Hra o trůny v kostce: VlkodrakOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:143
Počet zobrazení:13 591

Poslední díl sedmé řady Hry o trůny skončil a Ozzy Man si pro nás jako dárek připravil desetiminutové video.

Tričko s grilovačkou pro Tým živých: http://www.teespring.com/ozzybbq
Tričko s nanukáčem pro Tým nemrtvých: http://www.teespring.com/ozzypop

Přepis titulků

Musíme vyhlásit stav nouze! Začínáme u Červíka před Královým přístavištěm. Bronn a Jaime diskutují o životě bez famfulína. Dothrakové se dostavili na akci. Jeňa říká: "Kdo by kurva chtěl žít v tak přelidněném městě?" Tyrion na to: "Noční život je tady prostě boží." Ťuky ťuk, jo, nemrtvý čulibrk je furt živej. Zaměstnanci Targaryen s.r.o.

si to míří na velké setkání se Cersei. Tyrion a Pod na sebe narazí. Ohař a Brienne mluví o Arye a o tom, jak z ní vychovali nebojácné dítě. Bronn přizná, že mu chyběl Tyrion. Hřeje mě to u srdce. Zatím mají všichni dobrý den. Do prdele. Už je to fuč. První trapný pohled.

Druhý trapný pohled. Třetí trapný pohled. Ohař pozdraví svého bratra. Gregor ho moc rád vidí, nejspíš. Nástup Dany je grandióznější než nástup Lady Gaga na Super Bowlu. Jon s Tyrionem zahájí PowerPoint prezentaci diskuzí o armádě nemrtvých. Sandor pomáhá jako asistent. Nemrtvý čulibrk skoro dá hlavičku Cersei.

Pak ho Ohař rozpůlí vejpůl. On na to: "Á, au!" "To nebylo fér!" Qyburn se šprtá na test. Davos zažehne Bunsenův kahan a Jeňa začne grilovat vzorek. Taky předvede sílu dračího skla. Euron si střihne Cartmana, když řekne: "Seru na vás, jdu domů." Po chvíli kličkování to vypadá, že sezení skončí příměřím.

Bohužel se Cersei zachová jak malej harant a už si to štráduje pryč. Brienne se pustí do Jaimeho za to, že si to taky štráduje pryč. Tyrion a jeho obří koule se rozhodnou jít si se Cersei pokecat o samotě. Říká jí: "Zabil jsem našeho otce, ale stejně se choval jako dement." "Jen se chtěl v klidu vykadit." "Jen se chtěl v klidu vykadit!" Jo, mají si toho ještě hodně co říct. Jeňa stále nachází zalíbení v archeologii.

Také nachází velké zalíbení v Daenerys. Ona říká: "Nemůžu mít škvrňata." "Hm, to jsou fake news." "Infowars.com, kámo." "Všechny ostatní zdroje jsou falešné." Cersei se rozhodla vrátit. Řekla, že pomůže v boji proti armádě nemrtvých zadara. Žádné uzavírání smluv nebo dohod, prostě to udělá z dobroty srdce.

Mezitím v Malíčkově táboře pro experimentální vymývání mozků se Sansa dostala až do desáté fáze: Uvěřit, že ji Arya zničí. Program dokončen. Dany má zničehonic až příliš mnoho zaměstnanců. Tak se rozhodne poslouchat jen jednoho. Theonovi je z té společnosti na blití. Stává se z toho lehce incestní prostředí. Zeptá se Jona, jestli by si mohl vzít delší dovolenou, aby mohl zachránit svou sestru.

Jon říká: "Tady v Targaryen s.r.o. si můžeme dělat, co chceme." "Nemusíš se ptát, prostě to udělej, kámo." Je to jako pracovat pro průbojný technologický start-up. Všichni Železní jsou na Theona nasraní. A tak dá jednomu týpkovi klepec. Teď už mají všichni Železní Theona moc rádi. Arya je předvolána před Sansu.

Sansa říká: "Půjdeš sedět za vraždu a zradu." "Jak se obhájíš..." "Lorde Baelishi?" A ten si z toho káknul. Opodstatněná samolibost. Celkem zoufale se snaží být svým vlastním obhájcem. Ale Branouš je jako kamerový systém CCTV. Má uloženo snad úplně všechno.

Nó jó, tohle je pro Malíčka konečná. Cersei nám odhalí, že Euron si Cartmana nestřihl. Právě jede vyzvednout 20 000 mužů ze Zlaté společnosti. Ti mají zničit Dany a její armádu. Jaime říká: "Ale já fakt chtěl bojovat s nemrtvýma čulibrkama." "Ne, ne, to není náš plán." Opodstatněné zklamání. A pak prostě odejde.

Branouš a Sambo přijdou na to, že Jeňovo skutečné jméno je Aegon Targaryen. Branovi asi nedošlo, že se jedná o skrytý soubor. A nebo to jen nechtěně smazal, fakt nevím. V tu samou chvíli se Jon s Dany oddávají šupačce. Jó! Chci říct, fuj. To je zvrácený. Nakonec vezme Noční král svého zbrusu nového draka na projížďku.

Nemrtvý Viserion řve: "Nanukáč!" Absolutně zdecimoval Zeď, až se celá zhroutila k zemi. Armáda nemrtvých pokračuje ve svém zkurveně velkém pomalém pochodu na jih. ČAS NA RECENZI Když jsi tady byl předtím, nemohla jsem se ti podívat do očí. Jsi prostě jako anděl. Z tvé kůže je mi do pláče.

Vznášíš se jako pírko. V tom nádherném světě. Přeji si, abych byl výjimečný. Tak to je vše, sedmá řada skončila. Myslím si, že ten poslední díl byl famózní. Má nejoblíbenější scéna byla ta s Malíčkovým výstupem. A jsem neskutečně šťastný, že Arya a Sansa to jejich pošťuchování nemyslely vážně. Podařilo se jim přechcat hodně vychcaného člověka.

Aidan Gillen to ale zahrál výborně. Líbí se mi ten nápad muže za oponou. Loutkáře, který je odhalen a následně se z něj stane kořist. Tím, že otrávil Jona Arryna ještě před prvním dílem první série a že z toho obvinil Lannistery, způsobil tolik krvavých řežeb. Na tuto spravedlnost lidé čekali dlouho. Je dobré, že už to máme z krku. Byla to ale fantastická postava. Taky se mi líbala scéna na hradbách s Aryou a Sansou poté, co ho zabily.

Jejich postavy jsou na správném místě, nikdo nepanikaří. Celkově dobrá týmová práce mladých Starků. Mám pocit, že v této řadě jsme museli hodně přemýšlet o ukončení a střihu scén. Jestli to, co zůstalo nevyřčeno a neukázáno, bylo tak důležité jako to, co nám ukázáno bylo. Myslím si, že i po skončení této scény ve čtvrtém díle se tihle tři bavili o Malíčkovi. To stejné mě napadlo u Cersei a Tyriona. Bavili se pak o tom těhotenství? Slíbil jí Tyrion něco? Obelstila Cersei Tyriona stejně jako Jaimeho?

Co se tam stalo? Fakt nevím, ale něco na tom smrdí. Byla to parádní scéna. Staré drama rodu Lannisterů těžko jen tak něco překoná. Líbilo se mi, jak Jaime opustil Královo přístaviště. Jsem zvědavý, kam se odsud jeho postava dostane. Taky se mi líbila ta opětovná shledání na začátku. Uvědomíte si, že je tam stále hodně postav, na kterých vám záleží. Také odvedli dobrou práci s tímto střetem Cleganů.

Fakt super, že dali Alfiemu Allenovi v tomto díle tolik prostoru. Je to dobrej herec. A jeho postava není na zahrání vůbec snadná. Vlastně prožívá takový trojboj, abychom popsali jeho problém. Je Smraďoch? Je Greyjoy? Je Stark? Je to zlomený člověk. Myslel jsem si, že na Jona zaútočí. Potom jsem si myslel, že spáchá sebevraždu.

Je v něm tolik pnutí a je tak mentálně nestabilní. Prostě skvělý herecký výkon. A co ještě? Co ještě se stalo v tomto díle? No jo! Co třeba ten incest? Tak to je jiný kafčo. Fakt jsem si myslel, že fanoušci si jen promítají své zvrácené myšlenky na Jona a Dany a na to, jakým způsobem to herci hráli.

Nikde jsem neviděl sexuální návrhy nebo jiskření ve vzduchu mezi nimi. Asi je to příběh mého života. To byly jediné informace, které se k nám dostaly. Ještě jméno Aegon. To byla prča. Je skvělé vidět postavy, jak o tom mluví. Nechápu, proč to Branouš všem neřekl. Asi to prostě není drbna.

Prostě lidi nedrbe. Kurva jo, Noční král letící na drakovi! Snad to Beric a Tormund stihli k výtahu. Bylo to skvělé zakončení, jak se ta Zeď sunula k zemi. Ani byste nechtěli, aby to skončilo jinak. Epizoda nesla název Drak a Vlk. A myslím si, že tento díl měl všechny charakteristické rysy Hry o trůny, trochu namixované v mixéru.

Rodina. Oddanost. Spravedlnost. Čest. A zdá se mi, že jsem byl o tyto rysy v předchozích dílech ochuzen. Ale myslím si, že je to dobře. Rysy by se totiž měly vracet. Nikdo nemá rád nevydařené objevování těchto rysů. Také příprava příběhu v první řadě byla dobrá. Stále má obří dopad na to, co se děje teď, hlavně postava Neda. Všechny postavy stále objevují a znovu si potvrzují své identity.

Jejich oddanost, jejich čest, kdy říct pravdu, kdy lhát. A o starém dobrém Eddardovi se v tomto díle mluvilo docela dost. Všechny postavy si zachovávají své rysy, zatímco se do jejich světa pomalu přikrádá smrt. Celkově se mi sedmá řada moc líbila. Pořád mě tenhle seriál baví. Takže abychom tu sérii zabalili, tak jsem nechal vytvořit pár triček k prodeji. Je to skvělý způsob, jak můžete podpořit můj kanál a zároveň jak získat nejlepší tričko u vás ve městě.

Na prvním z nich máme draka řvoucího: "Grilovačka!" Jak všichni víme, "grilovačka" je australský překlad pro "Dracarys". Na dalším máme: "Nanukáč!" To naráží na nemrtvého Viseriona. URL na získání toho s grilovačkou je: teespring.com/ozzybbq. A pokud chcete být na straně nemrtvých a získat "Nanukáč!" můžete jít na: "teespring.com/ozzypop". Odkazy na stránky jsem dal do popisku videa.

Takže mrkněte do popisku a klikejte jak o zasranej závod. Všem děkuju a užijte si dobu bez seriálu. Zas někdy čus! Ještě moment, to jsem zase já. Taky jsem udělal video ze zákulisí při tvorbě tohoto videa. Takže pokud se o takové hovna zajímáte, odkaz najdete taky v popisku. Nebo můžete kliknout na obrázek, který se objeví teď. Čauvec!

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já celou dobu čekám až Bronn přijde zachránit tu Dorňanku co ji Cersei otrávila a nechala s její matkou v kobkách, tak hezky s ním flirtovala, ale čas se krátí a asi mám smůlu...

00

Odpovědět

Branouš nemá žádný vize. Jenom má načteny všechny knížky a zkouknutej celej seroš to je celý :-) .

140

Odpovědět

pic vite ze je to fantasy a ne reallity show nebo dokument ? :-D

00

Odpovědět

Když jsem viděl ten díl a Theon dostal do "kulí", tak sem si říkal, to si Ozzyman vychutná v jeho review. A on na to ani slovo. :(

220

Odpovědět

Podle GRR Martina je Jon Snow, stejně jako Beric Dondarion (či jiní) wight, pouze oživený skrze oheň, nikoliv skrze led. Seriál absolutně neakcentuje to, že "oživený" člověk není takový, jaký býval, je mnohem temnější, přichází o emoce a vůbec. Podle jednoho z autorových vyjádření lidem oživeným Pánem světla nebije srdce, neproudí jim v žilách krev. Nedýchají, nejedí, nechodí na stranu.

Jak se za těchto okolností mohl vyspat s Daenerys, ptám se já? Když mu neproudí krev? Půjčil mu snad Tyrion onen slavný wooden cock, který nabízel Joffreymu?

V seriálu to jeho oživení dosud nedává žádný smysl, prostě zemřel, vstal z mrtvých a jede se dál jako by se nechumelilo.

134

Odpovědět

Moje teorie je taková, že v seriálu to prostě funguje jinak, než v knize. :D Oba druhy resnutí vypadají úplně jinak, jeden používá něco jako nekromancii, druhý něco jako holy.

140

Odpovědět

+TaanOno ostatně když už si v seriálu vrznul i Červík, a to je enuch, tak proč to upírat Jeníkovi? :-D

160

Odpovědět

Já bych řekl, že autoři smýšlí nějak takhle. "Magic! So f**k you!" :DDD

170

Odpovědět

Však v seriálu to mělo jediný smysl, a to, aby se mohl dostat z Noční hlídky. Život jim slíbil, ten za ně položil a hurá, Jon je svobodný, máme nového krále severu a jede se dál. :D

50

Odpovědět

To mi nějak nesedí. Jak by potom mohl Beric opakovaně umřít? Další bodnutí by pro něj znamenalo jenom další šrám. Nevím, jakými teda způsoby umřel. Bral bych třeba, že setnutí hlavy nebo rozčtvrcení by v takovém případě taky mohlo být fatální. Ale pokud by ho někdo jenom probodl,sekl a tak, tak by to pro něj nemělo být smrtelné IMHO.

20

Odpovědět

ma ozzyman i stare serie? sem snima :D

90

Odpovědět

řešilo se to u předchozího dílu, když tak mrkni

25

Odpovědět

+Roman1211Nebylo by jednodušší napsat ANO/NE? :)

220

Odpovědět

Viserion je s měkkým písmenem ;) Podle Viseryse

40

Odpovědět

Díky, opraveno.

21

Odpovědět

Poslední díl byl docela trapas, stejně jako všechny ostatní díly, které překročily dějovou linii knih. Bran je teda pěknej práskač. Tohle si Malíček nezasloužil. Arya je vraždící psychopat. Nechápu jak někdo může této postavě fandit. A ten konec? To mi jako chcete říct, že na zničení několik tisíc let staré a magické zdi stačil jeden dráček a 5 minut času?!

1433

Odpovědět

Súhlasím s 90% tvojho príspevku, čo sa týka tej steny, nezrútila sa celá, ale len jej miniatúrna časť a aj to tá čo odvísala nad morom. Mimochodom, draci sú magické stvorenia, ktoré svojim dychom pália aj mágiu. Inak, dal som ti +

35

Odpovědět

Malíček je two-faced bitch 7 serií, to že ho zabili, je dobře. Vraždící psychopat se z tebe nestane, když zabiješ 1 člověka. A to že Bran řekl pravdu jednomu člověku z něj nedělá práskače ;ú

124

Odpovědět

+LULBATakže, zabila 1 kluka, který ji chtěl napráskat, vojáka Freyů, Sladkého Raffa a ještě jednoho vojáka v hostinci, Meryna Tranta, tu pizdu od Faceless men, Waldera Freye a jeho 2 syny, Malíčka, nechala zabit několik lidí v Harrenově prostřednictvím příkazu Jacquenovi, bůh ví kolika lidem dala jed v Chrámu boha mnoha tváří v rámci své služby... Ještě něco o zabití jednoho člověka? :-)

180

Odpovědět

+RozmarýnosLosKobosNezabila Freye a jeho 2 syny, zabila Freye a všechny jeho syny. Však je tam pěkně otrávila. :DDD

140

Odpovědět

+jAcMluvim jen o tý poslední epizodě. Malíčka nezabila z vlastní vůle, ale na "rozkaz". Toho kluka zabila, aby přežila a to byla ještě "dítě", A když někoho zabiješ na rozkaz, tak to nejsi psychopat, akorát děláš svojí práci. A ty lidi v chrámu boha mnoha tváří přišli umřít sami.

22

Odpovědět

+LULBAPřesně tak, je to jen práce. Nejsme žádní psychopati. Tedy pokud nás při útěku nenačapají stráže, to to pak mydlíme hlava nehlava. Není čas ptát se, kdo je kdo. Rozkaz zněl jasně.

61

Odpovědět

+LULBA1) Malíček aka "two-faced bitched" je právě díky svojí vychytralosti, intrikám, přetvářce a propracované psychologii jeden z nejlepších charakterů. Takový podřadný konec si opravdu nezasloužil.
2) Arya fakt nezabila jen jednoho člověka, koukal si vůbec na celou šou? Aryinou motivací je touha po pomstě/nekončícím vraždění. V zabíjení lidí se očividně vyžívá. Na krvežíznivém a maniakálním dětském vrahovi nic obdivuhodného neshledávám. (Viz např. upečení lidského koláče, podřezávání hrdel, atd. - zvrácenost)
3) Bran JE práskač. Buď vyklopí všechno nebo neřekne nic. Stále má vztah ke rodu Starků, ačkoliv jako Tříoká vrána by měl být jen nestranným pozorovatelem. Porušuje vlastní roli. Jeho dějová linka byla po celý seriál naprosto podřadná a nezáživná. A teď je kvůli němu odstraněna postava, která byla záživná po celou dobu.

68

Odpovědět

+NeviemProstě valar morghulis

50

Odpovědět

+kotjatak s tim jednim člověkem sem mluvil o posledním díle. To vim, že zabili hodně lidí, ale většinou to bylo z "poslání". Kromě Freyů myslim a pár dalších lidí. V tom chrámě přišli umřít sami. A chápu, že malíček je tvoje oblíbená postava, mně třeba přestal bavit ve třetí sérii.

20

Odpovědět

+NeviemJá souhlasím, že Malíček byla skvělá postava. Nesnášel jsem ho proto, že to byl pěkný šmejd a právě to považuji u záporných postav za znak obře odvedené práce, když je lidi nesnáší. A mně se jeho konec právě že líbil, prohrál ve vlastní hře a ještě k tomu ho odsoudila dcera ženy, kterou miloval a jejíž smrt zapříčinil. Nedovedu si představit lepší konec pro něj. Možná ještě ten, že by mu Sansa fakticky dala ten jeho obrázek na železném trůně s ní po jeho boku a pak ho poslala do p****e. :DDD

160

Odpovědět

A proč ne? Na zboření 2 mrakodrapů taky stačily jen 2 letadla.

172

Odpovědět

+RomkankainecOu, to vypadá na dlouhou diskuzi o 9/11 pod videem GoT, to radši ne. :)

Já měl Malíčka hrozně rád a jelikož jsem nikdy GoT ani Píseň ledu (teď už jsou to dvě rozdílné serie žejo) nebral jako happyending příběh, tak jsem nějak ve skrytu duše doufal, že to Malíček vážně dotáhne až nahoru. Něco jako když někdo dokáže fandit Cersei.

A s tím ledem, no on neroztavil celou zeď, jen porušil statiku zdi a na to vážně stačí málo. Rovnou můžeš říct, že kde vzal tolik toho "paliva", ale je to drak a neřešil bych to. :)

02

Odpovědět

+MikeTo byla jen taková rádoby vtipná poznámka. Taky by nikdo neřekl, že když narazí letadlo někam do 70. patra, že se zřítí jak domeček z karet... stejně tak stačí trocha dračího dechu na zeď a už to letí dolů :-) Každopádně by mě zajímalo, co mu to vlastně letělo z huby. Oheň chápu, ale jak takto chrlit led, to si fyzikálně moc představit neumím, to vypadalo jako nějaká plazma :D

Jinak Cersei fandím, jde si tvrdě za svým, tak to má být! :-) V prvních 5 sériích jsem ji moc nebral, ale od 6. válí :D

02

Odpovědět

+RomkakainecJá si fyzikálně dost dobře neumím představit ani ten oheň... Jako, že má v tlamě někde nádrž s methanem, ventilek a škrtátko? To už tam může mít i natlakovanou nádrž s nějakou mrazící směsí. :-D

20

Odpovědět

+RomkankainecTří mrakodrapů..

10

Odpovědět

+Alex JonesKterý byl ten třetí?

00

Odpovědět

Sorry jako, ale on je docela rozdíl být zabiják a vraždící psychopat...

00

Odpovědět

Zeď drak mohl zničit díky tomu , že se Bran nechal označit od Night kinga a přešel přes zeď v tu chvíli magie , která byla ve zdi přestala fungovat, a proto mohla být Zeď snadno zničena.

00

Odpovědět

Famfulín? Co to je?

19

Odpovědět

Toc o ty a Theon nemáte. :D

60

Odpovědět

Pokud by někoho zajímalo jaká to verze Creep tam hrála, pak tato: https://www.youtube.com/watch?v=m3lF2qEA2cw s naprosto fenomenální Haley Reinhart

111

Odpovědět

Text pri lyrics verzii... wow. Úžasný song

10

Odpovědět

Díky za info, ten hlas je luxusní. A člověk musí obdivovat, jak se naučila text jazyka, kterému nerozumí. Jinak si totiž nedovedu vysvětlit, jak se u tohohle textu může smyslně kroutit a svádivě vrnět. Do nešťastného outsidera má sakra daleko... :-)

23

Odpovědět

+Sleeva"A člověk musí obdivovat, jak se naučila text jazyka, kterému nerozumí."
To jsem nějak nepochopil, je to rodilá Američanka, proslavila se tak, že nevyhrála American Idol a teď teda zpívá s PMO. Tomu textu rozumí a myslím si, že i jeho významu (jestli ti šlo o tohle). Nebo jen o to, že třeba tohle: https://www.youtube.com/watch?v=g_HN50TLuaI k ní jde líp?

10

Odpovědět

+DremoranJj, jen jsem byla sarkastická. Ten hlas je vážně super, ale "creep" je velmi bolestivé vyznání obdivu a touhy po kráse od osoby, která je sama přehlížená. Neříkám, že se krásná žena nemůže cejtit nešťastná ze svýho vzhledu, ale ten svádivej projev jde vyloženě proti. Zbytek jsem si stahla a už to poslouchám v mp3, díky za tip. :-)

10

Odpovědět

I don´t care if it hurts, I wanna have control.
I want a perfect body, I want a perfect soul.

Motivace over 9000

00

Odpovědět

Fuha ty trika sou levnejsi nez u nasich ceskych firem xD asi si poridim jednu grilovacku :P

80

Odpovědět

Celkově jsem si poslední díl užil, i když jsem doufal v nějaký souboj s Horou. Bohužel, snad příště. Nastává však dlouhá noc a je jen zatím malá naděje, že se poslední série bude vysílat v prosinci 2018. Spíše to vypadá na r. 2019 i když sakra je to jen šest dílů. Přinejmenším by mohli příští rok střihnout alespoň jednu epizodu o délce 120min a pak dojet posledních pět. De pak bude to dlouhé čekání jako na šestá díl knižní ságy od Martina. Vždyť čtenáři v USA co si koupily v r. 1996 první díl, již čekají na dokončení 21 let, nepředstavitelné. Na co se těším v poslední sezóně, co by tam mohlo být? Určitě souboj dračích jezdců. Pokud by se Jon dozvěděl kdo je včas, mohl by i jednoho osedlat. Hora a souboj z kýmkoliv. Noční král proniká na drakovi až ke královu přístavišti a mění 20 000 žoldáků a armádu mrtvých.
Jinak ve videu bylo, že se Jon a Deanerys dopustili incestu. No jak se to vezme. Jon je sice synem jejího bratra a ona je tak jeho teta, ale podle rodové tradice si ho vzít může aby mohla udržet čistotu rodu.

23

Odpovědět

"Jon je sice synem jejího bratra a ona je tak jeho teta, ale podle rodové tradice si ho vzít může aby mohla udržet čistotu rodu."
Ano... a přesně to je incest.

340

Odpovědět

+BullOverMožná je to incest podle našich pravidel, ale drtivou většinu naší istorie to bylo běžné, navíc spolu nikdy nežili, sociální vazba nulová, pouze genetická a to pouze "přes koleno" :)

00

Odpovědět

+MikeA? To na tom absolutně nic nemění. Ano, dělo se to normálně (to ví každej, kdo aspoň jednou za život přišel na dějepis a asi nikdo netvrdí opak), ale to nemění absolutně nic na tom, že to prostě je incest.

30

Odpovědět

Je sranda, jak je v seriálu (a asi i v knížkách) neustále opakováno, jak se Targaryeni brali mezi sebou, když se to stalo jen dvakrát. Poprvé Aegon Dobyvatel a jeho sestry, se kterými byl oddán před invazí a po něm jeho syn Maegor, což způsobilo opravdu velké haló ze strany církve Sedmi. Nakonec šlo skutečně o čistotu rodu, ale asi trochu jinak než si lidi myslí: https://www.youtube.com/watch?v=4aoFCZGr3LY

36

Odpovědět

+DremoranEhm, možná zapomínáš na Aeryse a jeho sestru a jejich rodiče - oba páry byli sourozenci.

00