Jiná ženaThe Flipside

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:747
Počet zobrazení:9 066

Je tu další krátký film ze série The Flipside od YouTube kanálu SoulPancake. Tentokrát uvidíte příběh Kevina, kterému se zalíbila jedna žena, jenže to nebude tak snadné...

Přepis titulků

Tak jo, fajn. Máš mobil? - Co prosím? - Už musím do práce. - Promiňte, ale nerozumím. - Jestli máš mobil... můžeš mi brnknout. Čau. Ahoj. - Jak ses měl?

- Dobře. Nic nového. Pracoval jsem a musím ještě něco dodělat. - Prosím? - Ahoj, tady Kevin. Promiňte. Jaký Kevin? Ten chlápek z kavárny. Promiň, že jsem nepřišel do postele. Nechtěl jsem tě budit. ...pak jsem žila nějakou dobu v Austinu a teď jsem tady. Ale dost už o mně.

Co mi povíš ty? Já nic zajímavého nemám. No tak, každej má přece nějakej příběh. Ale ne vždycky je dobrý. Jseš pěknej tajnůstkář. Jen nejsem odborník na randění. To není nikdo. Ona je... Já ji neznám. Je to jen...

Nemám s ní... Nechal sis u mě v autě peněženku. Nebo jsem ti ji vzala, abych měla záminku a mohla se mrknout, kde bydlíš. Můžu jít dál? - Nevím, jestli je to... - Neboj. Nezdržím se na dlouho. Jen jsem se chtěla podívat, jestli nejseš nějakej... hordař nebo něco, čeho bych se měla bát. Ne, nejsem žádnej hordař.

Tajemný Kevin. Zítra ti brnknu. Takže tohle je Sarah. Vypadá sympaticky. Veronico! Jak se vyrovnáváte s minulostí vy? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč má vůbec někdo potřebu to hodnotit?

10

Odpovědět

Tak to jsem nečekal...Ale video nauci mnoho hlavne.. Urcite hodne lidi na zacatku videa jak si sundaval prsten, uz meli o nem spatne myslenky.. a na konci je prekvapi ze v te chvile nemaji zadnu myslenku :D Ale je to tak, nesud cloveka kdyz nevis jaky ma pribeh :)

270

Odpovědět

Celou dobu jsem si myslel že jde o vtipné video, tudíž jsem na konci čekal vtipnou pointu. A na konci jsem to už taky napětím nevydržel a začal se smát krásnému absurdnímu humoru - z jeho ženy se stala konvice na čaj - pak mi to došlo.

305

Odpovědět

Tohle me ale rozesmálo stoprocetně. Prej konvice na čaj. :D

60

Odpovědět

Nepochopil jsem to, mohl by mi to někdo vysvětlit?

2125

Odpovědět

ta jeho žena zemřela, co je na tom k nepochopení?

231

Odpovědět

+marthas85a vrahem je jak vidno zahradník

302

Odpovědět

Jsem celou dobu čekal nějaký překvapivý zvrat, třeba že si dají trojku, a ono to je vážné video.. :/

258

Odpovědět

Nazačátku jsem si říkala, ten Conan už pro peníze taky udělá všechno...

244

Odpovědět

nojo..dit je to zrzek :D krááávinnáááá

1832

Odpovědět

hoarder - myslím že spíš sběratel (třeba známek nebo tak)

2013

Odpovědět

Ne, hoarder je člověk, kterej si doma shraňuje všechno možný harampádí, že tam skoro nemůže chodit. ;-) Sběratele by se asi tolik nebála...

221

Odpovědět

+BugHer0tak ako hovorí BugHer0, teta je hoarderka a u nich doma, no comment jak na smetisku pod strechou.

220

Odpovědět

V tomhle případě je nová známost asi ten nejlepší lék na odloučení.

221

Odpovědět

skoda, cekal jsem fight mezi tema dvema babama, pak ze se zacnou libat a skonci to trojkou.

1930

Odpovědět

porn logic... :-)

313

Odpovědět

Už sem si říkal jaký je to h*jzl, co podvádí a nakonec to skončilo víceméně dobře (není h*jzl).

227

Odpovědět

Taky mě štval, ale skončilo to moc zajímavě.

242

Odpovědět

docela silné, když se vžijete do jeho role.
10/10

244

Odpovědět

Budu znít jako cynik, ale stačila by mi ta věta na konci místo 4min videa.. Udělané je to sice hezky, ale je to takové fádní a v podstatě o ničem na poměr ke svému času. Řeklo mi to jen, že je těžké se vyrovnat se svojí minulostí (mj. tvrdou, nespravedlivou) a mám se ji pokusit přejít.
To mi příjde jako málo a z těchto jednoduchých myšlenek by šel udělat jeden obrovský kýčovitý dojemný film, kterých už je habaděj, tak proč předhazovat divákům jeho jednotlivé pointy v krátkých videích?
Chci jen říct, že krátkometrážní film by měl mát opravdu výraznou a nápaditou pointu, toť vše.

1946

Odpovědět

Nemyslím, že přejít je zrovna ten pravý způsob. To je takové popírající, jako bych nejradši zapomenul, vymazal tu minulost. Přestože sám teď procházím podobnou ztrátou a taky bych rád zapomenul, je mi jasné, že ta minulost je moji součástí a její popírání pak bude o to bolestivější, když přijde na vzpomínky. A taky, díky tomu, že je moji součástí, můžu čerpat ze zkušeností, a jak naznačuje tento kraťas, byť i jen podvědomě, srovnávat. Už jsem ho viděl (nevim kde ani kdy), ale až teď dostává ten rozměr, který autoři pravděpodobně zamýšleli.

220

Odpovědět

+P.Tak sem se na to podíval ještě jednou, a jsem z toho zmatený. Už v tom vidím, že nejde o popírání minulosti, ale má mi přinášet třebas zkušenosti (v tom videu je to teda naznačeno pěkně ležérně, myslel jsem že je to spíš svědomí než zkušenost), nicméně mi to přijde už jako absolutní samozřejmost co dělá každý bez zamyšlení :) Vzpomíná..
No v každým případě myslím, že pořád vše co jsi řekl, jde vystihnout jejich větou na konci, a že na 4:22 je to prostě moc obyčejný, nebo moc krátký, aby se do toho člověk psychicky napasoval jako do filmu.
Ale myslím, že jde v tom snímku spíš o zpracování a podání, proti kterému nic nemám, takže jestli jsem se dotkl emocionálních požitkářů mým zbytečným tlacháním, sory sory ;-)

195

Odpovědět

Něco podobnýho jsem čekal, ale udělaný je to moc hezky. Navíc jako protipól k tomu prvnímu hodnocení (1/10) musím dát 10/10 ;)

224