Přechlapač

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 946
Počet zobrazení:22 158

Komunikační bariéra mezi mužem a ženou? Jistě, skoro každému se to někdy stalo... Ale pro tyto případy je zde Přechlapač! Přeloží do pravého významu to, co si vaše drahá polovička skutečně myslí! A proto neváhejte a kupujte! Nezaplatíte ani 999 dolarů, ani 899, ba dokonce ani 799 dolarů. Tento přístroj je za neskutečných 699 dolarů, a napíšete-li do 20ti minut, dostanete jako bonus hlas Arnolda Schwarzeneggera! Kontaktní adresa: Přechlapačské laboratoře Neskutečná ulice 1337 Nechlapov 10110

Přepis titulků

- Hej, ty jdeš dneska na golf? - Jo. - To už je tenhle týden podruhé! - Vždyť jsi říkala, že je to v pohodě. Je to v pohodě. Úplně v pohodě. Nerozumíte ženskému chování? Přál byste si slovník, abyste rozuměl tomu, co si myslí? Tak to máte štěstí! Představujeme vám Přechlapač. Revoluční zařízení, které přeloží ženský jazyk do jednoduchých chlapských vět.

Konečně budete rozumět jejímu myšlení. Tak jo, dobře, ještě to řeknu ženě. Otevírá se TeaTime. Neva, když tam zajdu? Dobře. Jestli se ti tam chce... "Nikam nejít! Zůstat doma!" Radši s tebou zůstanu doma a budu se dívat na Zápisník jedné lásky. To je milé. Takhle by to mělo vypadat! Přechlapač používá emocionální dešifrovací technologii, která vám pomůže i v těch nejtěžších situacích.

Je všechno v pořádku? Zníš trochu naštvaně. Proč bych měla být naštvaná? - "Zapomenout výročí, ty pitomec!" - Ale ne! Šťastné výročí, miláčku. - Ty sis vzpomněl! - No tak, samozřejmě, že ano... Díky vestavěnému čipu ženské logiky si může každý muž dekódovat postoje jako: - To si chceš vzít na sebe?

- "Ty převléct! Hned!" - Nechceš zajít na kafe? - "Já chtít kafe!" - Myslíš, že je hezká? - "Ty myslet, že ona hezčí než já?" - Jsi vážně skvělej kamarád... - "Já nikdy rande s tebou!" - Jsem v pohodě. - "Já nebýt v pohodě!" - Budu hotová za 5 minut. - "Já hotová za 30 minut!" - Dělej si co chceš. - "Ty nedělat, co ty chtít!" Můžeš mi trochu namasírovat ramena?

"Žádná techtle-mechtle! Jen masáž! Já vážná!" Přechlapač funguje dokonce i na muže! Konečně se i ženy naučí chápat hlubší význam slov mužů! - Ou... - "Jsi vážně překrásná!" Můžu se jít s chlapama koukat na film? "Jsi báječná překrásná žena, se kterou cítím souznění, a i přesto, že mi budeš chybět, bych rád dnes viděl Smrtícího poldu 9." - Jsem v pohodě.

- "Jsem v pohodě. Vážně." "Nekoukej se na mě." Přechlapač může být dokonce vylepšován! Můžete si pořídit napodobení hlasů skutečných celebrit! Jako je Yoda! "Ty být ve velkých potížích. Do psí boudy ty jít!" - Nebo Mr. T! - "Lituju hlupáka, co nechává prkýnko od záchoda nahoře!" Kupte si Přechlapač ještě dnes! Od porozumění vás dělí pouhý jeden telefonát! "Ty muset koupit mě!"

Překlad: Prady Korekce: BugHer0 www.VideaCesky.cz

Komentáře (71)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kde to můžu objednat pro svého muže? :) Ráda dávám dárky, že kterých mám něco i já :D

100

Odpovědět

Need!

10

Odpovědět

od 1:20 sem to už málem nerozdejchal

260

Odpovědět

By stacilo aby zenske meli nadhled a nebylo by treba extremni technologie aby se zenske prekladalo co clovek chce rict a zase co se zenska snazi vytutlat....furt same "ano" ale kyve hlavou ne :D... k tomu kdyz uz jednou je to opravdu ano jako ano tak jen ve smyslu "presne tak se mi to libi,hodnej" :D

270

Odpovědět

to je zase vynález :-d

190

Odpovědět

hana: Ale nehovor vazne?

210

Odpovědět

ja si myslim ze je to podvod

2244

Odpovědět

To je fakt výstižný... Chlap řekne co si myslí a ženský buď pravej opak nebo se o tom rozkecaj. :D :D :D

271

Odpovědět

:D Jo, přesně

211

Odpovědět

Taky bych kupoval, i za tu cenu :D

190

Odpovědět

I pity da fool! :D

200

Odpovědět

budu hotova za 5 minut to je klasika :D

200

Odpovědět

všimněte si že když to začne překládat chlapské věty ženě, ten překladač furt drží chlap

182

Odpovědět

Jenom malá oprava pro překladatele Ale na začátku se nejedná o Teatime ( o čem pochybuji že jdou na čaj ;) )
....ale o tee time což je dohodnutý startovní čas v kolik začnou hrát na první jamce na golfovém hřišti...;) Zkrátka si domluvila partička chlapů golf v tolik a tolik hodin a volají mu at tam na ten čas přijede ;)

200

Odpovědět

haha fakt dobry preklad :D:D

180

Odpovědět

Sakra, to už je dneska druhý video, podle kterýho sedim spíš na chlapa :D

183

Další