Dustin Hoffman u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
97 %
40. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 767
Počet zobrazení:27 675

Skvělý moderátor Graham Norton bude mít dnes ve své show ještě skvělejšího hosta - již dnes legendárního herce Dustina Hoffmana, který ani ke stáří evidentně neztrácí svůj pověstný elán. V prvním videu Dustin bude vyprávět svůj oblíbený vtip o bleše a společně s Grahamem budou blbnout se skrytou kamerou na pánských záchodech. V druhém videu Graham Dustina a jeho ženu Lisu Gottsegenovou otestuje v menší hře s otázkami. Poznámka: Bohužel kvalita videa je tentokrát horší, první video je dokonce "out of sync", ale domnívám se, že se stále jedná o koukatelnou záležitost.

Přepis titulků

Povíte nám ten vtip? O bleše? O bleše... Některé vtipy jsou klasiky a tenhle obsahuje celebrity z minulosti a já bych si je nepřál měnit. - Nevadí? - Nevadí. Blecha chce jet na dovolenou, tak jde do cestovky v New Yorku a řekne: "Dřela jsem jak pes a teď mám týden volno. Máte pro mě něco?" "Co vás tak zajímá?" "Jsem blecha.

Miluju deštný pralesy." Horko. Teplo. Chci se natáhnout na slunci..." "Mám tu týden ve vlasech Ringo Stara ve francouzském Nice." "To zní skvěle." Po 4 dnech se ale vrátí. "Nelíbilo se vám u něj?" "Ne. Byl furt zavřenej doma. Hrál na bicí, třásl hlavou. Mám z toho migrénu. Chci být venku... chci něco elegantnějšího." "Myslím, že něco mám.

V Monte Carlu, týden u Omara Sharifa. Týden v jeho kníru." "To se mi líbí." Po 4 dnech se vrátí: "Hrůza. Je furt zavřený v kasínu. Hraje turnaje v bridži. Když kouřil, tak to šlo ke kníru, kde jsem byla. Hrůza. Prosím, chci být na slunci, válet se a odpočinout si." "Máte štěstí, někdo na poslední chvíli odřekl.

Mám tu týden v Cannes v ochlupení Brigitte Bardotové. "Beru." Ale za 4 dny je zase zpět. Chlápek z cestovky: "Vzdávám to. Vám se to nelíbilo?" "Byla to ta nejlepší dovolená, na kterou jsem kdy jela. Ležela na slunci, sama, jako bohyně slunce, poslouchala klasickou hudbu, četla si, já v jejím ochlupení, v teple a pohodlí.

Byla jsem jak v nirváně, kéž by to trvalo navěky." "Tak co vy tady? Máte ještě 3 dny." "Mě se neptejte. Po 3 dnech jsem byla najednou zpátky v kníru Omara Shariffa." Báječné, že vědí, kdo je to Omar Shariff. Žije dál! Technologická novinka. Americká firma - hurá - vyrobila záchody, které na zákazníky mluví. Je tam malá věcička jménem Wizmark, která zjistí, když někdo přijde, a může říkat hlášení, aby lidi nepili za volantem a tak.

Sami uslyšíte: Ahoj, borče. Dal sis pár piv? Poslouchej. Měl jsi jich už dost, takže by sis měl zavolat taxíka nebo kamaráda. Pití za volant nepatří. Pamatuj: Budoucnost držíš ve své ruce. Po chvíli to bude otravný. "Dojdu si až doma."

A pokud na tebe mluví záchod, tak bys vážně neměl řídit auto. Uděláme si malý experiment, protože... A proto nevysíláme živě. Dali jsme kameru na záchod v baru. Tady je! Takže... můžeme přepnout kameru? Ahoj. Cítím sýr. Před odchodem si prosím umyjte penis.

Ano, mluvím k vám. - Jste... - Tohle zmáčkněte. Jste tu ještě? Podívejte se přes pravé rameno. Vidíte ventilačku? Vidím všechno, co děláte. Můžu se vás na něco zeptat? Když skončíte, oklepete si ho radši ještě jednou? Myslím, že jste ho vypudil.

Takhle se ruce nemyjou. Mmm... chřest. Zdravím, promiňte, jsem nad vámi ve ventilačce. Někdo mě sem zavřel a nemůžu ven. Ale můžu se zeptat... Odkud máte ten svetr? Je moc hezký. Promiňte, ale když jste se po mně koukal, tak jste čůral vedle. Ahoj.

Tady Graham Norton. Ty teď močíš? Myslím tebe v tý pruhovaný mikině s tím strašným účesem. - Močíš? - J-jo. Jo. Moč na stěnu. Ukaž. Slyšíš? Jeď. Jeď. To je ono! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz Nečekal jsem, že se mi to bude líbit.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video jsem objevila až teď a je super. Dustin je zlatíčko.

20

Odpovědět


Odpovědět

Pri prvom videu som sa za tento rok nasmial uplne naviac zo vsetkych videi na internete co som videl az som si skoro sam cvrkol :D Graham je jednoznacne najvtipnejsi gay v soubiznise a Dustin sa nenechal zahanbit. Dakujem VC velmi pekne za toto video. Legenda!

311

Odpovědět

Don't f**k me up :D

270

Odpovědět

Nechápu to nízký hodnocení (; :D 10*

202

Odpovědět

Možná to kazí to první video. To druhé je fantastické :-)

1922

Odpovědět

+PetrosKto první??? dyť to je neskutečný :D :D :D.... jasně nejlepší Graham co tu byl..!!!

284

Odpovědět

Dnes jsem tady zkouknul asi 10 videí a tohle mě pobavilo nejvíc

230

Odpovědět

Podle mě to není jenom nejlepší video od Grahama, ale nejlepší video vůbec tady na videách česky. Opravdu neskutečný.

2136

Odpovědět

když nad tim tak přemejšlim tak od každýho se tu najde video, u kterýho se člověk prostě jenom čistě pousměje...tim myslim Craiga,Conana apod...ale myslim že u Grahama se tady fakt člověk zasměje pokaždý :) Víc videí téhle délky prosím :P

259

Odpovědět

To je zvláštní, jak aji takový seriozní lidi se u Grahama vždycky odvážou :D

260

Odpovědět

Perfektní! Naprosto perfektní!

251

Odpovědět

dustina slysim poprve v originale a nemuzu si vynachvalit dabing, opravdu kvalitka, original uz nikdy :D

19107

Odpovědět

Dustin je super a líbí se mi jejich vztah, kdy si do sebe rýpnou klidně i na veřejnosti a oba se tomu zasmějí :)

310

Odpovědět

výborný pár :) čím víc ji ze srandy "uráží" tím víc jí má rád :D

293

Odpovědět

Tak to druhý video, to byl sakra nářez! :D

210

Odpovědět

Troufám si tvrdit, že je to nejlepší Graham tady na webu...Dustina prostě musíte mít rádi, jinak to nejde.

243

Další