Zprávy o ebole

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:857
Počet zobrazení:10 209

Bristký komik Russel Howard ve svém pořadu Good News hledá zajímavé zprávy a dává je do ještě zajímavějších souvislostí. Takto srovnává rozdíl ve zprávách o ebole ve Spojeném království a Spojených státech.

Přepis titulků

Co je nového? Zprávy ovládla zásadní událost: ebola. Takto to vypadá v Británii. V západní Africe bylo potvrzeno devět tisíc případů eboly... Do západní Afriky byly vyslány stovky britských vojáků... Do Spojeného království se dostane jen zlomek nakažených... Dokážeme ji zastavit... Británie je v čele boje proti rozšíření... Zpráva pro veřejnost: nebojte se.

V klidu. S přehledem. V Americe? Ne tak úplně. Varování Fox News: pohotovost kvůli ebole... - Zabijácký virus... - Šíří se i přes všechny pokusy o její zastavení... - Vymyká se kontrole... - Zakažme lidem ze západní Afriky vstup do země! - Příliš mnoho otázek... - Můžeme jít bez obav do kina? - Nemocnice nejsou na ebolu připravené... - Je to hotové peklo! Média vyburcovala Američany k takovému šílenství, že vyrazili do ulic.

Koukněte na tohohle chlápka. Já ho žeru... ale nejsem si jistý, že úplně rozumí tomu, jak se ebola šíří. Nemůžu jít k někomu do baráku a obědvat tam. Kdo ví, co dělali? Škrábali se v zadku, vytáhli ebolu a dali ebolí zadky do špaget! Mohli dát ebolí zadky do špaget! A co když si utřeli koule do česnekovýho chleba, co pak? Je úžasný, mohl bych na něj koukat půl dne.

Takto popisuje vypuknutí epidemie. Říkali, že ten člověk s ebolou v Dallasu přišel do kontaktu s osumdesáti lidma! Osumdesát lidí! Víte, kolik to je?! To je dvakrát štyrycet, ku*va! Tak se učí matematika! A když si začnete myslet, že už to nemůže být lepší, vypadne z něj, co je podle něho na této strašné nemoci nejhorší.

A první oběť je černoch! Další výmluva pro bílý buchty, aby s černochama neměly sex! To je pravda! Všichni máme jasno! Hlavní problém s ebolou je fakt, že si nevrzne! Blbá ebola. Minulej týden jsem se ptal deseti holek, a všechny řekly ne! Víte, kolik to je? To je dvakrát pět, ku*va! A co Británie? Jak se vyrovnáváme s krizovou situací ohledně eboly? Naše reakce je...

poněkud... řekněme... britská. Neumím si představit, že by ve Spojeném království vypukla epidemie eboly. Tomu viru by se tu nelíbilo. Ebole by se tu nelíbilo! Počasí příšerné, o dopravě škoda mluvit, ne, ne, ne... já být ebolou, vyrazím do Maroka. Je to blázen! Ebola je virus, nemá žádné emoce! Nebo myslíte, že pod mikroskopem probíhá toto? Chceš jít do Británie?

Ne, chci jít do Ameriky. - Proč? - Protože chci strčit svůj zadek do špaget! Pěkně uhozené. Ale ne tak jako má nejoblíbenější britská reakce na ebolu. Viděli jste tohle? Bývalý útočník Birmingham City ujišťuje fanoušky na Twitteru: "Nemám Ebolu." Proč to musel udělat? Protože se jmenuje Dele Adebola. To se může stát jedině u nás!

"Doufám, že je v pořádku, když má tu ebolu v příjmení." Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přidejte štítek Russel Howard prosím!

00

Odpovědět

Díky za upozornění, štítek přidán :)

00

Odpovědět

Klasický americký media - EBOLA EBOLA cože?? ne ty další důležitý politický a sociální témata jsou nedůležitý, protože se musíte bát EBOLY! BU BU BU. Navíc epidemie eboly se rozbíhá už pár let a farmaceutický společnosti na vývoj léku dají prachy až když je riziko v "západním" světě... I don't wanna live on this planet anymore..

60

Odpovědět

on i ten černoch je komediant :D

https://www.youtube.com/watch?v=rh1fg6RHdmw

90

Odpovědět

Idiot.... jak může nazvat virologa, kterej má opravdu pádnej agrument, proč by se v anglii ebole "nelíbilo, bláznem??

1318

Odpovědět

Myslim ze to Ebole by se u nas nelibilo je trosku vytržené z kontextu...Ebola potrebuje mimořádné teplé počasí nad 30 stupňů aby se ji dařilo. Což Británie takovych dnu moc nema co si budem povidat. Takze myslim ze to ten doktor nebo kdo to byl myslel takhle =)

973

Odpovědět

EPICKÉ !!! Prosím víc takových videí :D

416

Odpovědět

Škoda, že video není delší :). Ale chlápek je vtipný a rozhodně bych ho tu rád viděl častěji, pokud má takhle skvělé postřehy :).

374

Odpovědět

Ohrozí ebola čaj? Neohrozí, tak proč se vzrušovat, není-liž pravda?

940

Odpovědět

No, mohla by zkosit sběrače čajových lístků......

130

Odpovědět

ebola, prasacia a vtacia chripka ma nechavaju uplne kludnym stym ze pocet obeti tychto pseudo ochoreni je asi mensi ako pocet ludi ktory sa v mekaci zadrhnu hambacom :D

9213

Odpovědět

Tyhle onemocnění Tě sice můžou nechat chladným, s největší pravděpodobností ti nic nehrozí, ale nazvat je pseudonemocemi je dosti odvážné tvrzení. Ebola má smrtnost až 80, na španělskou chřipku zemřelo přes 50 milionů lidí - což je důvod proč bylo takové halo okolo prasečí a ptačí chřipky, kdy opětovně zmutovalo více serotypů chřipky a ne bezdůvodně se vědci obávali, že by to pro lidi mohlo mít opětovně fatální důsledky. To, že se tak nestalo, je jen dobře, ale úplně bych se tomu nevysmívala.

6311

Odpovědět

+xxstacyxxNe, důvod humbuku kolem prasečí a ptačí chřipky jsou zisky z prodeje vakcín a léků. Se španělskou chřipkou se ty dvě vůbec nedají srovnávat, tehdejší (1918) okolnosti byly pro šíření viru takřka ideální a medicína na dost nízké úrovni, nemluvě o rychlosti a účinnosti protiopatření v poválečné Evropě

374

Odpovědět

+xxstacyxxScipio: RETARD ALERT!

535

Odpovědět

+xxstacyxxto aku ma ebola alebo spominane chripky umrtnost sa realne aj tak nikto nikdy nedozvie...niekto ma chore srdce dostane vtaciu chripku a umre...dostane infarkt...a uz sa vsade pise ze dalsia obet vtacej chripky...ako keby mas rakovinu zrazi ta auto umres a v novinach sa docitas ze rakovina zase zabijala :) najlepsie sa manipuluje davom pomocov strachu...vid spravy...50 min strachu 2 min novych prirastkov v zoo 8 min sportu...a navyse vakciny...uplne zbytocne...navyse sposobujuce dalsie ochorenia su bussines...v dnesnej dobe asi najvynosnejsi bussines...farmaceutika ktore nikto nepotrebuje...

93