Extrémní sportyOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:4 107

Které sporty zatím na olympiádě neuvidíme, ale třeba bychom se jich někdy mohli dočkat? Ozzy Man a výběr zajímavých druhů sportu.

1. Extrémní let na rogalu (NewsFlare): https://tinyurl.com/yxff4mt7
2. Vozík versus mega rampa (@Ryan Williams): https://tinyurl.com/yyzddbwz
3. Přemety na bruslích (Jukin): https://tinyurl.com/3v43uxp8
4. Hula hop (Jukin): https://tinyurl.com/d6zrnxr8
5. Rodney Mullen 1: https://tinyurl.com/39tbs7es
6. Rodney Mullen Round 3: https://tinyurl.com/ch3dd69z
7. Tony Hawk v Tokiu: https://tinyurl.com/24njzkhu
8. Věž z člunů (Jukin): https://tinyurl.com/838fn2az
9. Surfař na vlně (Newsflare): https://tinyurl.com/exjca8v4
10. Skok do neznáma (Newsflare): https://tinyurl.com/32pu9yum
11. Fotbal bagrů (Jukin): https://tinyurl.com/3wak2uxs

 

Přepis titulků

Vítejte, legendy, dneska proberem extrémní sporty. S probíhající olympiádou často přemýšlím o tom, kterej sport je mainstreamovej a kterej extrémní. Třeba rogalo. Závod se smrtí plný adrenalinu, asi bude i relaxační a bezpečný, když se udržíte na té tyči. Aha, tak ten letí nadzvukovou rychlostí, není to jenom krásnej den, mrkejte na ty italský hory kolem.

Vůbec jsem netušil, že se rogalo tolik vyvinulo. Evoluce je to klíčový slovo, můžete sjet rampu na kole, ale proč, když můžete na vozíku! Někdo říká, že extrémní je to, že si z toho děláte hovno a zvednete to na netušenou úroveň.

Kurva jo, Aarone Wheelsi, kurva jo! Kolečkový brusle, ty kdysi rozhodně byly extrémní, řek bych, že pořád jsou, když jezdíte na bruslích, můžou vás šikanovat ti na inlinech. Je to riziko. Přemet s roznožkou! Záleží, extrémnost občas není víc než předvádění něčeho, co máte rádi, bez ohledu na názory nějakých blbů.

Trénujete, zlepšujete se – roznožka v bok – a prostě si to užíváte. Tím ty lidi setřete, váš extrémní sport se proslaví, a než se nadějete, každej chce dělat hula hop. A děcka pak vyrostou a bum, máte z toho totální mainstream. Skateboarding je můj oblíbenej extrémní sport, považuje se za rebelskej, fakt. Když jezdíte na skejtu, nadávaj vám, maj vás za pankáče, vyvrhela, ztroskotance.

To je fakt stresující, a tak je to extrémní styl života. A co, že se to zrodí v ulicích? Co jako? Skateboarding se nikam neposune, občas tvrdí omezenci, jo, kromě blbé olympiády. Všichni děláme, že nás olympiáda nezajímá, ale ten den, kdy Tony Hawk předvedl trik Japan Air v Japonsku, byl kurva nádhernej.

Některý extrémnosti se asi za mýho života neuchytí, jako jízda na věži z člunů. Asi se to nechytne. Na olympiádě v Brisbane 2032 to neuvidíme, ale co já vím? Tenhle týpek je průkopník, je napřed, má představu něčeho úžasnýho.

Tak si počkáme, jak to půjde. Dobrý, tak to zvládl a slaví! Jsem rád, že neskončil v prdeli. Surfování na velkých vlnách, to mě znervózňuje. Vlny jsou takový, že surfaře nevidíte. Napravo máme vodní skútr, co provádí starej dobrej únik. Ale někde tam je surfař, uprostřed.

Jo, vypadá naživu. Vývoj sportovního surfování je další strhující příběh. Je naživu… Naživu… Bože, ta bílá sprcha u jeho zadku mě dost znervózňuje. Tak je naživu a přežil, aby o tom mohl vyprávět.

O tom to je. Velkou odměnou za extrémní sport je přežít a moct o tom vyprávět. Posouvat hranice lidských schopností a vyjít z toho celýho jako totální legenda! Nevím, jestli zrovna on z toho vyjde celej, je tam mlha jak sviňa. Ale zůstanu optimista a řeknu, že dosáhl svýho cíle. Určitě jo.

Pravděpodobně. Tady by to mohlo vyjít… Ne. Prostě vezmete něco starýho nebo tradičního a uděláte to po novu. To zas není tak extrémní, ne? Další střela! Ne. Ani nápad! Ten gólman je jak tank. Technicky vzato je to bagr, ale…

Střela! Ta vypadá dobře, ta už projde! Ne, ne, ne! Zas nic. Skvělý, že v téhle verzi fotbalu se nikdo neválí a nesimuluje. Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak co ? prisel na to nekdo ?
byla za to mlhou stěna ?

23