Velký rozhovor s OprahOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:11 133

Zajímá vás, co přesně zaznělo v rozhovoru Harryho a Meghan u Oprah? Ani ne? Potom tu máme Ozzy Mana, který nám celé interview v únosné délce shrne.

Poznámka pro diváky Last Week Tonight:
Ještě jednou se velice omlouváme všem, co čekali na nejnovější díl pořadu Johna Olivera, bohužel ani dnes večer nevyjde. Jde o problém na naší straně, který intenzivně řešíme. Nebojte se, určitě o něj nebudete ochuzeni. Pracujeme na tom, abychom vám jej v co nejbližší době s českými titulky poskytli. (elcharvatova)

Přepis titulků

Vítejte u velkýho rozhovoru s Oprah. Ozzy Man je jeden z top komentátorů královské rodiny na světě, takže si ty sračky rozeberem. Winfrey říká: Ty máš zas buben! Je to aspoň Hazzovo? Jo, je, říká Megsy. Paráda. Divný pandemický objímání a už si sedaj. Proč jste odjeli z Británie?

To zkurvený počasí, Oprah! Furt zataženo a hnusně. Bože, pravda je často dost nasnadě. A teď se Oprah ptá: Všechny nás zajímá, jestli tě Harryho babička šikanovala. Šikanuje, nebo je v pohodě jako většina Australanů a někteří Američani? Je to legenda, Oprah, je to opravdická top bába. Jestli budu pokračovat, nechaj nás všechny zabít, tak to necháme, prosím.

Ale to se Oprah nechce. Megsy odvádí pozornost historkama o ochrance a dekách přes nohy, když je na vyjížďce s Liz. Jo, Oprah zapomněla, na co se ptala. Vytáčky, vytáčky! Ty fungujou vždycky. Kdo koho rozbrečel nejvíckrát? Rozbrečelas Kate šestkrát a víc, nebo Kate rozbrečela tebe šestkrát a víc?

Tahle jí dává zabrat. Nejvíc brečel Harry. Upřímně, všichni společně jsme přivedli Hazzu k slzám nesčetněkrát. Kdo z rodiny je největší rasista? Většina z nich. Jeden dokonce řekl, že pokud syn bude moc černý, nepozvou ho na Vánoce.

Soubor oprah.exe nenalezen. - Do prdele! - Jo, no. Kdo to kurva… Byl to princ Andrew? - Radši to neřeknu. - Beztak to byl on! - Zabijou nás. - Protože je pedofil, zřejmě. Takže by nebylo divný, kdyby byl i bigotní rasistický zkurvený hovado. Megsy je připravená na reklamní pauzu.

Zavoláme kámoše, říká Oprah. Bum! Hazza je tu. Ahoj, zdraví. Jak to de, Winno? Harry umí australskej přízvuk! Chci mluvit o strýci Andrewovi. Je tak trochu problémovej? Všiml sis něčeho? Vsadím se, že… Přijde mi pochybnej. Rád bych požádal rodinu, aby mi vrátili mou ochranku.

Tak jo. Já míval tu vůbec nejlepší, byli jako tým Liama Neesona, co na mě dával pozor a pařil se mnou ve Vegas, a pak, protože jsme oba chtěli zevlovat na mateřské s tím blbým děckem, taťka Charlie řekl, že žádná ochranka už nebude. Nikdy. Neeson byl skvělej ve filmu 96 hodin, - ale točí furt to stejný, nepřijde vám?

- Mně jo. Nač měnit formát akčního filmu, když mu nic není? Nakonec se Winno ptá: Stýská se vám? Harry říká: Asi jo. A to je ve třech minutách celý, vážení. Služebníček! Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Urážlivý dabbing!!

00

Odpovědět

Jen v americe muzou byt bohati taci jako Meghen a Opragh.

52

Odpovědět

Anketa:
Koho máme raději
Tým Kate a Will, palec hore
Tým Meghan a Harry, palec dole

525

Odpovědět

Chybí ti tam tým Je mi to jedno.

462

Odpovědět

+kilobyteMáš pravdu
tým Je mi to jedno: Když je ti to jedno, tak proč to komentuješ?

158

Odpovědět

+Captain PlanetKaždý má právo vyjádřit svůj názor. Dokonce i my Mámtovpíčisti. :D

236

Odpovědět

tahle anketa je trochu mimo :D

36

Odpovědět

Jak říká jeden známý: "Vše, co o těch dvou vím, vím proti své vůli." :)

680

Odpovědět

Tak tohle mě vážně pobavilo 😂

340

Odpovědět

Že jo?

75