Zajíc vs. psiOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 24
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:8 239

Klidně by se mohlo jednat o reklamu na baterie Duracell, ale zřejmě si jí nevšimli, na rozdíl od Ozzy Mana, který tuto událost okomentoval.

Přepis titulků

Vítejte uprostřed vůbec ničeho, máme tu zajíce prchajícího před dvěma dotěrnými psy. Někdo by si pomyslel, že ten zajíc má náladu pod psa. Nenechte se ošálit, tenhle zajíc není žádnej debžo, mrkejte na jeho ostré zatočení doprava. Máme co do činění s úskočným šmejdem. A řekne: "Mějte se, pozdravujte slimejše!"

Psi mu vůbec nestíhají. Podaří se jim dohnat ztráty, ale zajíc to tentokrát střihne ostře doleva. Tady proběhne kůň. Zajíc už je namyšlený, křičí na ně: "Jen si pro mě pojďte, vy blb-čoklové!" "Lidé mě používají jako maskota pro jejich baterie." "Můžu běžet celý den, můžu dupat celý den." "Mě nepřemůžete, mamrdi pitomí."

A už ho mají! Ne, dostal se z toho. Prčic, už to vypadalo, že ho psi donutí vzít jeho slova zpět. Ale ne, řekl jim: "Polibte mi mou chundelatou zádel." "Jen ji očichejte, vořeši zasraní." Mám strach, že zdaleka není pryč z maléru. Doleva? Doprava? Ostře doleva. A míří přímo do žlabu.

Tady je nějaký člověk, prahnoucí po krvi. Typický člověk. Kameraman je na káry. Aha, támhle jsou, zajda říká: "Jsem všude a zároveň nejsem nikde." "Jsem David Copperfield, jsem Tyler Durden, prostě mě nevidíte." Psi odpoví: "Stevie Wonder je taky slepej a kolik toho dokázal." "Páni, to je fakt originální, to máte všechny vaše odpovědi z odpadiště vtipů?" A tohle psy fakt nasralo.

Ale tenhle zajíc furt jen běží a běží a běží. Je tady víc akce než ve filmu Michaela Baye, kurňa to bylo těsný. "Kde je ten malej parchoš, nevidím ho." Běhá si slalom přímo před jejich ksichtama. A právě běží do bezpečí křáku. Psi zpomalují, zajíc zmizel. Kurva jo, zajdo. Kurva jo, kámo.

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

blohoslaveni budte chudobni duchom, krorym sa paci tento styl,, humoru,,

140

Odpovědět

Zajímalo by mne, jestli se najde někdo, kdo od nějaké poloviny videa nefandil zajícovi.

212

Odpovědět

mna by zaujmalo, ci tu traposinu, aj niekto dopozeral

143

Odpovědět

+v m vargaKonflikty hledej prosím jinde než pod videem, na které si se v první řadě vůbec nemusel dívat :) Začni třeba u sebe, nebudeš se moci nabažit..

271

Odpovědět

+.stale hladam, v kazdom dalsom videu, ten vtip, zatial neuspesne, konflikt vyhladavas asi ty , ked si reaoval/a

022

Odpovědět

+v m vargaKdyby se na to nepodíval, tak by nevěděl jaká je to s****a, to je zas logika :D :D

20

Odpovědět

+Karel Vorelod veci

010

Odpovědět

Nervy jak v Naganu. Prosím o další díl.

431

Odpovědět

Vořeši zasraný :D :D výborná práce překladatele :D

342

Odpovědět

Jen počkej zajíci :D

180

Odpovědět

Je to fakt zábava.
Hlavně pro toho zajíce.

300