Liga predátorůRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:2 331
Mezi filmovými hrdiny se najde dost… pochybných individuí.

Přepis titulků

Ale ne! Vystřelila jsem svou kočku na strom! Neodvratná to tragédie! Najde se někdo, kdo by mi pomohl? - Možná. - Superhrdinové? Všichni jsou zabraní. Ale v síni hollywoodských postav je liga, která je vždy k dispozici. Sebranka mužů, které jsme mívali za hrdiny, ale teď nemůžou sehnat práci. Liga predátorů! Je tu V!

Týral jsem jednu krasavici a ona se do mě zamilovala kvůli stockholmskému syndromu. Král nekonsenzuálních vztahů, princ Filip. Muck, muck! Probuď se! Edward Cullen ze Stmívání. Třpyť se, třpyť! Je mi 117 let a chci tě zabít, anebo si tě možná vzít. Sexy, co? A farmář Ted z filmu Šestnáct narozeninových svíček, který tu holku určitě znásilnil.

Ale někde mě považují za hrdinu! Bože můj, to jsou… No tak počkat. Neznásilnil jsi tu holku na konci toho filmu? Jak jsem říkal, jsem hrdina! Hej, co to… Tak jo. Moje kočka je pořád na stromě. Jestli ji zachráním, musíš mě navždy milovat.

Vyhledám-li vítězství, věnuješ mi na Valentýna… svou vulvu. Nemáš nějaké spící kamarádky? Měla jsem v garáži žebřík, takže vás vlastně nepotřebuju, zmrdi. Můžeš si za to sama, donutila jsi mě k tomu. Vítězství!

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář