Trailer k osmé sérii Hry o trůnyOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:4 792

Po letech čekání se konečně dočkáme osmé a zároveň poslední série Hry o trůny. V komentářích dejte vědět, zda byste měli zájem o překlady recenzí starších sérií Hry o trůny právě od Ozzy Mana.

Přepis titulků

Tak jo, oficiální trailer, hlavně klídek, hlavně klídek... Tady je Arya, je v maléru, Sandra Bullock na ni řvala, aby se nehýbala a nedýchala. ale srát na to, monstra jsou jí v patách. Cibulový rytíř je klidný jako plněná paprika. Další útěk před měchozubci. Varys říká: "Jsem eunuch, nemusím bojovat, zůstanu tady s borkama a s dětma, ale díkec."

Běh, běh, spousta běhání. "Hej, co si myslíš o mém dračím skle?" A tma. 14. dubna, tak to mám zrovna volno. Euron Greyjoy veze Cersei pár lodí s lesklýma chlápkama. Tormund je naživu, Beric používá světlo tisíce svíček. Tady je Branouš a Sambo. Mezitím se podíváme do posledního města s pěkným počasím, Cersei nasává vitamín D.

Zimohrad se v podstatě změnil v Matějskou. Jeňa a Dany svou přítomností vyhnali jeho cenu nahoru. Sansa si říká: "No to mě poser, kéž by to mohl vidět Malíček... Vlastně ne." Parádní jednotky, ti draci, Dany má sympatie pro svého synovce, kvůli jeho mrtvým rodičům. Gendry si pořídil továrnu na kladiva. Sir Jen Kámoš. Červík říká: "Neboj se o mě, puso."

Judo sek. Jaime si pěkně zašpinil ruce. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale myslím, že Cersei je alkoholička. Má všechny zřejmé příznaky, třeba nadměrné pití alkoholu. Draci se připravují na boj, trochu se protahují. Arya říká: "To jsou fakt obří jednotky." Mód bitvy aktivován. Staří bohové aktivováni. Ohař poblíž ohně.

Jaime řekl nejlepší hlášku z traileru. Prostě řekl: "Jsem tu, mám drsnej fous, tak to trochu rozjedem, kámo." Meč. Běh. Běh. Koně. Jeňa si dělá řidičák. Sansa plánuje. Husté chvaty. Přemýšlení. Přemýšlení. A grilovačka. Doufám, že Neposkvrnění neudělají všechnu práci, Brienne a Podrick se přidají.

No jo, Noční král je připraven k boji. Ten nebude chodit kolem horké kaše, lidem bude ublíženo. Hra o trůny, poslední série... My to víme. Nemusíte to furt vytahovat, člověk je už teď emocionální. 14. duben, už jsem řekl, že mám volno. Kdyby to byla událost na Facebooku, tak bych klikl na "Zúčastním se" a taky že jo. Budu tam. Jak se máte, vy krásní zasraní bastardi, tady je můj ksicht, tak se shromážděte, pojďte dál, pojďte dál.

No to byl zajímavý trailer. Nekecal jsem, když jsem řekl, že člověk je emocionální, je vzrušující a emocionální, že se seroš blíží ke konci, Pro mě je to jako návrat do práce, pokaždé, když vyjde nová série, protože recenze na Hru o trůny byly to první, co jsem dělal v roce 2014. Takže si vyhrnu rukávy, zpátky do práce, máme spoustu věcí, které musíme probrat. Je to vzrušující, chtěl bych teď využít chvíle a odpovědět na otázku: "Kde jsou recenze na druhou sérii?"

Lidi mi psali na Twitteru, Facebooku, v YouTube komentářích, na Instagramu. Nebo na mě řvete na ulicích: "Hej, kde máme recenze druhé série?" Ne, na ulici na mě neřvete. Hele, ono je to docela v hajzlu, protože jsem s tím začal v roce 2014, což byla 4. série, a když to skončilo, tak byl můj kanál docela populární. Tak jsem se chtěl vrátit ke starým epizodám a udělat to zpětně. Třetí sérii, druhou sérii a pak první.

Takže jsem udělal třetí sérii, přišlo mi to jako blbost a přeskočil jsem druhou a začal dělat 1. sérii, došel jsem k 9. dílu a došla mi šťáva. To je upřímná pravda, začaly se dít jiné věci, začaly mě zajímat jiné věci. Publikum rostlo, začal jsem s videi o přírodě, stočil jsem to jiným směrem. Takže se pokusím udělat 10. díl 1. série. Třeba se do toho dostanu. Udělám recenzi toho dílu a pak jen důležité momenty druhé série. Potom vyjde 8.

série a má práce se Hrou o trůny bude u konce. Tak to je vše, co jsem chtěl říct. Ještě přemýšlím o využití jen australských kapel pro pozadí v recenzích. Takže pokud znáte nějaké australské kapely, malé, velké, to je jedno, tak ať mě kontaktují. Nejsem žádný patriot, nechci nikoho vylučovat, i když jsem "Aussie" Man. Nerad někoho vylučuju, ale rád bych použil australskou hudbu. Poskytnout kapelám reklamu.

Vždycky jsem chtěl, aby mé recenze byly jako pařba. Takže tak, chci nějaké pořádné australské kapely. Pokud máte kapelu nebo někoho znáte, tak řekněte, že Ozzy Man shání aussie kapely pro jeho recenze 8. série, tak ať mě kontaktují. To je všechno. Můj Patreon je stále otevřen. Přemýšlel jsem, jestli ho nezavřít. Pro poslední recenze Hry o trůny to nechám otevřené, kdyby to chtěl někdo podpořit, nebo pokud chcete podpořit má videa celkově, najdete odkaz pod videem.

Nejsou tam žádné odměny, protože jsem líná kunda, ale je to způsob podpoření kanálu, nechám to ještě chvíli otevřené. A to už je fakt všechno, musel jsem ze sebe dostat spoustu věcí. Jsem nadšený a emocionální, takže díky všem za týmový mítink a už může táhnout do řiti. Já už taky půjdu do řiti, tak čus, čus. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář