Na záchoděNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 834
Počet zobrazení:25 023

Pro všechny příznivce Malvivienda je tu jedna špatná zpráva: vydání dalšího dílu je údajně plánované až na únor. Snad (nejen) vám vylepší náladu alespoň další Normanovo video.

Co k tématu dnešního Normanova videa dodat? Raději snad jen... dobrou zábavu!

 

Přepis titulků

Když jsi někde ve společnosti, odcházet na záchod je vždycky trapas. Teda když jdeš čůrat, to ještě řekneš. Ale když potřebuješ víc než jen čůrat, to znamená, když potřebuješ -----, neříkáš to nikdy. Tak si koupil motorku, jenže na něj byla moc těžká... Jasně. Kam jdeš, Normane?

- Hned jsem tu, jdu jen něco udělat. - Jak, něco udělat? Prostě něco udělat. - A co? - No tak. - Klidně nám to řekni. - Odpověz, Normane. - Co jdeš dělat? - No tak řekni! Fajn, jdu se vykadit. Takhle. Stačí?

Všichni to vědí, tak můžu jít? Díky. Je fakt, že jít ----- je potupa, takže já se při každé cestě na záchod tvářím, že jdu na malou. MAZANÉ! Když jsem u nějaké slečny, zásadně nechodím -----. protože se bojím jednoho: že splachovadlo nebude fungovat.

Ne! Protože pak jí to musíš říct. Vanesso, asi ti nefunguje splachování. Jo, je rozbitý. Aha. A jak se to dá... Já ti to ukážu. Ale ne, já to udělám.

Ne, ne, nechoď tam! Aha, takže tohle jsi... Jo. Jo, to já. TAHLE ŽENA SE S TEBOU NIKDY V ŽIVOTĚ NEVYSPÍ. Jestli se to někdy stane mně, emigruju. Když s někým chodíš a jste na začátku vztahu, je vždycky trapas jít na záchod, když je tam tvoje přítelkyně.

protože to zabíjí veškerou romantiku. Ale jsou na to jisté metody, konkrétně dvě: První je vystlat mísu spoustou toaleťáku. Klasika. A druhá, kterou všichni známe, je pustit hudbu na plné pecky, aby zamaskovala všechny zvuky. Hned jsem zpátky. Ale já mám pak vždycky strach, že bude v hudbě pauza úplně přesně v osudném okamžiku.

Ne! Když s někým chodíš, probíhá vždycky ta slavná debata kolem prkýnka. Je to na prd, protože když prkýnko nezvednu, slyším: "Normane, můžeš aspoň zvedat to prkýnko?" A když prkýnko zvednu, je to: "Nemůžeš to prkýnko dávat dolů?"

Ale našel jsem řešení. Prkýnko napůl nahoře. Smartphonům se naštěstí podařilo dosáhnout toho, o co se ženy pokouší už víc než 100 let: Donutit chlapy čůrat vsedě. Možná to netušíte, ale my muži nechodíme na pisoáry jen čůrat.

Chodíme tam i hrát hry. MODRÁ TABLETA PUBICKÝ CHLUP START Yes! 500 bodů! Dobrý večer. Další hrozná věc je, když jsi na záchodě, někdo ti pracovně zavolá na mobil a ty to musíš zvednout.

ŠÉF Nemůžeš říct, že sedíš na záchodě. Nevypadá to profesionálně. Haló? Doufám, že vás neruším, pane Thavaude. Ne, vůbec ne, jenom kadím. Už jsem fakt musel. Můžu vám zavolat později?

Budou dost slyšet prdy. Jednou jsem takhle zvedl telefon, ale to jsem neměl dělat. Výborně. Můžu vám to nadiktovat? Ne, teď si nemůžu psát poznámky. Jak to? No protože... Protože neumím psát. Umím jenom číst.

Odchodil jsem jen půlku první třídy. Nevím, jestli už jste vyzkoušeli veřejné záchody ve městě, ale ten, kdo je vymyslel, měl super nápad tam pouštět hlas, co komentuje, jaké jsi zvolil splachování, ve chvíli, kdy vycházíš z kabiny! Probíhá čištění. Zvolil jste variantu "velké spláchnutí".

Blahopřejeme. Musel jste mít opravdu velkou potřebu. Brzy na veřejných záchodcích na shledanou! Mluví k vám hlas z veřejných záchodků. Vypadá to, že jste vybrali "velké spláchnutí". Jste v přímém vysílání rádia NRJ. Blahopřejeme! Proto na veřejné záchody nikdy nechodím. Močím na ulici. Jako...

jako čuňák. Sdílej moje video na Facebooku. Sle-sle-sle-slepičí swag. Překlad: LaBleue www.videacesky.cz A teď řeč! A teď řeč! A teď řeč! Jenže já se v tu chvíli hrozně stydím a jediná řeč, na kterou se zmůžu, je: Takže... díky... Jo!

Komentáře (70)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U nás na veřejných záchodcích zase hraje klasická hudba. Vltava . Přišlo mi to vtipné, ale i tak je to docela trapas :)

30

Odpovědět

Chce to další překlady Normana :(((

61

Odpovědět

Naší fence se zvuk pro ono slovo obzvlášť líbí :) :D

51

Odpovědět

já takhle jednou, když jsem studoval v Římě, počůral cestou na ulici Francouzskou ambasádu, to by se normanovi asi nelíbilo, když mluví o tom čůrání na ulici... kdo byl někdy v Římě, tak je kousek od Campo di Fiori :D jinak super díl jako vždy :D

35

Odpovědět

Dekuju laBleue za pěkné překlady, bez nichž bych se na videa nikdy nepodíval :)

60

Odpovědět

,,Kde sa tady možu jít vychcat..., vyčurat..., vymočit´´ :D

110

Odpovědět

Po zkušenosti z minulého týdne nedoporučuji hrát hru "tableta v hajzlu"...
Na riflích to jde celkem vidět...

170

Odpovědět

My s normálním zažíváním a zdravými střevy vyhodíme bobek každý den v pravidelnou dobu (nejlépe ráno) a pak nemusím řešit přes den.

247

Odpovědět

Pro mě je snad nejhorší, když mi dívka řekne jen "jdu na záchod". Celou dobu pak musím přemýšlet nad tím, co tam jde doopravdy dělat. Má měsíčky? Chce se upravit? Proč by to dělala, vždyť už teď vedle ní vypadám jak hastrman z rybníka. A pak se mi vybaví scéna z TBBT, kde Rajovi jeho dívka na schůzce utekla úzkým okénkem na WC. Prosím, raději si dojdětě už předtím !

1147

Odpovědět

I o intimních problémech se dá vykládat s gustem. Norman je neskutečný řízek a tento jeho videoblog je luxusní. (y)

551

Odpovědět

Nefunkční splachovadlo je pořád v pohodě. Před týdnem jsem kakal u přítelkyně. Záchod se naplnil vodou, ale nic neodteklo. Popil mě pot. Zpanikařil jsem. Ona byla v práci, tak jsem měl asi hodinu na to něco vymyslet. Honem jsem googlil. Prý mám použít nějakého Krtka. Vyrazil jsem do obchodu. Je Nový rok! Všude zavřeno! Tak jsem rezignoval, dojel jsem pro mladou do práce a odvezl ji k ní. Tam jsem jí to řekl. Ona mi řekla, že se to stává, strčila ruku do toho záchoda, nějak to uvolnila, umyla si ruce a šla dělat večeři. Zíral jsem a nevěřil svým očím. Obdivuji jí. Prý že to ale příště dělám já :D

1203

Odpovědět

Je to vtipné, hlavně s tou večeří po akci, ale zároveň trochu smutné, že jako chlap si nedokážeš poradit s ucpaným záchodem. Jen to zůstalo viset někde v koleně, i kdyby jsi tam nechtěl strkat ruku, určitě bylo někde poblíž něco, čím by to šlo povolit.

673

Odpovědět

Ty vole, tvoje mlada neposloucha nahodou Gutalax? :D

191

Odpovědět

stacilo pouzit tu kefu co je na cistenie zachodu :D ale ruku tam davat to je uz hardcore by som tam radsej granat hodil :D

642

Odpovědět

+kubo251:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

10

Odpovědět

norman je best :-D

133

Odpovědět

"Nejelegantnější" způsob jak říct, že musíš na velkou:
"Omluvte mě, prosím. Musím jít na záchod položit kabel."

1641

Odpovědět

"Paní učitelko, můžu na záchod? Já potřebuju na velkou."
"Když už si to nedokážeš naplánovat na přestávku, musíš mi sdělovat podrobnosti?"

309

Odpovědět

Toto video jsem si pustil na záchodě... při čůrání -_-

680

Další