Odpočívající zvířataOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:4 160

Víte, jak si umí orazit zvířata? V dnešním videu nám to Ozzy Man ukáže.

Pokud by vám nestačily krátké ukázky relaxací, zde jsou všechna původní videa:
1. Los (ViralHog): https://www.youtube.com/watch?v=BpUxM...
2. Fretka (Jukin): https://www.jukinmedia.com/licensing/...
3. Sova: https://www.instagram.com/p/B95pPuzFxe8/
4. Gepard: https://www.instagram.com/p/CBxnG18gM...
5. Krokodýl: https://vm.tiktok.com/ZSHoLQWN/
6. Varan: https://vm.tiktok.com/ZSHoFhQj/
7. Papoušek: https://youtu.be/Yomexn0iGB0
8. Kočičí masáž hlavy: https://www.instagram.com/p/CEPB8xNnmpu/
9. Kočky na posteli: https://vm.tiktok.com/ZSHokUdU/
10. Medvěd: https://vm.tiktok.com/ZSHo6Kta/

Přepis titulků

Nazdar, vy legendy, tady máme losa u postřikovače, měl náročnej týden v divočině a říká: Jo, stačí den domácí pohody, vypiju vodu, osprchuju se. Na tomhle super trávníku mám kopýtka jak v mechu, o dost lepší než hrubá zem v divočině! Jako ušlo by, kdyby ta voda byla teplejší, ale nemůžu si vybírat, jasný. #ProblémyLosůPrvníhoSvěta Mohl bych být na horších místech, mám kliku, fakt jo.

Mezitím ve vaně je nějakej druh fretky nebo podobné havěti. Všichni kámoši šílí a křičí: Pusť nás ven! Prosím, pusť nás! Ale tento ne.

Spuštěn režim totální relaxace s roznožkou. Jo, jo! Stokrát ano! Ano všemu, co přijde. Sbohem, vysmahni a chcípni, migréno. Proč jsi přestala? Sovu můžete přestat hladit a asi neumřete, ale nevím, co bude, až přestane hladit toho geparda, ten to má pod palcem.

Odejdeš a já ti urvu hnátu, je to jasný? Dobrýýý. Ozzy Mane, kde je ta relaxace? Počkejte… Tady je! Obří půltunová rekreační loď.

Krokodýli potřebujou odpočinek a zotavení, varani taky. Tenhle varan si užívá den na pláži a cpe se úhořema. Fakt, normálně hltá úhoře. Pohoda, teď se rozhlídne po obzoru a zauvažuje nad smyslem vesmíru, ale ten akční chlap za ním prostě nepřestane mluvit. Bla, bla, bla, bla.

Drž hubu a užívej si to! Prostě se uklidni! Říká varan. Jediný zvíře, co mluví víc jak člověk, je papoušek. Ale tenhle je jinej, odpočívá při zpívání. To bude papouščí Johnny Cash, taková legenda. Tady máme kočku, myslím, že taky mají nárok na odpočinek. Jejich hlavním cílem je většinou zamezit odpočívat ostatním, ale ne, přestanu kočky generalizovat, přísahám.

Náhodou téhle úplně rozumím, vypadá jak já v nejrůznějších… životních situacích. Dostanu vás, už mě nebavíte, kokoti! Budu si stát za svým, tady a teď, od dnešního dne! Promiň, někdo ti ublížil?

My ne, neubližujem psům. Jsme jenom dvě pohodový kočky, takže přestaň s tím fanatismem a předsudkama. Ne, ne, nikdy! Všichni jste hajzlové! Dobře, tak je to jasný, nezáleží na ničem, co řeknem. To je pravda, tak vypadni z mý postele! Ale tohle je Carolina postel. No a?

Carol miluje mě. Mě! Nikdo neříká, že ne, má nás ráda všechny. Tak si pojď sednout za náma. Ne, vypadněte! Je jen tenká hranice mezi rozruchem, podrážděností a hledáním vnitřního klidu. Hodně těch videí se mohlo jako obvykle jakkoliv zvrtnout, ale naštěstí jsou klidný. Zvířata moc dobře ví, jak si každej den orazit.

Ať už stáním u postřikovače, spuštěnou roznožkou s přáteli nebo pocitem beztíže v místním bazénu. Všichni tihle hubatí prevíti moc dobře ví, co je odpočinek ve své nejryzejší podobě. Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář