První vzpomínka z dětství

Thumbnail play icon
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:3 834

S tímto videem z kanálu SoulPancake zavzpomínáme na dětská léta. Jak je z videa patrné, dost lidí otázka na první vzpomínku z dětství dost zaskočí. Jak jste na tom vy? Máte nějakou takovou vzpomínku?

Přepis titulků

JAKÁ JE VAŠE PRVNÍ VZPOMÍNKA Z DĚTSTVÍ? Moje první vzpomínka z dětství... je asi... Moje první vzpomínky nejsou moc zajímavé. Páni. Začni ty. Pamatuju si, že mě máma nesla. Šly jsme kolem obchodu. Myslím, že bylo těsně před Vánoci. A v tom obchodě jsem zahlédla sněžící těžítko.

Vlastně si nepamatuju... Bylo to těžítko? Tak tahle se nepovedla. Moje oslava čtvrtých narozenin. Bylo to u McDonald's. Byly mi asi... dva nebo tři. Hrál jsem si s tátou ve sněhu. Bydleli jsme v Oregonu. Strašně mě štvalo, že si kvůli rukavicím nemůžu cucat palec. Tak jsem z té rukavice ustřihl palec, abych si ho mohl cucat i venku ve sněhu. Není to nic senzačního.

Pamatuju si, že mě krmili... rýží a polévkou. A pak mi stříhali nehty. Jo. Před domem nám rostl jeden strom nakřivo. Byl to dub, takže jsem sbíral žaludy a házel je po holkách, když šly z obchodu. Měla jsem noční můru. Bylo mi asi pět a byla hrůzostrašná.

To je moje první vzpomínka. Bylo to fakt hodně strašidelný. Když jsem odhalil spiknutí ohledně existence Santa Clause. A... nakonec jsem zjistil, že Santa Clause hraje můj dědeček. Takže jsem pak vyslýchal všechny dospělé a zjistil jsem, že v tom jedou všichni. Jako bych se ocitl v neznámém světě. JAKÁ JE VAŠE PRVNÍ VZPOMÍNKA Z DĚTSTVÍ?

Čau lidi, předvádím nová trička SoulPancake. Chcete ho? Klikněte sem. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Většinu takovýhle příhod si člověk pamatuje, protože mu je rodiče vyprávěli někdy v době, kdy si k nim už dokázal vytvořit nějaké asociace a dát jim podobu, ve který si je dneska pamatuje, jako kdyby je fakt zažil. Ale ve 2 letech prostě žádné dítě nemá vyvinutý mozek tolik, aby si něco napořád pamatovalo. Moje první vzpomínky jsou nejspíš některý halucinace/sny, který jsem měla když sem zažívala dětský nemoci a horečky, ale sotva vím, jestli mi v té době bylo 4 nebo 7 let.

01

Odpovědět

Obávám se, že moje nejstarší vzpomínka je, když jsem se koukal na Návrat do budoucnosti. Netuším kolik mi bylo...

30

Odpovědět

Nejsem si na 100% jista, jestli je to moje nejstarší vzpomínka, ale myslím že ano. Bylo mi něco kolem ± 2 let. Byli jsme s tátou v hračkářství a u pultu měli mísu s cucacími bombony na stole. Jeden jsem dostala, ale spolkla jsem ho a začala se dusit. Táta se hrozně vylekal, tak mě hned popadl za nohy a snažil se za mě ten bonbon vytřást. To se mu povedlo. Teď už se tomu směju, ale tenkrát jsem několik let cucací bobnony nemohla ani vidět :)

31

Odpovědět

Bol som strašne mladý a bol som v nejakej jaskyni, a zrazu sa z poza rohu na mňa natiahli akési obrie ruky a ťahami ma vonka, ja som sa bránil ďasnami nechtami ale nakoniec ma ten hajzel dostal, zdvihol ma za nohy do vzduchu a udrel na po zadku..

162

Odpovědět

Když mi bylo něco kolem roku / roku a půl, zavřela jsem doma na "závoru", zatímco byla máma venku - tak mi potom přes dveře říkala, ať ji zase zvednu... Byla překvapená, když jsem jí o tom vyprávěla, že si to vůbec pamatuju.

70

Odpovědět

A já si pamatuju, když se narodil BugHero. :D Já sem totiž jeho táta :D

46

Odpovědět

A já si pamatuju kdy jsi přišel o panictví. Jsem totiž tvůj strejda.

350

Odpovědět

+Autohéééj :D

60

Odpovědět

Já si pamatuji jak jsme ve třech letech byla s babičkou v porodnici, kde se narodil můj brácha- přesně na moje narozeniny. Nevim jestli jsme z toho byla tehdy nadšená nebo ne, ale teď rozhodně nejsem :D

91

Odpovědět

Nemáš ráda svého bratra?

26

Odpovědět

Jednu mám když mi byli asi dva roky. Mamka si šla pro výplatu,a já šel s ní.Protože pracuje ve škole,tak jsem se jí ptal proč jdu do školy když nemám penál. Pak mám ještě jednu,i když to není přímo vzpomínka. Ale jsem si jistý že v postýlce jsem jako malej měl takovou fialovou,chrastící,plastovou sponu,velkou asi jako moje ruka teď,i rodiče mi to potvrdili :-D

70

Odpovědět

pamatuji si, jak sedím v nějaké velké místnosti, svítá a kolem spí spousta lidí. Vedle mě byl stůl, a připadal mi dost veliký, takže mi mohly být tak dva roky? :D

60

Odpovědět

Nepamatuji si, co jsem dělal včera večer. Takže z dětství si pamatuji velké ho*no!

155

Odpovědět

když jsme jednou venku grilovali na zahradě tak jsem chtěl jít na velkou ale protože jsem byl ještě malej tak jsem neměl dost síly abych otevřel dveře domu a za rodičema mi bylo trapný chodit tak jsem se šel vydělat za roh do křoví ten bobek jsem zabalil do listů a hodil přes plot k sousedům

340

Odpovědět

:D

180

Odpovědět

Tak malej a tak vynalézavej. :D

00

Odpovědět

Mé nejstarší vzpomínky začínají cca ve 2 letech. Úplně první je asi ta, kdy přinesli domů z porodnice mého bráchu..asi si to pamatuju tolik proto, jaký teror pak nastal :D

142

Odpovědět

Já si teda z dětství pamatuju úplný hovno, ale nejstarší věc co si pamatuju tak je asi jeden sen z období asi 3 let, který má ale nepublikovatelný obsah.

172