Záchrana lachtanůOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:4 187

Máme tu Ozzy Manův dabing lachtanů ve videu od neziskové organizace v Namibii, jejíž členové pomáhají lachtanům zamotaným do různých druhů odpadků.

Poznámka:
Zmínka o vrtulníku naráží na Námořní a vzdušné síly USA, které používají zkratku SEALs (= lachtani).

Kanál nadace Ocean Conservation Namibia
https://gogetfunding.com/Seal/
https://www.patreon.com/OCN

Přepis titulků

- Člověci! - Člověci! Kurva drát, kurva… Hej, jde po mně. Já to věděl. Běžte beze mě. Já budu v poho…! Tak si promluvíme, co jsem udělal špatně? Řekni. Co?

Nerozumím. Něco jsi křičel, ale… Tohle? To je šperk, co jsem našel v mezinárodních vodách. Nemáš žádný právo mně ho vzít. Je můj. Jestli ho chceš koupit, můžem se domluvit. S tím nožem opatrně! Ne. Co to? Tys ho zlomil. Mě poser, tys ho zlomil, kámo. Dobrý.

Tak fajn. Ale mohl sis ho ode mě koupit. Já bych… Cože? Aha, už můžu… Jo, líp se mi dýchá. Dík… Nejsem pes, ale fakt díky. To je paráda. Takhle dobře jsem si nezadejchal měsíce. Fakt si toho cením, chlape. Měl jsem na krku ňákej bordel, myslel jsem, že má kdovíjakou cenu.

Tak jo, čau! Čau, čau. - Honem, honem! - Zdrhejte! - Člověci! - Kličkujte! Projdu údolím stínu… Kurva! Ten vlasec mně to posral. Běžte beze mě. Dobrý. Kdybych ho neměl, nechytil by mě.

Co? Je to dobrý? To by mělo. Sakra, tys kecal! Mám v puse písek! Co mi to děláte? Dali jste to pryč? Aha… Ne, ale to je dobrý. - Brouku. - Díky. - Můžeš jít.

- Můžu? Jsem volnej? Tak já jdu. - Bylo mi ctí. - Mně taky, seš hodnej kluk! Hele, on mi sundal vlasec z krku! - Člověci tam. - Daleko. - Satan na 12. hodině. - Už jde! Je rychlej! - Člověci! Člověci! - Člověci! - Do vrtulníku! - Jakýho vrtulníku? - Šmejd se sítí.

- Je rychlej! Co koukáš? Já, že jo? Chceš mě. Sorry, vyhlídl si to, co mám na krku. Neee! Těsně ved… Sakra! Jo, tak běžte, kluci. Dobrý, budu spolupracovat. Budu. Slibuju. Nebo ne? Dobrý.

Ale to je fajn. Už chápu, co děláte. Chápu to. Sundáváte mně to. Nechcete mi toho dát víc, super. Tak čau. Já vám věřím, chlapi. Jenom si tak sedím a najednou bum. Tu blbou síť mám na sobě. Týpek s ní byl rychlej. Fakt rychlej. Já o vás slyšel, chlapi.

Všichni o vás mluví. Takže všechno v cajku. Vím, že mně pomáháte a já musím zůstat v klidu. Kdyby to šlo střihnout, bylo by to super. Nádhera! Je fakt skvělý, co tady na pláži děláte, chlapi. Dám všem vědět, že jak se na nás vyřítíte, už se neposerem. Zůstanem prostě klidný, protože většinou pomáháte.

Já vám lidem věřím, fakt jo. Já neřval to: Člověci, člověci! Tak dobrý, čau. Škoda že nemám čas na pokec. Dejte šupu tlačítku Like u tohoto videa, dámy a pánové, a velký dík Ocean Conservation Namibia za souhlas s použitím jejich nahrávky. Do popisku dám přímo odkaz na jejich kanál a pár dalších odkazů na stránky, kde jim můžete přispět, pokud chcete. Odvádí totiž úžasnou práci.

Loni pomohli asi 600 lachtanům, kteří byli zamotaní do různýho bordelu a sraček z moře. Takže jo, Ocean Conservation Namibia, kurva jo. Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A nebo je zmíňka o vrtulníku jenom narážka na legendární hlášku z Predátora. :-)
Get to da choppa!

00

Odpovědět

A víte proč? Protože SEALs nejsou lachtani :-D :-D :-D :-D

00

Odpovědět

Škoda že nedaboval toho lachtana, který svého zachránce kousl.

10

Odpovědět

Tak toto bolo zaujímavé. Títo típci z videa zaspávajú každý deň s najčistejším svedomím aké len môže byť. Hádam niekedy v budúcnosti každý z nás bude mať prácu, ktorá má zmysel a ktorá človeku dáva chuť ráno vstávať s motiváciou.

130