Pivní teleport

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 961
Počet zobrazení:17 428

Tohle komentář ani nepotřebuje... další genderová záležitost :) Jinak výborná reklama na pivo Andes z Argentiny.

Přepis titulků

PRODUKT:__ PRODUKT:ANDES_ PRODUKT:ANDESJEDNIČKA MEZI PIVY V MENDOZE, ARGENTINA SITUACE: MUŽI RÁDI CHODÍ DO BARŮPOPÍJET PIVO S KAMARÁDY. PROBLÉM:_ PROBLÉM:PŘÍTELKYNĚ Jdu s kámošema. Vrať se, šmejde!

NENÁVIDÍ, KDYŽ SI MUŽIZAJDOU NA PIVO S KAMARÁDY. ŘEŠENÍ: ANDES TELEPORT UZAVŘENÁ BUDKA ABSOLUTNĚ ZVUKOTĚSNÁ SE ZVUKOVÝM PANELEM OBSAHUJÍCÍMTISÍCE ZVUKŮ Z RŮZNÝCH PROSTŘEDÍ ABY SE MUŽ DOSTAL Z BARU_ ABY SE MUŽ DOSTAL Z BARU,ANIŽ BY HO MUSEL OPUSTIT.

JAK TO FUNGUJE? 1) VAŠE PŘÍTELKYNĚ ZAVOLÁ,KDYŽ JSTE ZROVNA V BARU. 2) VLEZTE DO TELEPORTU. 3) VYBERTE SI ZVUK PROSTŘEDÍ "NEMOCNICE" Ahoj. PŘESVĚDČTE JI, ŽENEJSTE V BARU. Ne, nezapomněl jsem na večeřis tvýma rodičema, ale jsem v nemocnici.

5) ZAVĚSTE A VRAŤTE SE KEKAMARÁDŮM A PIVU. Doktor už jde, musímkončit, miluju tě. ANDES TELEPORT BYL NAINSTALOVÁNV HLAVNÍCH BARECH A KLUBECH V MENDOZE. VYNÁLEZ SLAVÍ ÚSPĚCH. Jo, spal jsem,kdo volá? Ahoj, zlato,kolik je hodin? Máme tady Bar Mitzvah...

Vždyť jsem ti to říkal! Jsem na karate,rozlamujeme laťky. Hlídám synovce. Pořád brečí. Jsem na záchodě.Mám průjem. Nemůžu pryč. Nejsem doma,jsem na tréninku. Stojím uprostřed zácpy.

Nestihnu to. Zlato, ani nevěřím, že se mi to stalo. VÝSLEDEK:__ VÝSLEDEK:VÍCE ŠŤASTNÝCH MUŽŮ V BARECH_ VÝSLEDEK:VÍCE ŠŤASTNÝCH MUŽŮ V BARECHMÉNĚ ROZCHODŮ ZÁVĚR:_ ZÁVĚR:PROČ LHÁT, KDYŽ SE MŮŽETE TELEPORTOVAT?

ANDES TELEPORT překlad: Ajvngouwww.videacesky.cz

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

aaaaaaaaaaa to chci mít doma

200

Odpovědět

Čekal jsem, že to bude nějaká sci-fi blbůstka, ale ono to fakt může fungovat a být fajn :-)

210

Odpovědět

to je jako fakt? :D::Dsi delate p***l...mazec

200

Odpovědět

No tohle v čr. potřebovat nebudeme:-D. Když tu jsou holky taky pivařky:).

190

Odpovědět

petr: V Klatovech by jste potřebovali hlavně večerní školu češtiny. Třeba pod Černou věží :-D

180

Odpovědět

parádní vychytávka,ale......myslím že přes nával žensých uvnitř by se tam chlapi nedostali si taky někdy zalhat :-D teda soudím podle sebe :-D

191

Odpovědět

to bi smetu taki potrebovali v klatovech

188

Odpovědět

nechcou to koupit aji do ceska -?? xD

180

Odpovědět

Jensex84 : tohle uz davno existuje... aplikace co do hovoru vklada zvuky jako rojizdejici vlak, zacpa, venkov (slepice, kohout,..), zachod, porada .. atd...

181

Odpovědět

Suprová věcička !!!!!!!!

180

Odpovědět

pro Michala: proste tam namontují televizi, která bude taky předstírat nějaké prostředí... například lavičku jaká býva v čekárni u doktora, a pod.
hmm, ja zatím něco podobného nepotřebuju... ale pozdějc by se mohlo hodit :)
hmm, možná by se tak nějak dali zařídit aj ospravelněnky do práce nebo do školy... teleportovaním se k doktorovi...

180

Odpovědět

Prečo klamať, keď sa môžete ísť zabaviť spolu, alebo chlap na pánsku a baba na dámsku jazdu-neviem koho to potom viacej sere :)
Pretože ten váš zázrak využijeme aj my

182

Odpovědět

genialne

180

Odpovědět

Nápad luxusní jenom je to docela dost velký krám takže asi bych si těžko něco takovýho mohl zaparkovat u milenky ale co třeba obojkový mirkofon a nejakej šikovnej softík v telefonu a bylo by starostech :) když může samsung do telefonů cpát menstruační kalendáře tak proč neudělat něco pro chlapy :)

180

Odpovědět

Tak to je brutuuuuuuuus... :D

181

Další