Aztécká kuchyněDěsivé dějiny

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:771
Počet zobrazení:12 066

Myslíte si, že dobří amatérští kuchaři existují pouze v současnosti? Omyl, uvidíte, co nám uvaří jeden aztécký soutěžící.

Přepis titulků

Překlad: Mithril www.videacesky.cz Čtyři horliví kuchaři, čtyři historická období. Ale jen jeden vítěz. Kdo z nich se stane historickým Masterchefem? Hledáme výjimečného kuchaře, který umí výjimečně vařit, výjimečně. Křičím, aniž bych k tomu měl jakýkoliv důvod! 28letý Comaho přišel až z Mexika během 14. století. A doufá, že ohromí porotu nějakým typickým aztéckým jídlem.

Comaho, co pro nás dneska uvaříš? Chtěl jsem udělat cvrčky jako předkrm. Vydržte, máte jednoho na hlavě, nehýbejte se. Vedle. Já myslím, že jste ho dostal. Poté, co jeho předkrm uprchl, musí Comaho oslnit porotce zbytkem jeho aztéckého jídla. Dá se vybírat z mnoha skvělých aztéckých jídel.

Leguán, mlok, vřeštící opice. Co je vřeštící opice? Je to opice, která vřeští tak nahlas, že je slyšet na 5 kilometrů. To musí být nejhlasitější stvoření na světě! Jedno z nich. - Co to je? - Mrkev. Já vím, byl jsem zelinář. Comaho servíruje hlavní chod, takzvané psí překvapení.

Hádám, že překvapením je, že je to opravdový pes. Ne, ne, ne, jistě že ne. Pes to sice je, ale my, Aztékové, jíme psy pořád, takže to není překvapení. Překvapením je, že jsem tortilu naplnil chili papričkami. Po ochutnání jeho hlavního jídla Comaho vkládá naděje do svého dezertu. Cítím čerstvost, cítím chladivost, je to velmi dobré.

Co přesně to je? Žabí potěr a pulci se sušenkami z řas. Comaho, tvůj předkrm utekl, tvoje hlavní jídlo bylo nepoživatelné a tvůj dezert nechutný. Ale opravdu se mi líbí, co jsi udělal Gregovi. A proto postupuješ dál. Gratuluji. Souhlasíš? To je ano.

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle mě udivuje..Místo toho aby jste ocenili jejich snahu, tak tu nadáváte, že chcete víc videí, že dvě videa za den jsou chabý výkon apod.
Když jste tak inteligentní, energetičtí a prostě skvělí, udělejte si vlastní stránky a zkuste si to na vlastní kůži -.-'

202

Odpovědět

Vynikající! :)

200

Odpovědět

Tak to je geniální :)

201

Odpovědět

?

185

Odpovědět

Popravdě řečeno, ten "nedostatek ironie" a sledování toho wtf efektu bylo snad ještě zábavnější než video samotné (a to je co říct!). Někteří slabší jedinci hold situaci neustáli :-D. A Mithril, nenech se odradit tím nízkým hodnocením, doufám, že chápeš, že to shodili ti lidi, co čekali - jak by řekla moje sestřenka - mňamky :). Příště už to bude určitě lepší (na druhou stranu možná přijdou zas a ohodnotí dřív než to zkouknou... stejně se nenech odradit :))

180

Odpovědět

Jsem překvapen nedostatkem iroine.. To ,že někdo nepochopil do očí bijící (povedenou) parodii je smutné..

200

Odpovědět

Každý má samozřejmě právo vyjádřit i svůj negativní názor k videu. Ale dělejte to slušně, sprosté nadávky a urážky ostatních budu mazat...

211

Odpovědět

Božíííííí :D

201

Odpovědět

primitivne "forky" pre slaboduchych... 1/10

1828

Odpovědět

Diablo: A kde si k***a myslíš, že jsi ty? V kanálu? Laskavě se uklidni a sklapni.

195

Odpovědět

Dávám 10/10 jenom za to že jako podklad byla použita skladba od Normanda Corbeila - Ethan Mars Theme k Heavy Rainu^^ :))

1910

Odpovědět

Stále lepšie ako video predtým - "Jak si žije MySpace"

185

Odpovědět

bullshit 1/10

1825

Odpovědět

Chaba nahrada za master chefa :(

1928

Odpovědět

No tak tohohle videa jste nás mohli klidně ušetřit... :D

1836

Další