Módní policie

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:371
Počet zobrazení:4 781

Policistka Sarah Colonnová se prohání na svém vozítku Segway a rozdává pokuty za módní prohřešky. Mega ponožky v sandálech nejsou zřejmě pouze českou specialitou. Reklama na kosmetickou firmu Benefit.

Přepis titulků

Promiňte, zdravím, zastavte. To je moje siréna. Ahoj. - Ahoj. - Vy jste Lady Gaga? Co to máte s obličejem? SARAH COLONNOVÁ JAKO MÓDNÍ POLICIE Stát! Promluvíme si o vašich ponožkách. Co to má bejt? Jsem policistka Sarah Colonnová.

To je pokuta za make up. Podívejte se na svoje falešný řasy a na moje. Jsou pravý. - Jo, ale... - A jsou hezký. Jako byste měla na ksichtu pavouky. Co to máte s obočím? Vypadá jako logo McDonalds. Můžu si objednat hamburgera? MÓDNÍ POLICIE - Dám vám pokutu.

- Vy nejste policistka. A co je asi tohle? - To je píšťalka. - Potřebuju posily! Jméno? - Jaké je vaše? - Policistka Sarah Colonnová. Neumíte číst? Kvůli tomu bordelu na očích asi ne. Úplně vás oslepuje. - To je moje siréna.

Zdravím. - Zdravím. Musím vám dát pokutu za vaši konturu na rtech. - Za konturu? - Jo, je moc tmavá a vaše prsa vypadají celkem divně, takže budou asi umělý, co? Vám napíšu varování a vy půjdete před soudce a řeknete mu, že toho litujete. Co? Jí dáte varování a já půjdu do vězení? Já nevím jestli půjdete do vězení, to už není na mně. - Cvičíte?

- Ani ne. Ne? To jste tak hubená normálně? - Jo. - Musím vám dát další pokutu. Nikdo s váma nepůjde na rande. Žádný rande, nikdy. - Co to je? - Vadí mi to. - Za co dostávám ty pokuty? Nemůžete chodit okolo někoho, kdo celý život bojuje s váhou, cvičí jako blázen a pak si přijde nějaká od přírody hubená buchta. Ty řasy vypadaj fakt zk*rveně.

Takže si n*ser. SMÍCH JE NEJLEPŠÍ KOSMETIKA. Překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co by asi módní policie řekla na fajné hodinky http://www.k-hodinky.cz/

181

Odpovědět

Ajvngou ''NANDAL'' poslední dobou nic moc videa teda

186

Odpovědět

Se divím, že z ní někdo za ty rádoby odborný kecy nevymlátil sedm barev duhy...

189

Odpovědět

Pokud to nevíte tak podle té vaší módy jsou ťedy ponožky v sandálech in:)

192

Odpovědět

ponožky v sándalech nebudou in, ani kdyby byly zrovna in

1915

Odpovědět

Miluju tyhle zbytečný lidi, co rozuměj jen módě, ale v praktickým životě jsou úplně nepoužitelný. Móda je tu stejně jenom od toho, aby donutila spotřebitele každej rok vyměnit šatník.

1811

Odpovědět

Možná jestli se podíváš na to video, tak ona tam nekritizovala lidi, kteří by byli zanedbaní (když pominu toho chlapíka s ponožkami). Chodila tam za lidmi, kteří se parádí, snaží se být zajímaví apod. a přitom vypadají jak idioti.

Potom je taky třeba rozlišovat módů, resp. poslední modely (o čemž píšeš ty) a snahu o estetiku, kterou tak nějak mají lidé vrozenou (a někteří ji holt mají méně).

A jako další věc vidím závěr videa, který upozorňuje na to, že to byl celý víceméně žert. Jak to vůbec někdo může brát jinak? Jako buzeraci? To těžko, tohle není nic proti tomu, co dělají Dudesoni, které spousta lidí (myslím, že se dá říct většina - podle jejich ratingů) má rádo.

Jak můžeš vědět, že je v životě nepoužitelná (jenom se divím)? Podívej se na učitele, ať už na výšce (jestli se můžeš podívat) nebo předtím - ve škole taky vypadají nepoužitelní a když je potkáš mimo, jsou to normální lidi.

206

Odpovědět

+NynzaŽert, kterému se nikdo nesměje není žertem.

188

Odpovědět

+NynzaHmm, asi máš pravdu. Pointa byla v tom, že kdyby potkala nějaké uvědomělé lidi, tak by pochopili, jaké se svým vzhledem dělají kraviny (a zasmáli se?). Ale vzhledem (:P) k tomu, že uvědomělí lidé by kraviny nedělali, tak se asi s tím, že se někdo zasměje nedá počítat...

181

Odpovědět

vubec mi neprijde, ze moda je zbytecna... hodne lidi si totiz naopak mysli, ze obleceni neni dulezite a proto holky v CR vypadaji jak by prijeli do mesta hned s vesnicky... styl musi byt u kazdeho a hlavne se mi moc nelibi, ze v posledni dobe se nenosi saty.. byvaji strasne pekne, ja jsem si koupila tady ty http://www.proidentity.cz/damske-saty-victorias-secret/d-3228646/ ...

00

Odpovědět

Nápad dobrý, ale provedení ... Škoda.

196

Odpovědět

opravdu? fakt někoho tak moc zajímá jeho vzhled že se kvůli němu tak vytočí? Kam ten svět spěje, převrácené priority :D

1810

Odpovědět

něco podobnýho by jsme potřebovali!! za ponožky v sandálech jsme známí po celym světě.. :D

1830

Odpovědět

Ed Byrne o nevhodném oblékání byl lepší.

182

Odpovědět

to by se mozna vyplatilo legalizovat,bo co clovek vidi kolikrat kolem sebe,je vskutku na pokutu.

1840

Odpovědět

:D :D :D :D

1816