Prdítko

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 773
Počet zobrazení:24 014

Pokud máte podobné problémy jako lidé v tomto videu, určitě byste měli zvážit investici do revolučního Prdítka od firmy Roberts. :-)

Přepis titulků

Už se vám někdy stalo tohle? Páni, to bylo opravdu výtečné. Ano, vaří tady skvěle. Kristepane! To je nechutný! Nedivím se, že tě nesnáším! Počkej, jen mi to vyklouzlo... Řekněte podobným trapasům navždy sbohem... s revolučním Prdítkem od firmy Roberts.

Prdítko od firmy Roberts využívá patentovanou technologii chytrého čipu, která promění nepříjemné tělesné zvuky v rozpoznatelné vyzváněcí melodie. Navíc se používá opravdu snadno. Stačí zasunout příjemnou sebemaznou kapsli Prdítka a prdět dle libosti. - Páni, to jídlo vypadá výtečně.

- Jo. Omlouvám se. To je můj makléř. Páni, ty máš vlastního makléře. Děkuju, Prdítko. Necítíš tu vajíčkový salát? Revoluční Prdítko od firmy Roberts se skvěle hodí do kanceláře. A takhle vypadá naše prognóza pro čtvrtý kvartál. Omlouvám se.

Myslela jsem, že jsem ho vypínala. Dneska jsi nějak oblíbená, Dee-Dee. Já vím. Od snídaně je můj mobil jako utržený ze řetězu. Děkuju, Prdítko. Používejte ho na párty, ve výtahu nebo v klidu vašeho domova. Prdítko od firmy Roberts udělá z obyčejných tělesných funkcí zábavu. Hej, Jerry! Někdo ti volá!

Bože, to je puch! - Dostal jsem tě. - To je hnus, vole. Hej, volaj ti znova! Díky, Prdítko! Revoluční Prdítko od firmy Roberts také s novým iPrdítkem obsahující vaše oblíbené písně. V klidu relaxujte a nechte to vyzvánět.

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunkční video!

11

Odpovědět

Opraveno:)

12

Odpovědět

Lol!
Povedené!
Až moc!

275

Odpovědět

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooovi jste lezbi

2015

Odpovědět

Bezva dárek pro známé. Dina nic v zlém tak si to šoupněte pro změnu do (?) a třeba se vám to i zalíbí.

265

Odpovědět

to je hustý

182

Odpovědět

no nevim jak to opravdu funguje v praxi jelikoz kdyz si predstavim ze bych to musela mit cely den zarazene v . . . . .tak by se mi to nelibilo

213

Odpovědět

Tak to je bomba věc ! Šup s tím do zadku a tramtarará,mám kámoše a ten to STRHÁ ! ! !

217

Odpovědět

tak to je super.

201

Odpovědět

nevím jak mě budou kontrolovat na letišti,když budu pořád vyzvánět?

201

Odpovědět

TOHLE MÍT TAK ASI VE ŠKOLE DOSTANU POZNAMKU ZE SEM NEODEVZDAL MOBIL

235

Odpovědět

Video not found or acces denied -_-

182

Odpovědět

tak to je síla :-))

181

Odpovědět

Tak to je paráda, to bych potřeboval taky, mne totiž nafukuje i čistá voda.

182

Odpovědět

to je velká sranda

181

Odpovědět

To je super!!!!

181

Další