NicOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:4 685

Se zpožděním přinášíme přání k Vánocům a novému roku od Ozzy Mana. Snad si užijete necelých pět minut rozjímání u Ničeho i v lednu. Šťastný nový rok všem!

PF 2021

 

 

Přepis titulků

Dobrej, fanoušci, odběratelé, lidi z netu, k zakončení roku 2020 mě napadlo rychle projít… Nic. Zvláštního. Jo, na pár minut rozvinem tkaninu života a nahlédneme na její spletitá vlákna, ale ne moc do hloubky. Je snadný myšlení na Nic považovat za špatný.

Není. Koukali jste někdy na chaluhy? Chaluhy! Starý dobrý, mokrý a slaný chaluhy, mrkejte na ty linie a tvar. Fakt se tu nic neděje, ale kámo, je to sakra dobrý. Když mluvíme o mokru, voda.

Nic nedělá! Ale má v sobě něco zvláštně všedního, v těch neustálých proměnách podob. Tady je voda plná sněhových koulí, vypadá jako obří oceán ledovejch cecíků. A to je v klidu, není to divný, nemělo by.

To se tady prostě stává na té naší planetce. Děje se toho moc i Nic moc. Tady hraje kůň na flétnu. Je to kouzelný! Fakt že jo. V tomto roce možná budem trávit víc času ve vlaku a nedělat Nic.

A přitom toho děláme tolik najednou! Vlaky jsou jako pokojíčky v pasti času, co se jako jeden celek ženou prostorem. Ale je to tak pokojný! Dokonce i nejzmatenější síly si najdou čas na lelkování, třeba Donald s Barronem. Nedělaj Nic. Hele!

Poslouchají v rádiu Taylor Swift, kterou nemůžu pustit kvůli autorskejm právům. Děje se tu pěkný hovno, pěkný velký hovno. Možná přemýšlí o budoucnosti, o tom, co přijde. Nebo o Ničem, co bude následovat.

Toto je skvrna na Slunci, široká asi 50 000 km a má zhruba 7 000 °C. A nedělá Nic! Ne. Nic. Vypadá jak řiť, si asi říkáte, ale to je v pohodě!

Co se stalo v životě tomuhle? Klídek, pohoda. Příval neustálýho Nic. Kurva! Chci na to křičet jak kůzle, co mečí na celý údolí.

Myslím, že Nic není nic, čeho bysme se měli bát. Užívejte si tu radost, když najdete chvíli na Nic. Zastavte se, rozhlídněte se a řekněte si: To mě poseeeer! Tohle je tak kurevsky nádherná hora! Z nicnedělání by člověk neměl mít pocit viny, ale radosti, pouhé radosti.

Šance oddat se té chvíli čirého veselí sami, s přáteli nebo s ovcí při fotbálku, jak to dělá tahle ženská v uggách. Děje se tu toho tolik, ale zároveň i Nic. Ještěrky v objetí, setsakramentsky dobrým objetí.

Nic. Jinak Nic. Kachny, jenom párek kachen, kačeny zasraný, koukejte na ně! Upravujou se a nedělaj Nic. Ale je to úžasný! Zas voda. Děje se toho prostě tolik, všichni něco strašně chcem a neustále se někam ženem.

A v tom spěchu si nevšímáme těch nejlepších střípků světa, nejlepších střípků Ničeho. Jenom vlny rozlévající se na pláž. Užijte si je. Krásně vááááááááááás zklidní. Tak šup, běžte si zaplavat.

Máte to jenom na monitoru, tak nemůžete, ale představte si to. Představte si, jak plavete. A to je fajn. Anebo prostě nedělejte Nic. NAPSAL MŮJ KÁMOŠ DOM DÁVEJTE LAJKY ODEBÍREJTE VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK, LEGENDY Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtěl jsem dát like a sdílet, ale nakonec jsem neudělal nic. Skvělá inspirace :-D

251

Odpovědět

*Napiste sloh o minimalni delce 2000 slov.*
Ozzy Man:

61