Rome 2: Total War v první ukázce

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:206
Počet zobrazení:3 873

Rome 2: Total War je dalším dílem z velmi známé a úspěšné série strategií Total War. První díl Rome: Total War je mnohými považován za úplně nejlepší z celé série a 3. září se konečně dočkáme dalšího dílu ze stejného období, který by měl být ještě lepší.

Přepis titulků

My, kteří jsme byli pokládáni za bohy, jsme spadli na dno. Copak jsme nepostavili nemožné? A co z toho? Sdílím lože s Římanem. Naše spojenectví vzniklo z nutnosti, ne z lásky. Abych vládla jako Isis, budu kojit vlka. - Musí být potrestáni. - Nezáleží na tom, jak moc tu bestii nakrmím. Nemůže být ukojena.

Zradila jsem svého milence. Zničila svého bratra. Zavraždila svou sestru. To by udělala každá matka. A přesto se tě dál budou snažit uštvat, můj synu. Poslední z faraonů! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nyní se to zdá být tak zvláštní, číst všechny ty optimistické a nadšené komentáře......poté co to celé skončilo tak hrozně a RTW2 je jen peněžní důl s působivou grafikou...

00

Odpovědět

Zrovna dneska sem s nostalgie zacal hrat Rome: Total War. SHOGUNA 2 mam take, avsak mam slaboucky pc.. budu si muset pockat na novejsi :)

200

Odpovědět

Ked spoja rozmanitosť jednotiek Rome TW s mapou z Empire TW a ešte pridajú možnosti zo Shoguna 2 TW FOS (strieľanie z del v prvej osobe, diplomaciu a aj agentov ) od PC sa nehnem :D.

190

Odpovědět

Nepřipomíná vám hlas té Kleopatry hlas té "komentátorky" z Lolka? (double kill, ultra kill etc.)

180

Odpovědět

Prečo má tá Isis silnejší ruský prízvuk než Putin.

196

Odpovědět

To asi myslíš tu Kleopatru, ne? Sice tam mluví o Isis, ale to byla egyptská bohyně :)

180

Odpovědět

Název videa je dosti zavádějící, vzhledem k tomu, že toto je už 2. trailer (3., počítám-li i ten hraný). Tenhle předvedli na E3, ale před ním byl ještě The Battle of Teutoburg Forest… který byl podle mě o dost lepší :) Quinctilius Varus, give me back my Legions! :P

180

Odpovědět

A ještě bych si dovolil podotknout, že ta první věta je, dle mého, myšlena trochu jinak. Znamená spíše: „My, kteří máme k bohům nejblíže, budeme mít nejdelší pád.“ Vím, možná to neodpovídá přesně tomu, co bylo řečeno, ale významově bych řekl, že je to blíže. Přece jen je to myšleno obrazně :)

180

Odpovědět

+Paddyjá bych to přeložil jako my co jsme pokládáni za bohy máme nejdelší pád na dno ale ten tvůj překlad tež není špatný

180

Odpovědět

+PaddyTo „na dno“ jsem záměrně vynechal, protože poté to evokuje, že bude dlouho trvat než padnou. Ono je to ale myšleno tak, že dopadnou nejtvrději. Proto také to „nejblíže k bohům“ - budou padat z největší výšky :)

180

Odpovědět

no neni to ukazka ze hry a celkove jsou i lepsi trailery na rome, ale hra to bude urcite skvela jako predchozi dily

180

Odpovědět

Jednička teď na steamu stojí jenom 1 euro
http://store.steampowered.com/app/4760/

181

Odpovědět

to je spíš vylodění v Normandii :/

180

Odpovědět

Až neskutočne mi to intro pripomína intro z Heroes of Might and Magic 3: Restoration of Erathia.

180

Odpovědět

No, nič sme sa nedozvedeli, ale Rome:TW 1 bola najlepšia stratégia, akú som hral, tak dúfam, že dvojka bude aspoň rovnako dobrá.

193

Odpovědět

souhlasím ;) taky jsem nehrál žádnou lepší strategickou hru než RTW 1

194

Odpovědět

+LegendaryRTW byl pro mě jedinečný, poté sem začal hrát medieval total war 2 což taky není špatná hra :)

181

Odpovědět

Souhlasím, hned po Starcraft: Brood War nejlepší strategie!! :-D

188

Odpovědět

Však to taky není gameplay, ale trailer. :)

182

Odpovědět

Na Rome 2 se docela těšim, ale přijde mi, že v týhle ukázce toho zrovna moc vidět nebylo...

184