Karel II.Děsivé dějiny

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:586
Počet zobrazení:15 377

Karel II. byl opravdu večírkový král. Jak moc? To vám poví v této písni.

Přepis titulků

Jmenuji se, jmenuji se, jmenuji se - Charles druhý. Miluji lid a lid miluje mě, tak moc, že obnovili anglickou monarchii. Jsem z části Skot, Francouz, Ital a trochu i Dán, jsem však stoprocentní král večírků. Šampaňské? Psy španěly, které jsem miloval, pojmenovali taky po mně, stejně jako já, si užívali legraci s elegantními vlasy Mám dnes narozeniny?

Nemůžu si vzpomenout. Ale stejně bude párty, protože miluji maškarní bály. Pozdravte, krále, pozlátka, zpívejte, zvonek zvoní, cink cink. Jsem král, co obnovil flámování! Můj otec, Král Charles, ztratil trůn a panovníci byli zakázáni. Usekli mu hlavu a Olly Cromwell vládl zemi. Se starým Ollym nebyla legrace, byl mrzutý a hrdý.

Bylo by tu až hříšně bídně, ale „Hřešení je zakázáno“. Když Cromwell zemřel, lidé řekli: „Charlesi, drahoušku, Změň tyhle hloupé zákony a vrať se, my máme raději večírky.“ Začlo se tomu říkat obnovení monarchie A samozřejmě následovala obří oslava! Král, Ang-, -lie říká, není hřích, zpívat, cokoliv. Všichni říkají, že jsem král, co přivedl zpět flámování!

Velký londýnský požár bylo vážně něco. Moje panování v Londýně mohlo záhy skončit, tak jsem král udělal to, . co bylo správné a slušné Bojoval jsem s požárem, a bych dokázal,že jsem víc než pozér Jsem přemožitel požáru! Oženil jsem se s Kateřinou Brazanga, byla to pravá láska Nikdy jsem neměl jinou... Dobře, možná jednu nebo dvě. Lucy Walter, Nell Gwynn, Moll Davis, Barbara Villiers.

Myslíte si, že to hrozné? Ale ne tak jako jméno Hortenzie Manzini! Jako král musím přiznat, že jsem porušil svatební slib, ale koho to zajímá, když jsem znovuzískal korunovační klenoty Obnovil jsem Vánoce, líčení, sporty i hry. Byl jsem Veselý monarcha, jak ze starých dobrých časů. Skvěle řečeno, a hotovo, Král Charles, přivedl, Anglii, k zábavě!

Byl jsem král, milovaný všemi. Moje píseň končí! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opäť funguje :)

00

Odpovědět

King Error CDIV.

50

Odpovědět

Nefunguje

100

Odpovědět

Bude někdy video opět fungovat?? :)

80

Odpovědět

Video nefunguje :/

120

Odpovědět

Titulky i video opět funkční.

21

Odpovědět

Nefunkční titulky :-(

230

Odpovědět

mimochodem ta šťabajzna v modrém byla Hortenzie Manciniová, nikoli manziniová jinak je to sper video a jediné co mohu prohlásit za negativní je fakt, že jich tu není mnohem víc... třeba Born2rule

210

Odpovědět

Pro mě jsou Horrible Histories stejné jako písničky od Disneyho. Pustíš si jednu a musíš si pustit všechny :)

212

Odpovědět

Taky si to pouštíte několikrát denně, nebo jsem jediná? :D

223

Odpovědět

král jelimán :D

212

Odpovědět

Nojby.bloger.cz: Ano, Charles je Karel. Hustý, co ?

210

Odpovědět

Takhle se učí dějepis.Ne jako ty nudné výklady ve škole :D (některý jsou sice zajímavý,ale je jich málo)

190

Odpovědět

CypeB! trochu mi to stylem natočení připomíná mainstream singly let devedesátých

200

Odpovědět

kurna zajimala by me verze v ktere by misto nej zpival eminem.. to by bylo :D

186

Další