Hrdinové zvířecí říšeOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:3 210

Ozzy Man se vrací a přináší nám pohled do světa zvířecích hrdinů!

Poznámka: Tento týden má John Oliver pauzu, ale kvůli pracovní vytíženosti překladatelky bude pořad Last Week Tonight vycházet nepravidelně. Budeme vám nadále přinášet ty díly, které jsou v českém či evropském kontextu zajímavé a relevantní. Pokud si nechcete nechat ujít ani jeden díl tohoto pořadu, s českými titulky vychází také na HBO Max.

Přepis titulků

Čau, není čas na pozdravy, máme tu vážnou situaci. Tohle malé opičátko se zaseklo na drátech. Taťka vyšiluje, říká si: „Že já ho hecoval, ať tam skočí! Přišlo mi to jako sranda, ale je to zanedbávání dítěte.“ Přichází mamča a říká: „To snad ne, koukej, co děláš! Nechám vás pět minut o samotě a dítě je zaseklé.“ Zkusí za ním skočit a chytit ho, ale říká: „Jebat, bojím se. Ne, to dám.“ Tak co, zvládne to mamča?

Zvládla to! Tak jo, to bylo dobrý. Vítejte u zvířecích hrdinů. Tady jeden hrdina v krunýři pomáhá kámošovi. Prý pokud se želva překlopí na záda, tak jí hrozí smrt, takže jde vlastně o záchranu života. Bum bác, úžasná ukázka želví síly. Hele, smutná žena. Ale to se tomu psovi nelíbí. Říká: „Hele, jako, haló?

Hele? Jo? Haló? Nebuď smutná. Přišel jsem tě rozveselit. To je ono! Tak se mi to líbí!“ Ozzy Man není zastáncem pořizování psa místo terapie. Nebo ano? Do řiti, týpek se topí. To tu máme prvně? Je špatné koukat na týpka, co se topí? No nevím. Tak ne, slon se rozhodl všechno zachránit. Říká si: „Neutekl jsem z cirkusu, abych sledoval, jak se opodál topí lidi.

Možná bych měl nesnášet všechny lidi, ale není to tak. Tys mě přeci jako maličkého neunesl do cirkusu. To je ono, chytej chobot, pomůžu ti na souš.“ Pamela by z toho slona měla udělat čestného člena Pobřežní hlídky. Zvířecí hrdiny lze najít už v roce 1996. Tenhle chlapeček spadl do výběhu goril a gorila Binti se o něj postarala. Držela ho, hladila ho a pak ho dala ošetřovatelům.

Nemuseli nikoho zastřelit. Víme přece, jak to dopadlo s Harambem. To byl prý záporák. Na tohle myslím každou chvíli. Podle mě všechno zlo na světě začalo v tenhle okamžik. Požáry buše v Austrálii, pandemie, konec Hry o trůny. Všechno to začalo po tomhle. Fakt! Zpět k veselým videím. Psí hrdina na obzoru! Tenhle pejsek veze týpka na vozíku. To je ale parádní hafan.

Tohle je důvod, proč se o psech říká, že jsou nejlepší přítel člověka. Tahle černá labuť se s rybičkami dělí o krmení. Chci ji označit za hrdinu, ale podle mě to možná dělá kvůli slávě na TikToku. Pořád mele o tom, jak dobrý skutek dělá. Říká: „Šiřte #labutíhrdina! Šiřte tohle video! #labutíhrdina!“ Tenhle pejsánek jde po zasněžené silnici.

Roztomilé. Kde má rodiče? Ale ne, couvá na něj auto, do řiti! Těch pár vteřin bylo hodně napínavých. Úplně se mi z toho stáhl kaďák. „Bizon zachrání želvu.“ Hmm, co se tady asi tak stane? Bizon se snaží otočit želvu. Je to ta stejná pipina jako minule? Zajímalo by mě, jak je možné, že ty želvy končí na zádech.

Povedlo se. Koukejte, jak spokojeně se tváří. Tady jsou jeho fanoušci. Tenhle bizon je ukázkový hrdina. Ne všichni hrdinové mají kápě. Někteří mají ocasy, jiní obří choboty, spousta z nich jsou psi, existuje spousta psích hrdinů. Máme kliku, že tato zvířata máme. Do toho, zvířecí hrdinové! Překlad: Xardass www.videacesky.cz No tak já si takhle jdu a najednou vidím želvu nebo želváka.

Vidím, že je na zádech a heká. Tak se ptám: „Chceš pomoct?“ A želva heká a panikaří. Tak jsem ji překulil. A skončil jsem u Ozzy Mana.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář