Britský postrach silnicOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:6 033

Brutální země plodí jen ty nejbrutálnější syny.

Poznámky:
Evel Knievel byl známý americký kaskadér.
John Woo je režisér především akčních filmů, režíroval také Mission: Impossible II.

Přepis titulků

Tak a je to tu, dámy a pánové, našli jsme největšího pouličního rebela Anglie. On to dokázal, kurva jo, to byl ale nervák. Dav je u vytržení. Co udělá teď? Vypadá to, že to napálí do těch sudů. A taky že jo. No to mě poser, ten to tam napral přímo, mrkejte na zpomalený záběr.

Prostě jede a najednou prásk, sudy se rozletí všude kolem. Je to úplnej magor, ani nemrknul. Tak to ne, to prostě ne. Jeho kámoši zapálili nějakej bordel. Myslím, že Evel Knievel dluží tomuhle týpkovi trochu pocty. Ale tohle přece neudělá, je to moc riskantní. Je to moc nebezpečné. Měl by to vzdát.

Vzdej to. Nedělej to. Udělal to. Kurva, připomíná mi Toma Cruise v Mission Impossible 2. To je pecka. Řekl bych, že se John Woo inspiroval tímhle týpkem. Mrkejte na toho kámoše vzadu. Ví, že byl svědkem velkého momentu v britské historii. Reportér se ptá: "Jak jste to dokázal? Jaké je vaše tajemství?"

Říká: "Jen se ujistím, že je mé kolo v nejlepší kondici. Zkontroluju řetěz, ten musí být na svém místě. Nastavím si sedadlo do správné výšky. Brzdy se celkem hodí, ale nepoužívám je." "Vy nepoužíváte brzdy? Není to pak mnohem riskantnější?" Říká: "Jo, ale to nic není, prostě dupnout na plyn a jít si zatím." Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář