasrané kouzlo z černé magie vám dá míček místo hlavy?

To je v pejči. Dávejte pozor, děti, všude jsou příšery. Nahrávku jim zmařila ta věc s rozmáčklou hlavou. Jde si až pro touchdown, bezcitný. Tenhle se žene do pasti a je to tu, zase ten modrej čulibrk. Santo, co ty tu... "Nehádej se, přestaň se hádat." A tady máme další touchdown. Uteč, Forreste, utíkej do skórovací zóny. Ale ne, znovu modrý čulibrk.

A mrkejte, tady oslavuje Donnie Darko. Teď se nejmenší dítě pokusí sundat nejtlustšího maskota a neskončí to vůbec dobře. Dokonce i tohle nacho je nezastavitelné. A tady viking říká: "Táhni do Valhally." Tady aspoň skončili na zemi všichni. Mrkejte na tohohle maskota, myslí si, že je Michael Jordan.

Asi při tom řval: "Leeroy Jenkins!" Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Parádní forma tréninku formou hry.
Pokud někdo chce hrát ragby nebo americký fotbal, tak musí být opravdu tvrdá nátura už od dětství.

01

Odpovědět

Už jen kvůli té dementní reklamě bych si lego nikdy nekoupil. :D
Nejde sem strčit třeba 20 reklam, které by se točily, abych pořád nesledoval nějakého fousatého dědka, co si ulítává na plastové hračce a říká tomu "práce"?

02

Odpovědět

docela přísný :D

01

Odpovědět

Hustý, to bych si taky zahrál.

11