Nerozhodná lvice na lovuOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:4 532

Po delší době přinášíme další díl Ozzy Mana, tentokrát archivní video z roku 2015. 

Líbí se vám Ozzyho komentáře a chtěli byste tu vidět více takových videí? Napište nám do komentářů!

Přepis titulků

Koukejte na tuhle lvici, je na nákupu a nemůže se rozhodnout, jakou značku masa vzít. Má na výběr mezi spoustou pakoní, není to rasistka, co ji nasere certifikát halal. Studie, co tvrdí, že z masa dostanete rakovinu, jsou jí u prdele, prostě hledá toho nejtlustšího, do kterýho by se zakousla, to za ty prachy stojí. Je dost trpělivá, taky ví, že pakoně jsou blbí jak tága a že si může mezitím odpočinout.

Hodnotí je: „Toho ne, tenhle má hubenej zadek, tenhle nemá žádný kýty, tady ten vypadá jak debil, tahle má mladý, tu nemůžu zabít.“ Jenže pak přijde starej a řekne: „Tak už si kurva nějakýho vyber!“ Do prdele, ten má fakt hlad! „Celej den zedničím, stavím té krávě další baráky, seru na to, sežeru ho syrovýho, nepotřebujem ani zkurvenej salát!“ Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jasně, Ozzyho dávej. Nebyl tu dlouho, už jsem na něj i zapomněl. Díky.

182

Odpovědět

Fun fact k narážce v čase 0:17 „maso způsobuje rakovinu“, doporučení zpracovala WHO. Třetina členů komise byli vegetariáni, část vyznávala náboženství, která omezují či zakazují pojídání masa. Zdroje dat pocházely přibližně z 900 studií a vybrali si jen ta čísla, která se hodila do krámu. Což ale nemění nic na tom, že přesolené uzeniny přetěžují trávící soustavu a jsou nejčastějším zdrojem rakoviny tlustého střeva.

223

Odpovědět

Není to sůl, ale dusičňany, rychlosůl, E 252-ledek draselný, též taky hnojivo na pole. Jediná ochrana proti botulinové bakterii, ještě nikdo nic jiného neobjevil.

132

Odpovědět

+6.elementJe to aj obyčajná soľ. Kvôli tomu, že soľ pri väčšom množstve zadržiava vodu (a škodliviny) v tele.

25

Odpovědět

+6.elementTéž hlavní součást černého střelného prachu.

51