Chris Rock: Jak nedostat přes hubu

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 442
Počet zobrazení:17 796

Tak dneska jsem si pro vás připravil opravdovou lahůdku. Je to výstřižek ze show Chrise Rocka o tom, jak se vyhnout útokům ze strany policie. Titulky jsou trošku rychlejší, ale není to nic, co by se nadalo stíhat. Ve videu se také objeví narážka na Američana Rodneyho Kinga. Rodney King je známý svým incidentem s policií, kdy řídil opilý a při výzvě policie nezastavil auto. Když nakonec zastavil, policisté ho brutálně zmlátili. Policisté byli natočeni, zveřejněni ve zprávách a dva z nich byli odsouzeni odnětím svobody. Rodney skončil na několik měsíců v nemocnici. Upozornění: Video není vhodné pro děti a mladistvé!

Přepis titulků

Lidé z černé komunity, včetně mě, se často bojíme, že bychom se mohli stát oběťmi policejní brutality. Takže jako službu pro veřejnost, vám show Chrise Rocka s radostí představuje toto vzdělávací video. JAK SI NENECHAT ROZBÍT HUBU POLICAJTY Překlad: m@es Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Už jste někdy stáli tváří v tvář policistovi a přemýšleli, jestli vám chce rozbít hubu?

S tím je teď konec. Pokud budete postupovat podle těchto jednoduchých kroků, nic se vám nestane. Zaprvé: dodržujte zákony. Zákony byly vytvořeny z nějakého důvodu, berte je jako rady. Slyšeli jste lidi říkat: "Bejt tebou bych se na to vysral." Tak tohle jsou některé z těch sraček, co byste něměli dělat.

Kradení aut, ozbrojené přepadení, žhářství, prodávání drog, kupování drog, útok nožem, útok zbraní. Nejspíš vám hubu nerozbijou, pokud budete používat svůj selský rozum. Pokud přeskočíte turniket v metru, policista vás možná jen napomene. Ale pokud přeskočíte turniket s nabitou zbraní a jointem v puse, tak možná potřebujete dostat přes hubu.

Všichni víte, co se stalo Rodney Kingovi. Ale Rodney by nedostal přes hubu, kdyby se prostě řídil touto radou. Když vidíte ve zpětném zrcátku policejní sirény, okamžitě zastavte! Všichni vědí, že pokud si vás musí policisté chytit, tak vám pak pěkně rozbijou hubu.

TAKTO NE Tohle je úplně jasné, pokud posloucháte nahlas rap, tak to kurva vypněte! Mít v autě nahlas "naserte si, policajti," když vás zastavují policajti, to je prostě vrchol demence. Když strážník přistupuje k vašemu autu, buďte zdvořilí.

Je tu nějaký problém, strážníku? TAKTO ANO A zůstaňte v autě s rukama na volantu. Co kurva chceš, ty sráči?! TAKTO NE Pokud nechcete mít rozbitou hubu. Chcete svézt kámoše? Ne tak rychle. Váš kámoš by mohl být blázen.

BLÁZNIVÝ KÁMOŠ Než pustíte svého kámoše do auta, zeptejte se ho na tyto otázky: "Máš zbraň? Máš drogy? Nejdou po tobě fízlové?" A v případě, že vás policisté zastaví... Řidičský a technický průkaz, prosím. ...připomeňte svému kámošovi jednu věc. Drž kurva hubu! Nedávej mu ani hovno!

Co do prdele chceš?!? TAKTO NE Pokud chcete svézt kámoše, sežeňte si bělocha. BÍLEJ KAMARÁD Bílej kámoš může být rozdílem mezi pokutou... POKUTA ...a kulkou v hlavě.

TOHLE NENÍ POKUTA Tohle je rada, kterou byste neměli nikdy zapomenout. Pokud je na vás žena naštvaná, nechte ji doma. Protože naštvaná ženská řekne cokoliv. Má u sebe trávu! NAŠTVANÁ ŽENSKÁ Pokud je na vás žena naštvaná, chce vidět ze všeho nejradši, jak vám někdo dává přes hubu.

Jen mu dejte, dejte mu pořádně a prohledejte ho, má u sebe trávu. Má trávu, má trávu! Tak si to zopakujme. Dodržujte zákon. Používejte selský rozum. Okamžitě zastavte.

Vypněte to kurva. Buďte zdvořilí. Držte kurva hubu. Sežeňte si bílého kámoše. A v neposlední řadě, nejezděte s naštvanou ženskou. Pokud se budete řídit těmito jednoduchými kroky, nejspíš vám nerozbijí hubu.

Alespoň policie ne...

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chris Rock: Jak nedostat přes hubu.

Tohle hezky uzrálo. :D

40

Odpovědět

By mě zajímalo jestli by si někdo troufl to dneska pustit v USA v televizi :-)

10

Odpovědět

Každý kdo připlul do ameriky, byl rasista. Moc dobře věděl, že ta zem je obsazená cizí rasou, která je určená k odsunu. Každý běloch co zůstává v USA je také rasista. Černochům se má omluvit a odejít, aby jim nezabíral prostor.

04

Odpovědět

Nová kampaň BLM? :D

12

Odpovědět

what seems to be the officer problem?

00

Odpovědět

tenhle n**r je o dost vtipnejsi nez ten urvanej opicak kevin hart

110

Odpovědět

Týjo hvědné obsazení: Krabák, Zebra Madagaskaru, to koukám. :D

70

Odpovědět

lol! vyníkající! :lol:

240

Odpovědět

Neuveritelne co si v amerike floydi dovoluju na ludi... ale da sa na tom aj smiat.

217

Odpovědět

to je genialni naprosto

241

Odpovědět

Poznámka k prekladu : by the police, znamená políciou. Čiže nedostanete výprask políciou. Inka perfektné.

1916

Odpovědět

geniální! :D

210

Odpovědět

Is there problem officer? :D
Tohle me fakt polozilo :D 9/10

281

Odpovědět

Wawer: Na takove lidi je nejlepsi nereagovat. Jenom je dneska moderni rozpoutat flame se slovickem fake ;-)

200

Odpovědět

jj Krabak to zabil, sranda video :)

220

Odpovědět

TAky jsem poznal krabáka.....:)

200

Další