Lenore #12 - Věc, která přišla kakací židlí

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:381
Počet zobrazení:4 650
Bude aspoň jednou Lenore dopřán poklidný večer? NE! Na další posmrtné dobrodružství se můžete zase těšit příští pátek v 17:00. :) Předchozí epizody k zhlédnutí zde.

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz "Tím spíš, že v mládí zemřela, budiž jí lehká zem!" LENORE Roztomilá mrtvá holčička Věc, která přišla kakací židlí LABORATOŘE S NEJISTÝM VÝSLEDKEM Ano! Přišli jsme na to! Ten nejdokonalejší čisticí prostředek na záchody!

Zničí jakoukoliv bakterii! Hele... Co to *****...?! Panenko Podsrpenská! Co jsme to jen provedli?! CO JSME TO PROVEDLI?! Proč? Proč ses mi rozplácnul po hlavě?

Požírám mrtvý bakterie. A ty seš mrtvá bakterie. Ale... ale já jen spala. Podívej, slečinko, musím se vrátit zpátky do záchodu. A teď jsem dostal pořádnej hlad! Tys přišel kakací židlí? Už to tak bude... A ne že bych na to byl zrovna pyšnej.

Znám něco, čím jdou vrátit věci do kakací židle! Co? Co? CO?! Uka! Zři! To vypadá neškodně. Co by mi to mohlo udělat? O 14,6 SEKUND POZDĚJI... KONEC

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Schulzei, upřímně nevím, co Ti na to napsat. Tvé prohlášení je ve vztahu k téhle diskuzi na stejné úrovni, jako kdybych sem teď napsal:

Okurka je zelenina.

Je to bezpochyby pravda a pokud by s tím někdo nesouhlasil, budu si myslet, že to v hlavě nemá v pořádku. Ale nemá to nic společného s tím, o čem jsem předtím psal, ani s předmětem téhle diskuze.

takže... Máš pravdu.

180

Odpovědět

yian-wolowitz>> Přesně líp bych to snad neřekl.

Každý má jiný vkus. Jednomu se líbí to a jinému tamto.

Janica>> 9z10 - Jen tak dál. (Není na světě člověk ten, jenž by se zalíbil lidem všem.) ;)

180

Odpovědět

Viktor: Můžeš i komentovat videa, co se ti nelíbí. Na tom přece není nic špatného. Konstruktivní kritika je dobrá věc.

182

Odpovědět

Skvělý díl, "poopy chair" je krásný výraz. :)

180

Odpovědět

Souhlasím s Viktorem. Lenor je pro mě jeden z hlavních důvodů, proč vůbec na tenhle web chodím. Ale 1000 lidí, 1000 chutí.
@janica: Díky za překlady epizod. Skvělá práce.

180

Odpovědět

Já to vidím stejně - Lenora se mi líbí (i když tenhle díl byl zatím nejslabší, některé jiné jsou naopak fantastické), ale tak dvě třetiny videií na VČ mne nezajímají, nedívám se na ně a nekomentuju je. Proč? Mám vlastní život a nepotřebuju si léčit svůj mindráček na někom, kdo poctivě dělá nějakou práci. Místo toho radši taky něco dělám :-)
Slečně (paní?) překladatelce děkuju, jen tak dál.

181

Odpovědět

GGG: Já třeba zase nemůžu vystát nerda hned jak vidim ten jeho blbej ksicht...a víš jak to řešim? Nekoukám se na něj a nepíšu tam, že se mi to nelíbí. Zkus stejnej postup a uvidíš jak budem všichni šťastnější :)

Dík za Lenore :)

180

Odpovědět

Tak za prvé, když se Vám to nelíbí, tak na to nečumte a za druhé, pokud se Vám nelíbí to, co Janica překláda, tak si to laskavě nechte pro sebe, protože to tu absolutně nikoho nezajímá. Že neumíte ocenit cizí práci je Váš problém.

182

Odpovědět

GGG,Diablo,Akord..Pánové, když je to tak strašně nudné a slečna překladatelka je kedra, proč si seriálku Lenora vůbec všímáte? Tohle fakt nikdy nepochopím. Šťoucháte do hovna klacíkem, i když vám smrdí.

Janica: Jsi skvělá,že překládáš Lenorku,jen tak dál!

183

Odpovědět

Mně se to líbilo a proti Janice nic nemám.

182

Odpovědět

No jo Janica se zase ozvala... asi je jediná, která si ještě nevšimla, že je ty největší blbosti tady překládá jenom ona...
viz její překlady... jak ji vidim jako překladatele u videa hned mi to je jasný :D

1821

Odpovědět

Janica: proc dily neprekladas poporade ?

188

Odpovědět

nj tenhle dil trosku slabsi ale smal sem se :)
ta divoka hudba kdyz prisel do jejich domu byla uzasna a za ty Lenoriny kecky a obliceje tomu dam 7* x)

181

Odpovědět

Zatím nejoblíbenější díl je s těma křečkama a skřítkama :D Tenhle byl trošku slabší :(

183

Odpovědět

Kdyby byly negativní jen ty komenty ale ono i to hodnocení stojí za pěknou vyliž pí**.

1812

Další