Mirror's Edge Catalyst - Příběhový trailer

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:3 584
Mirror's Edge Catalyst je jakýmsi restartem série, ačkoliv vznikl pouze jeden díl. Tato hra se odehrává před událostmi původního Mirror's Edge a celkově mění postavu Faith i fungování města. Vývojáři slibují lepší příběh i více adrenalinových akcí.

Přepis titulků

Znal jsem mladou ženu, kterou nic nezastavilo v tom, aby udělala správnou věc. Ale tou už nejsi. Jsi zlomená. Od Gabriela Krugera a jeho záležitostí se musíme držet dál. - Myslela jsem, že... - Nemyslela jsi, Faith. Nikdy nemyslíš. Neztrať se. Sotva jsi vylezla z vězení a už se do všeho mícháš? Rodiče by na tebe byli pyšní. Kruger jde po všech Běžcích.

Ať už jsi mu ukradla cokoliv, musí to být velmi cenné. Zastavte ji! Pokračuj v tom a do měsíce jsme mrtví! Musíme využít všechny zbraně a zničit ho. Dej si pohov! - Kdo to udělal? - Bude v tom pokračovat, dokud ho nezastavíme. - Zmiz mi z očí! - To je vše, co řekneš? Co dalšího tam je?!

Pleteš se, nejsem zlomená. Dokaž to. Takže nakonec máš v sobě bojovnici. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trailer super. A i když tam mají napsané Ingame engine, tak gameplay bude uplně něco jiného co se týká grafiky a renderingu prostředí. :D

51

Odpovědět

Nikoliv :) Pokud jsi už hrál ME, tak víš jakou grafickou úroveň to má. A řekl bych, že ještě lepší než tento trailer ;) Což mi připomíná, že někde musím najít download na 2 konečně :D

22

Odpovědět

+NeHra že bude mít lepší grafiku než trailer? V EA nemají dostatečně silnou mašinu? :)

20

Odpovědět

+NeMě vždycky připadá grafika hry na youtubu horší, než když ji doopravdy hraju ;) A není to kvůli tomu, že si neumím přepnout dole kvalit :D Jak říkám, pokud jsi hrál ME, tak víš. Když ne, tak nevíš :D

10

Odpovědět

Grafika v traileru je stejná jak ve hře jelikož EA se chtěla pochlubit grafikou ,kterou do hry vložila tím pádem na triler nepoužívala žádný ENGINE :-)

00

Odpovědět

Jednička nadopovaná akcí, už se nemůžu dočkat až si to zahraji.

140

Odpovědět

Sakra nemá to být prequel? V jedničce byly normální vrtulníky a policisté, tak co těm dělaji ty futuristický blbosti!?

219

Odpovědět

Já to pochopil spíše jako restart.

160

Odpovědět

+Blackhand47XDTak tak, začíná se od začátku. Jednička mě bavila, i když byla krátká.

50

Odpovědět

Část oficiálního popisu: It will be a full reboot of Faith Connors's history, taking place in a continuity separate from that of Mirror's Edge and presumably at an earlier stage of Faith's life.

151