Teaser na Total War: Warhammer

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:178
Počet zobrazení:4 663

Série Total War se zatím vždy držela historických období, ale to se nyní má změnit. Příští hra se má odehrávat ve fantasy světě Warhammer. Myslíte si, že se hra povede?

Přepis titulků

Všemocný Sigmare, spasiteli Říše, dodej mi sílu. Přestože jsem zasvětil život tomu, abych to zničil, krmí se to. Roste to. Pohlcuje to vše. Musí existovat odpověď na to, jak ho zastavit. Ale tato válka se zdá být nekonečná. Brutální a bezmyšlenkovitá touha po krvi Zelenokožců. Pokřivená ctižádostivost nemrtvých... Ačkoliv odvážná trpasličí království stojí při nás, jakou naději nám skutečně poskytují proti množství hrůz, které nemají jméno, natož aby proti nim mohli bojovat smrtelníci?

Avšak tohle je ničím v porovnání s tím, co přichází. Šeptá a řve to! Temné to je! Proti nám to je! Je to nezastavitelné. Já jsem nezastavitelný.

Nyní už ji vidím. Tu nestvůru, která pohltí svět. PRAVIDLA SE ZMĚNILA Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A proč mi jen připadá, že první věty v traileru hovoří o samotném Sega? :D

40

Odpovědět

Na druhý Rome Total War jsem s nadšením čekal už od prvních zpráv. Napoleon a druhý Shogun byly skvělé. RTW2 je bohužel jen důl na peníze. Ve prospěch masovosti se historičnost snížila na minimum, v bitvách začaly rozhodovat "zvláštní schopnosti" místo taktiky a vše se všeobecně silně přiblížilo arkádě. A samozřejmě, tisíc a jeden mohutně předražený datadisk s obsahem slibovaným již v původní hře. Smutný konec.

181

Odpovědět

opravdu moc orků proti opravdu velkému množtsví lidí a ještě víc nemrtvých proti všem :D čekal jsem na něco originálního, bohužel nic nepřišlo... snad to bude aspoň epické a příjemně hratelné :)

50

Odpovědět

1:06 - "The brutal unthinking bloodlust of the Greenskins."
To je krvežíznivost Zelenokožců, bloodlust je jedno slovo..

61

Odpovědět

Svět Warhammeru byl vždycky o 4 rasách ne? Orcové, Mariňáci/Lidé, Chaos/Nemrtví a Eldarové/Elfové, ale v traileru o Elfech nemluvili. To tam jako nebudou?

211

Odpovědět

Jen o 4 určitě ne, ještě ti tam chybí ti trpsalíci. A jde o to, jestli budou vycházet z nějakých warhammer reálií, nebo tam jen naprskají různé frakce, aby se rubali.

10

Odpovědět

Chaos/Nemrtví mě dostalo :D Chaos je jak ve WFB, tak v W40K. To už spíše Necroni/Nemrtví

61

Odpovědět

Svět Warhammeru se rozděluje na dva. Warhammer (fantasy) a Warhammer 40K (scifi). Základ u 40K jsou Lidé, Chaos, Eldaři (což jsou temní elfové), Orcové, Tau (hlavně roboti), Necroni (něco jako rybotičtí nemrtví) a Tyranidé (brouci). Fantasy Warhammer (což bude tahle hra) jsou Lidé, Nemrtví, Chaos, Elfové, Temní elfové, Trpaslíci, Orcové a Skaveni (krysáci). U obou světů existují i další méně vyznamné rasy, ale hlavní housle hrajou ty, co jsem vyjmenoval.

283

Odpovědět

+EdvinThx Captain

23

Odpovědět

+EdvinJestli jsou Eldaři temný elfové tak temný eldaři jsou světlý elfové? :D Warhammer 40k znam jenom díky strategiím od Relicu, ale nejsou Tau jenom technicky pokročilá rasa co používá exoskelety a ne roboti?

70

Odpovědět

+EdvinTau používá exoskeletony, mechy, roboty, kyborgy atd. Většina je jich sil je prostě roboticky zaměřená, ale oni samotní roboti nejsou. Co se týká Eldarů, tak to je mnohem složitější. Kdybych to měl podat po lopatě, tak Eldaři jsou to, co zbylo ze všech elfů celkově, ale hlavně temní elfové. Ku příkladu ten jejich Avatar, který je jejich ultimátní jednotka, tak to je avatar Khaina, krvahého boha války a konfliktů, jenž byl jeden z nejoblíbenějších bohů temných elfů. To trochu dává tušit, že to nejsou úplní svatoušci. Každopádně si hodně lidí myslí, že Warhammer 40K je svět fantasy Warhammeru, ale o 40 000 let později. To není pravda. Bylo to už mnohokrát oficiálně řečeno. Ty světy sice mají společný základ, ale jsou na sobě naprosto nezávislé.

40

Odpovědět

+EdvinFakt? Já párkrát četl, že svět Warhammeru fantasy je kdesi ve vesmíru War40K, ale Prastaří ho jenom ukryli před zbytkem vesmíru. A ví o něm jenom bohové chaosu(a působí na něj) ale nemohou do něj příliš zasahovat.

10

Odpovědět

+EdvinEdvine to s těma Eldarama taky není moc přesné. Eldaři nejsou jednotná rasa jsou totiž rozděleni na dvě. Rozdělili se potom co byl zrozen čtvrtý bůh chaosu Slaanesh (i když je to trochu jejich vina) na dvě rasy Eldary kteří zavrhly staré cesty a vydali se cestou sebekázně a spořádanosti. Druhá skupina jsou Temní Eldaři kteří uctívají bohy chaosu hlavě Slaaneshe. Khain je taky jeden z několika bohů Eldarů a přesně bůh války, stejně tak mají smějícíseho boha Cegoracha a Ishu která je zajatá jedním z bohů Chaosu Nurgla. Měli hodně dalších ale ostatní skapali při stvoření Slaaneshe.

10

Odpovědět

+EdvinPro ty co to zajímá víc tak tady je link na wiki světa warhammru 40k.
http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Main_Page

00

Odpovědět

Ve fantasy Warhammeru jsou Lidé, kteří se dělí do různých skupin/národů(např. Kislev, Říše, bretonnia, Arabie a kmeny severu) Pak tu máš elfy, temné elfy, lesní elfy. Trpaslíky a Trpaslíky chaosu. Démony a mutanty chaosu. Lidé co slouží chaosu. Několik skupin nemrtvých. Skaveny, Zelenokožce a mraky méně významných ras a národů.

53

Odpovědět

Pfff prý jen o čtyřech rasách :D Lore Warhammeru je daleko rozsáhlejší než lore třeba Harryho Pottera a Pána Prstenů dohromady :D A to se bavím jen o loru k Warhammeru 40k :)

37

Odpovědět

+ErwinA mnohem větší než lore Warcraftu :P

23

Odpovědět

+ErwinVětší než Pána Prstenů? Wow, to je hodně odvážné tvrzení :D

32

Odpovědět

+ErwinS tím Pánem prstenu bych se nebyl jistý...:-D

10

Odpovědět

+ErwinLore Warhammeru 40k obsahuje příběhy desítek postav, planet, bitev, ras, popisy zbraní, brnění, organizací, jednotek atd atd atd. Nemluvě o desítkách knih které popisují události před WH40k (Horovo kacířství) a další desítky knih po tom. Takže ano, Warhammer 40.000 má mnohem větší lore než Pán Prstenů.

13

Odpovědět

Ještě někdo komu to přišlo jako trailer na novej datadisk WoW?

1321

Odpovědět

Nj, nebýt Warhammeru, nemělo by se WoW kde inspirovat.

336

Odpovědět

WoW je jen přiblblá parodie na warhammer. Ostatně blizzard je znám tím, že vykrádá ostatní fantasy.

2615

Odpovědět

A já doufal, že příští bude něco jako TW:Civilization.Snad se toho někdy dočkám...

33

Odpovědět

Áaa konečně jste dali na mé doporučení :) Jsem fanouškem WFB a i když mě TW-Rome II nezaujal, tak si myslím, nebo spíš doufám, že spojení bude skvělé.

11

Odpovědět

Tak všelijakých fantasy modu do medievalu a RTW bylo celkem dost co si pamatuju (myslim že byl i Warhammer mod) takže to vypadá že se to dá udělat ale bojim se aby to hlavně nebyla nuda. RTW2 jsem sice první dva měsíce hrál jak šílenej ale pak (i přes všechna rozšíření) mi začal připadat trochu uměle a bez života. No uvidíme, držím jim palce.

00

Odpovědět

Jsem hodně skeptický po Rome2. Herní serii miluju, ale RTW2 je prakticky nezábavná a nehratelná hra. A to jsem se na ní těšil nejvíce.

Návrat ke kořenům by byl fajn, ten herní systém, který CA začala tvořit pro RTW2 by mohla ideálně kompletně zahodit a vytvořit něco, co by zkombinovalo tu tradici, kterou TW má a oblékla to do nového kabátu.

131

Odpovědět

Začal bych odhozením enginu z Empire......jen jedno nyní nechápu. Jestli měli přece jen v úmyslu pokračovat v sérii Total War (a to s bitevním "enginem" z Empire opravdu nejde), proč se do nového enginu pro boj zblízka (postaveném na stejném principu jako ten ve starších TW hrách) nepustili již pro Rome 2? Vizuální stránka boje by byla skvělá nejen před bitvou ale i v ní a my bychom nemuseli sledovat stovky bojovníků umírajících ve zcela stejnou vteřinu na infarkt.

10

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=uvSs5b6y-YM Určitě přeložit megalomansky ukrutně nadupaný trailer na Deus EX: Mankind Divided. Je to stejný úlet, jako Human Revolution, prostě orgasm inducing.

41

Odpovědět

Odehrava se to v Praze a kdo by to byl cekal to je ale "prekvapeni", ze zaporak ma ruskej prizvuk:D

71

Odpovědět

+trdelinCelé se to v Praze nejspíš dít nebude a Rusko bylo vždy stylovým nalezištěm žoldnéřů, mě to tolik nevadí :D

01

Odpovědět

Jestli je zpusob jak udelat WH jeste vic epic nez je tak je to Total war:WH. TW jsou docela dobre hry a WH taky neni spatny mozna by z toho byla docela dobra hra. Bude to mit ale klasicke nedostatky soucasnych her, releasnute pred dokoncenim, pulka hry bude rozsekana do milionu nesmyslnych dlc apod

20

Odpovědět

TW mě nikdy nelákalo, ale tohle vyzkouším. Snad to bude dobrá hra.

50

Odpovědět

Som naozaj zvedavý aké to bude, kedže som bol dosť sklamaný, keď do sveta vypustili Rome 2: Total war....

20

Odpovědět

Těším se hlavně na Skaveny :D Sice jsem větší fanda WH40k ale tohle si nenechám ujít... bohužel, jak má SeGA ve zvyku, prvních několik měsíců to nebude hratelné a 3/4 ras bude v DLCčkách -_-

120

Další