Žonglování s Rubikovými kostkamiOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:8 080

V dnešním videu se podíváme na další dovednost, kterou nikdo z nás nedokáže, ale mladý asijský chlapec to zvládá levou zadní.

Přepis titulků

Jen se podívejte na tohoto mladého hocha, který žongluje a řeší Rubikovy kostky. To je jeho trenér, moderátor je zhulenej, kluk má pět minut na dokončení. Zde máme zpomalený záběr toho, jak to vlastně dělá. Tady můžete vidět, jak rychlé řeší kostku, zatímco žongluje. Borky to žerou, prostě to žerou, válí jako hovnivál svou kuličku. Naprostý klid, absolutní soustředění, zase vidíme jeho prsty při práci.

Tři minuty a třicet sekund a vypadá to dobře. Kostky jdou nahoru, dolů, dolů, nahoru, doleva, doprava, je to zasraně složitý algoritmus. Trenér propadá panice, ale nedává to znát, stejně jako ostatní. K čemu by to bylo dobré, kdyby dal najevo, jak moc je ve stresu, při této elitní sportovní události. Tento mladík se jen potřebuje soustředit, za to taky přece dostává ten velký balík peněz.

A daří se mu fakt skvěle, kámoši mu říkaj: "Co sakra děláš, pojď zapařit Fortnite." Ale tohle je jeho šálek vodky. Sakra, co se to děje, došlo snad k mechanickému poškození jedné z kostek? Nevím, nemám páru, ale ten moderátor je totálně zpraženej. Nebo je ten týpek tak rychlej, že to lidi vůbec nestíhají sledovat. Přesně to se děje, tahle z toho má závrať, trenér to prostě žere, týpek si pro to jde, jde si pro zlato, jde si pro slávu.

Ještě zrychluje a něco vám řeknu, on to kurva dokázal. Kostky jsou dole, kostky jsou dole. To je čas, dav je u vytržení, paráda. Rozhodčí si porovnávají časy, ale no tak, určitě to má v kapse. Teď ještě musí zkontrolovat kostky, jestli nejsou podmáznuté. Nejsou, má to, kurva jo, má obří certifikát a nový rekord. Je to fakt legenda, ukazuje certifikát všem jeho holkám. Je to mladý hoch s velkými možnostmi, fakt že jo.

Trenér ho pořádně objal. Ach bože, co já dělám se svým životem, co dělám? Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No jasně, asiatů je tolik, že když si každý pátý házel pár let se třema rubíkovkama, tak se to jednomu holt náhodou samo složilo.

Ne teď vážně, je to frajer!

10