Podpořte vznik filmu Hardcore

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:356
Počet zobrazení:6 615

V současné době probíhá crowdfundingová kampaň za účelem vzniku celovečerního POV snímku, který na první pohled evokuje akční počítačovou hru a je volným pokračováním krátkého snímku Bad Motherfucker, který režíroval Ilya Naishuller. Největší hvězdou snímku je Sharlto Copley, známý ze snímků District 9 nebo Elysium. Tvůrci chtějí vybrat 250 000 dolarů a přispět je možné až do 6.prosince 2014. Poznámky: POV - Point Of View (Úhel pohledu) - Používá se na označení záběrů točených z pohledu první osoby Crowdfunding - Financování projektů komunitou (např. na stránkách Kickstarter.com, u nás třeba HitHit.cz)

Přepis titulků

První ukázka z filmu HARDCORE Tak vojíne, tahle kráska dopraví našeho mrzáka bezpečně dolů, rozuměno? Kupředu. Jsou sice slyšet, ale střelit je nemůžeš. Měl bys jim tam hodit granát, hochu. Kupředu! Můj ty bože, to je nadělení.

Proč jen nemám helmu? Budu tě krýt. Vlítni na ně! Pozor, ať si tě nevšimnou, hochu! Překlad: Daw8ID www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

z toho se motá hlava. a o čem to je? chodí a střílí, není lepší se podívat na gameplay na youtubu?

01

Odpovědět

Jakožto fanouška Naishullera (krátké filmy/klipy pro Biting Elbows) mě tenhle projekt potěšil a hned jsem se přidal (rozumná min. hranice je 25 babek, aby byl download). Během týdne dosáhli 50% cílové částky, během druhého však už jen další 4% a po jendotkách procent to pomalu přibývá. Takže funding na tuty nebude úspěšný, je příliš malá základna fandů a supporterů. Co dál? Možná kampaň zopakují s nižší cílovou částkou, tedy sníží i rozpočet a tím výslednou kvalitu snímku ... nebo bude méně vodky! Nebo bude jen ta vodka a žádný film?

10

Odpovědět

Proč to cpát i do filmů, když jsou toho plné hry? Tvůrci nedostanou peníze, protože o to logicky žádný producent nemá zájem. Já taky a myslím že hromada dalších stejně tak. Ale hrstka internetových noliferů to možná zacáluje=)

813

Odpovědět

250.000 $ není nějáká extra suma kterou by nešlo vybrat...

30

Odpovědět

Vůbec to nevypadá špatně. :D Jen mně nejde do hlavy proč má Sharlto na sobě druhoválečnou uniformu a v ruce PPSh, když se to evidentně odehrává v současnosti ( +- pár let) ? :D

212

Odpovědět

Protoze je to sci-fi adventura. Nejspis tam bude nejaky to cestovani v case.

HARDCORE is a modern, action Sci-Fi story about HENRY, a newly resurrected cyborg who must save his wife/creator ESTELLE (Haley Bennet) from the clutches of a psychotic tyrant with telekinetic powers, AKAN (Danila Kozlovsky), and his army of mercenaries. Fighting alongside Henry is JIMMY (Sharlto Copley), who is Henry's only hope to make it through the day. Hardcore takes place over the course of one day, in Moscow, Russia and it's all shot in the same style as BAD MOTHERFUCKER to be released in cinemas worldwide.

10

Odpovědět

+a77114No to chápu ale proč má britský voják (uniforma commandos pokud mne nešálí zrak) který cestoval časem do budoucnosti ruskej krám místo britský zbraně ? :D

11

Odpovědět

+a77114Protoze je Spagin mnohem kvalitnejsi a fotogenicky samopal nez Sten...

12

Odpovědět

+a77114Nemusel to být Sten, USA dodávali Britům Tommy Guny a Thompson je mnohem lepší než PPSh, už jen díky tomu že byl vyráběn na vysoké technologické úrovni, zatímco PPSh ( jakožto vše ruské) musel být vyráběn low budget a velmi jednoduché konstrukce aby s ním nevzdělaní rusové ze stepi uměli zacházet. Jediná výhoda PPSh je větší zásobník ( což Thompson dohání bubnovým zasobníkem typu C) a větší odolnost vůči prasáckému zacházení ( poodoba s některými modely T-34 kde se dalo přeřadit jen za pomocí vysoce moderní technologie-kladivem :D)

11

Odpovědět

Pro mě to skončilo v 1:52, docela rád bych to viděl ze třetí osoby, ten voják po jeho pravici si zřejmě zavazoval tkaničky... :D

372

Odpovědět

Hardcore POV? Myslím, že takových videi je na internetu dost :D

1081

Odpovědět

Asi v tom máš přehled. Mohl bys, prosím tě, vypasat pár těch opravdu povedených? Viděl jsem jen nějakého českého Assassina, a potom nějakou střílečku z kanceláří. A ještě jedno video ala Far Cry 4.

571

Odpovědět

+R3diSMAZÁNO

114

Odpovědět

+R3diOdkaz od „bebo“ směřuje na p***o stránku.

224

Odpovědět

+R3diOdkaz od "bebo" směřuje na opravdu povedené hardcore POV.

620

Odpovědět

+R3diOdkaz od "bebo" nesměřuje nikam... nefunguje :)

313

Odpovědět

+R3diZase nějaký pseudo-moralista, co se tváří, že p***o neexistuje.

120

Odpovědět

+R3dito z té kanceláře je od stejných lidí jako je tohle video, teda jestli myslíš tohle video https://www.youtube.com/watch?v=Rgox84KE7iY

40

Odpovědět

+R3diPřesně.

11

Odpovědět

:-D :-D :-D

41

Odpovědět

Jo, tak už jsem to pochopil. Ale i tak jsem pořád úžasný.

06

Odpovědět

Efekty vypadaj spíš jako z hodně povedenýho ametérskýho videa než z normálního filmu. A kdo vydrží koukat na takhle pojatej film hodinu a půl???

2713

Odpovědět

Proto asi vybírají peníze. Většina jich půjde právě na efekty, takže věřím, že film bude ve výsledku vypadat mnohem lépe.

103

Odpovědět

Z toho náhledu videa jsem teda čekal něco jiného. Ale když už POV, tak by měli udělat ten goat simulator :)

411

Odpovědět

jen jsem viděla 'POV' a už jsem si říkala, joo založím je, a pak kouknu, a on to není POV od CH :(

514

Odpovědět

Nesnasim, kdyz delaj z lidi nesmrtelny vojacky, kteri dokazou vsechny zabit a nemit ani skrabnuti. To bojujou proti autistum s downovym syndromem, kteri prave sezrali 10 palacinek nebo co?

4521

Odpovědět

Tohle nemá být o řádovém vojáčkovi, kterého sejmou během prvních dvou minut na bojišti. Co by to potom bylo za video/film? Nesnaž se být děsně chytrý, má to opačný efekt. :)

2821

Odpovědět

co víš? třeba má nějaký hustý exoskelet, který ho brání před kulkami, přeci jen nevíme jak vypadá :D

221

Odpovědět

+KorfaxFilm by měl být o kyborgovi, takže ten důvod už známe. :D

200