Milovníci fotbaluThe Flipside

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:418
Počet zobrazení:5 533

Dnes tu pro vás mám první krátký film ze série The Flipside YouTube kanálu SoulPancake. Dnešní kraťas se zaměřuje na tři muže, kteří jsou vášnivými fanoušky amerického fotbalu.

Přepis titulků

- Dělejte! Bože můj! - Dělejte! - Chytněte ho! - Makejte! Vzchopte se už! Hraje se poslední čtvrtina! Braňte trochu! Dvě minuty. Dvě minuty do konce! Oni mě zabijou! - Fakt mě zabijou! - Klídek, to vyhrajem. Víte, co potřebujem? Co? - Dobře.

To se mi zamlouvá. - Že jo? Počkat. Co tě to napadlo? Brát si teď time-out? - Dobře. Proč teď nesledujem fotbal? - Klídek, stejně to vyhrajem. - Krucinál. Zase musím běžet. - Ty musíš jít? Kam? Bylo to fajn. Rád jsem vás viděl, ale už musím letět. Musím jít. Ale víte co? Napište mi výsledek, já si to zkusím naladit na rádiu. - Fotbal! - Jo, vyhrajem. Vyhrajem! Vyhrajem!

Jo! Dobře. Mohl bys už odložit ty nahotinky? Čeká nás napínavej konec, dívej se na telku. Konec už je tu. Měl bych radši jít. Co se děje? Děje se to, že na mě tenhle časák má blahodárnej účinek. - A tohle zakončení bys vidět nechtěl. - Klidně mě tu nech. - Vyhrajem. - Jasně. DĚJINY SVĚTOVÝCH NÁBOŽENSTVÍ Některým druhům motýlů množství sodíku obsažené v nektaru nestačí.

Tento motýl sedí na amazonské terece jednovousé a doslova pije její slzy, které mu dodávají potřebný sodík. Ne, ne, já vím. Já jen... Už mě to vyčerpává, Johne. Ne, mám je rád. Jen nesnáším fotbal. Ne, ne...

Ještě jsem jim to neřek. Pořád... čekám na správnou chvíli. Jo. Dobře, taky tě miluju. Jasně. Čau. Jací vlastně... Jací vlastně...

doopravdy jste? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky bych se raději díval na motýly než na takovýhle "fotbal" :D

203

Odpovědět

a bych zas radši byl motýlem než se koukat na ten evropskej :)

2210

Odpovědět

+epsnNení žádný evropský fotbal. Fotbal je jen jeden. A v něm se za pomocí NOHOU kope do míče. To čemu amící naivně říkají fotbal je jen komerční břečka :D

1814

Odpovědět

+epsnmožná je to komerční (počet reklamních pauz je velký ale neruší to hru a o nic člověk nepřijde ) ale fanoušci sou normální,nehážou na hřiště každou světlici,nervou se apod. zkus si najít nějaký výtržnosti co se kvuli fotbalu staly. kolik jich najdeš ? :) (stačí si přečíst tohle http://i.imgur.com/krWKBpE.jpg )
za poslední rok jsem viděl 4zápasy ev. fotbalu. jeden byl sparta-olomouc pohár český pošty.... no fanoušci se ukázali jako vychovaní a vzdělaní lidé :) (byl jsem přímo tam)
další byl v televizi z gamb. ligy a tam krásně účinkoval ten simulant blonďatej (nevzpomenu si na jméno, ani nechci)
další byl z bundes ligy kterej byl normální a dalo se na to koukat a další byl zápas tušim s chelsea a jak se vyznamenal rozhodčí. radost koukat

ve fotbale se mi nezdá že by někdo simuloval,rval,hrál nesportovně atd.

a nebudu to nazývat fotbalem protože fotbalem nazývám nfl,ncaa no prostě americkej a nechce se mi psát celej název :)

jinak ev. fotbal jsem hrál od 6ti do 17ti let :) (jen tak stranou aby se neřeklo že o tom nevim nic atd.)


každej má rád něco jinýho ale češi fotbal strašně odsuzujou a neví o tom nic. taky jsem řikal jak je to blbost a hovadina..... a to mi vadí ze všeho nejvíc (a nejlepší sou ti idioti co řikej že rugby je lepší a jediný co o obou sportech ví je že rugby je bez chráničů=zákonitě je to lepší)

pak jsem viděl jeden zápas,zjistil si pravidla a jak mě to chytlo, no a tenhle rok se chystám do londýna na nfl international a pokud to vyjde a přestěhuju se po maturitě do prahy ( a pokud mě nebude trápit koleno) rád bych začal hrát

216

Odpovědět

+epsnTak jak to dopadlo?

00

Odpovědět

+epsnPoslední dobou se mi fotbal zdá strašně nudnej a plnej přetvářky. Točí se v tom prostě moc peněz a hráči už to nedělaj jen pro zábavu. Občas se najdou výjímky, ale většinou jsou to jen profesionálové, kteří se raději učí jak správně spadnout než jak někoho obehrát nebo jak správně kopnout do míče. Americkej fotbal se mi nelíbí protože je strašně surovej a jednoduchej oproti rugby které mi přijde daleko více o taktice a týmovým duchu.
Dlouhá léta jsem hrál fotbal jako dorostenec a přestalo mě to bavit. I když jsem hrál pralesní ligu, tak mě trenér nutil abych fauloval a nebo správně padal.

Teď raději jezdím závodně na kole, nikdo mě nemůže nutit podvádět a já si jezdím jak chci, ale v televizi se nekoukám na tour de france nebo na cyklokros, protože mě to nudí. Raději si vezmu silničku a jedu do nedalekých Krkonoš.

200

Odpovědět

+Damian1Podle tvýho srovnání americkýho fotbalu a rugby je vidět, že absolutně nevíš, o čem mluvíš.))

01

Odpovědět

Dej chudákům chleba a hry a zapomenou, na zločiny které proti nim pácháme...

211

Odpovědět

We've got this. :D

211

Odpovědět

Mě to spíše příjde, jakože ti kamarádi nemají nic společného a prostřednictvím fotbalu je tento smyšlený zájem spojuje a drží jejich přátelství, které by vlastně nikdy být nemohlo. Možná je to jen příklad, kde předstírání akorát působí tím větší trápení.

197

Odpovědět

I když nemám s některýma kámošema společný zájmy, tak v hospodě je zábava vždycky. Problém vyřešen.

218

Odpovědět

Všichni předstíraj a chtěj bejt jako většina.Nejsou sami sebou.Kdysi byli chlapi chlapama a ne skrytě babama.Dneska sou všichni děsně zženštilý.Já bych to dal jako parodii.

1920

Odpovědět

Aaa Pan Testosteron promluvil... XD Co je v téhle době být chlapem??? Chlastat, mlátit se po hospodách, drbat se veřejně na k*lích??? Docela by mě to zajímalo :)

211

Odpovědět

takže 3x gay?

2061

Odpovědět

"HISTORIE SVĚTOVÉHO KŘESŤANSTVÍ" pobavila.

1819

Odpovědět

"Historie světového NÁBOŽENSTVÍ" docela vcelkej rozdíl...

221

Odpovědět

+AuthanSvatá pravda.

196

Odpovědět

Hádám správně, že to natáčela žena? :D

1820

Odpovědět

Minimálně napsala scénář :)

1814

Odpovědět

nápad fajn, prevedenie divné, ba až zúfalé. Prečo si vybrali práve americký futbal nechápem. Taktiež ponaučenie je tak trochu divné. Neklamte kamarátov? Or what? :D Vysvetlí mi to niekto?

1816

Odpovědět

Spíš tím asi chtěj říct, že máš být takový jaký jsi, na nic si nehrát, nic nepředsírat ;)

234

Odpovědět

+AnetNo to byla ptákovina.

1832

Odpovědět

Protože fotbal je v Americe nejpopulárnější sport a skoro každej chlap se radši dívá na zápas, než aby dělal něco jinýho

211

Odpovědět

+anonymus360A čo to ma spoločné s pretvárkou? :D Aj futbal je najsledovanejší v Europe. To neznamená že ho všetci sledujú len kvoli tomu... Tie športy sú obľúbené pretože sú úžasne. Cant wait SB :)

1818

Odpovědět

+anonymus360pak sem dej odkaz na nějaký statistiky sledování sportu v Evropě, vážně by mě zajímalo, jak tě napadlo, že je fotbal nejsledovanější..

201

Odpovědět

+anonymus360Na to člověk nemusí mít žádný průzkum, stačí jen nemít hlavu v zadku a každého to napadne.

195

Odpovědět

+anonymus360jo ale já myslel americkej fotbal ;)

211

Odpovědět

To mi neco pripomelo:-))
http://www.youtube.com/watch?v=g8EuuPtlkPI

220