Ďábelští císařiDěsivé dějiny

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:632
Počet zobrazení:12 699

Že starověkému Římu vládla občas podivná individua, ví asi každý. Ale čtyři nejhorší z nich nám dnes zazpívají o svých odporných skutcích. A co vy? Který z nich vám přišel nejhorší?

Přepis titulků

Slavná říše římská... byla největším a nejšílenějším územím. My čtyři jsme byli nejhorší císaři. A slovem špatní nemyslíme dobří. Překlad: Mithril Korekce: kaseo www.videacesky.cz Jmenuji se Caligula, prohnilé, římské prase. Jestli mi zalžete, tak vám useknu obě ruce.

Jednou jsem zabil kněze, co přišel obětovat zvíře. Přijde vám smutné, že se teď pohřešuje? Ale my se za břicho popadali. Jsem velmi chlupatý, ale věz, že pokud byť jen zašeptáš: „Kozel,“ budeš bit železnou tyčí, ale protože mám dnes dobrou náladu, tak tě nepodříznu.

- Jsem zlý! - Je zlý! Prohnilý nestydatý nevychovanec! Máš po setkání se mnou všechny končetiny? Tak to můžeš být rád. Tvoje odpornost byla úžasná, ale mé jméno je Elagabalus. Byl jsem mnohem, mnohem horší.

Jen si poslechněte mou sloku. Byl jsem celkem proslavený katapultováním jedovatých hadů na velké římské davy. Ti upalovali! A když jsi vyhrál v loterii, tak jsem ti nadělil včely, mrtvé psy nebo mouchy. Moji hosté zažili velké překvapení, když našli v posteli lva.

Myslíte, že na děti jsem byl milejší? Ne, byl jsem jejich největší zabiják. Z jejich vnitřností jsem věštil budoucnost. Tady se píše, že jsem měl být učitelem! - Jsem zlý! - Je zlý! Mohu jen namítnout, že jsem byl smutný, protože mě říše nesnášela.

Od Británie až po Bagdád. Myslím, že tvůj nárok je neoprávněný. Protože já jsem Commodus. Nikdo jiný nemůže být, horší císař než já. Nikdo nikdy víc nepředstíral, že je gladiátor. A když mě vypískali, tak jsem na dav vypustil lvy. Jen jeden muž byl lepší, Julius Alexandr.

Tak jsem ho zabil, protože já jsem císař! - Jsem zlý! - Je zlý! Moje skutky byly odporné! Byl jsi císařem jen proto, že tě vybral tvůj otec! Proti mně jste všichni nuly, jmenuji se císař Nero. Strašliví opravdu nejste, protože já jsem nejhorší ze všech!

Moje vláda byla plná strachu. Ano, lidé z blízka i daleka mě zvali hrdinným bojovníkem. Jinak jsem je nechal povraždit. Změnil jsem konání olympiády, takže všechny medaile jsem získal já. Bezdůvodně jsem upaloval křesťany.

Byla to jen zábava, víte? Otrávil jsem nevlastního bratra, najal muže na zabití mé matky. Snažil jsem se ji utopit, ale uprchla, tak jsem ji místo toho zapíchl! Počkat! To není všechno! K mé první ženě, drahé Octavii, jsem se choval opravdu ošklivě.

Usekl jsem jí hlavu a dal jsem ji mé přítelkyni, kterou jsem pak zabil také. Jsem zlý! Tak zlý! Jsem otec všech špatností! Chtěl bych vidět, kdo může být horší než já! Jsi zlý! Opravdu zlý! Co víc dodat?

Mysleli jsme si, že jsme odporní, ale ty jsi byl opravdu šílený! Jsem nejkrutější císař, kterého Římané kdy měli.

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Velmi mě mrzí že už nadále nepřekládáte děsivé dějiny, jsem pevně přesvědčen že, by sklízeli širokospektrální úspěch.

40

Odpovědět

nefunguje

20

Odpovědět

boží :D ale Nero toho udělal pro římany hodně než zmagořil :D

271

Odpovědět

Ja si proste nemuzu pomoct, mne se to FAKT LIBI... :)
Tohle se jim povedlo na 1

231

Odpovědět

podle mě sou nejhorší všichni hlavně co se týká zpěvu, ty jejich hlasy mi drtili uši

2228

Odpovědět

Nero tomu dal korunu ... Wow! :D

251

Odpovědět

Tak se v tom nešťourejte ... ;)

211

Odpovědět

ale no tak, valdo, něco jiného je o tom tématu vědět a něco druhého je brát ho s nadhledem ;)

201

Odpovědět

nero to rozsekal :D

210

Odpovědět

a kdo o slovosledu tak musí být rozčarován mým předchozím příspěvkem.. :D

210

Odpovědět

Kdo o historii Říma ví více tak musí být asi tak nepobaven tím videem jako já..

2016

Odpovědět

To je super písnička. =D Ale s nikym bych se nechtěla potkat. =P

240

Odpovědět

skvělej díl ale s Nerem bych se potkat asi nechtěl...

230

Odpovědět

Marty - Ještě Zikmund Lucemburský měl titul císaře

210

Odpovědět

Dejte mužům moc a takhle to dopadne

227

Další