Palpatinův plánRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:4 053
Taky vám přišlo, že Palpatinův plán byl trošku přitažený za vlasy? Nebojte, všechno se to odehrálo přesně tak, jak předpovídal!

Přepis titulků

Dlouho jsem čekal, až se má vnučka vrátí domů. Tvá vnučka? Technicky vzato dcera mého klonu, mé repliky, která vůbec nebyla jako já. Dělal v prodejně obuvi. Byla jsi 20 let ztracená v poušti a pak tě trénoval Luke Skywalker. I to bylo součástí mého plánu. - Spíš dost improvizuješ. - Já nikdy nic nenechávám náhodě… Seš v pohodě? Neboj, i to bylo v plánu.

Kde jsem skončil? Ano, tehdy jsem pohřbil pod led 10 000 hvězdných ničitelů. Kdo je postavil? Kdo je bude pilotovat? Ledové zombie? Tak jsme začali dělat ledové zombie. Kdo se staral o stroje na ledové zombie? To se vyřeší v příští trilogii. Byl jsem i Snoke. Nemůže nám to někdo pomoct vypnout? Proběhl update systému. Nemělo to na nic mít vliv. Zpět k mému plánu.

Nesnášíš mě. - A s tvou nenávistí… - Nesnáším? Nemáme spolu vůbec žádný vztah. Ale aby plán fungoval, musíš mě nenávidět. - Neslyším ho. - Cože? - Tohle jsem plánoval. - Sakra, pardon. Restartuj to! - Není to tak snadné. - Tak to restartuj. No tak dobře.

Stačilo to restartovat. Paráda, Rey, vážně jsi vyvolená. - Můžu začít znova? - Ano. Takže… Dobře jsi zabila dědu, Rey. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

porad nechapu kde se v tom filmu vzal

20

Odpovědět

So scenáristami v Hollywoode to ide dole vodou. Nová trilógia nepriniesla nič, čo by na ľudí zabralo, tak skúsili oživiť staré postavy.

20

Odpovědět

Tak uz u Luka mohol pochopit ze plany dako nevychadzaju a mal by sa poistit :D

11