Husa vs. slonOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:172
Počet zobrazení:9 210

Ozzy Man nám odkomentuje další ze soubojů zvířecí říše, dnes to bude slon versus husa.

Přepis titulků

Vítejte u dnešního souboje: Slon vs. husa. Slon má výhodu, že může používat chobot jako vodní dělo. Taky bych řekl, že má hmotnostní převahu. Ale husa má samozřejmě schopnost létat! Když se k vám dostane se svým zobákem, dokáže být pěkně otravná. Představte si: zob, zob, zob do vaší lebky. Rozhodla se doplnit tekutiny. Nevím, jestli je na to vhodná doba.

Tady zhoupnul a minul. A další zhoupnutí. Konečně ji trefil! Masivní rána chobotem přímo do prsou. Nemusíte být ani tou husou, abyste tu ránu pocítili. Kurňa! Teď se ta malá rošťanda rozhodla na slona zaútočit. Má fakt obří koule. Ta kachna si říká o nakládačku. Chce ukázat své brazilské jiu-jitsu.

Ale tady je pěkný obranný výkop. A hned na to zasraný kop z otočky. Tady Jumbo je asi velkej fanda devadesátkových filmů s Van Dammem. Husa je dostatečně mrštná, aby stíhala uhýbat. Ale téhle už neuhla! Nevím, co přesně se tam stalo. Ta husa tam stojí... no, jako husa. A má prostě štěstí, že nechcípla. Na chvíli si dává pauzu, ale slon se žene zpět do boje. To je dost špatnej nápad.

Bum! Dostal pořádnou kopačku do hlavy. Malá mokrá nožka přímo mezi oči. Ani si neumím představit, jaká to musela být bolest. A mrkněte na toho slona, je z toho úplně mimo. Prčic. Někdo by ten souboj měl zarazit. Slon je ale tvrdohlavej jak pařez. Zase si to přištráduje. Křičí: "Chcípni, hajzle, chcípni!"

"Vezmu tě na procházku sloní říší!" Husa ovšem uhýbá Á... vrací se zpět na svou původní pozici. Slon si řekne: "No co už." A dál pokračuje ve své technice vodního děla. Ale jo, byl to celkem prča souboj.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Originální zvuk je lepší. Líbí se mi, jak na ni slon nasraně troubí :-)

02

Odpovědět

Krásný kop s otočkou :D

130

Odpovědět

Slon bez šance.Někdo měl ten souboj ukončit :D :D :D

140