Squadron 42: Řeč admirála Bishopa v senátu - Star Citizen

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:3 651

Star Citizen, nejúspěšnější crowdfundovaná hra v historii, za kterou stojí Chris Roberts. Zatím je ve stádiu alfa verze a stále se ještě vyvíjí. Jednou z věcí, která nás ve hře v budoucnu čeká, je singleplayer kampaň pod názvem Squadron 42. I když do jejího vydání zbývá ještě dlouhá doba, tak si pro nás vývojáři připravili úvodní scénu, ve které má před senátem proslov admirál Bishop, kterého hraje Gary Oldman. Samotná scéna je renderovaná v CryEnginu, takže můžeme očekávat podobnou kvalitu i přímo ve hře.

Přepis titulků

Dámy a pánové, toto mimořádné zasedání je prohlášeno za zahájené. Admirále Bishope, máte slovo. Po 200 let... jsme bojovali s Vanduuly. Nazývali jsme tyto útoky... přepadeními nebo šarvátkami nebo nájezdy. Ale já jsem zde, abych vám řekl, že jsme ve válce! Tiber, Orion, Caliban, Virgil.

Kdysi... všechno lidské systémy, ale opuštěné tváří v tvář nepříteli. Vanduulové... jsou před našimi branami. Zbraně jsme odložili, zatímco se... skrýváme a krčíme. Ustupujeme... zatímco oni pálí... a ničí vše kolem nás. Nemůžeme...

dopustit, aby se opakovala tragédie Vega. Nemůžeme Vanduulům přenechat žádné další území. K obraně tohoto impéria musíme zaútočit! A musíme být k tomu útoku odhodlaní za každou cenu. Musíme obnovit naši flotilu. Musíme použít... sílu... lidské inovace ke znovu zabrání těchto takzvaných Rudých systémů a provést protiútok na nepřítele.

Nebude to snadný boj. Bude nás stát... zdroje... kredity... a životy. Někteří z vás se možná ptají, proč musíme takovou věc podstoupit a... můžu vám to říct v jednom slově.

Vítězství. Pokud nás Vanduulové něco naučili... tak to, že bez vítězství... nikdo nepřežije! Překlad: Foxtrot www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mohol to byť pekný príhovor, keby nekopíroval Churchilla. Hamba, že nedokážu vymyslieť niečo originálne.

00

Odpovědět

Klidne by to mohl byt i film.. :D

30

Odpovědět

I call this Murican-like bullshit speech...

40

Odpovědět

No tak podle hlasu je tak o 1 000 000 let starší než podle vizuálu... tohle nezvládli.

60

Odpovědět

Tomu se hodně lidí na netu podivovalo, ale našlo se i pár možných vysvětlení. Jednak jde o to, že 1000 let v budoucnosti se lidé dožívají až kolem 150 let a pokud na to mají, tak si nejspíš můžou dovolit i nějaké ty "omlazující kůry", takže pak nevypadají jak chodící mrtvoly. Čili admirál Bishop může být klidně 100 let starý a díky budoucí medicíně má mladší vzhled. Další možný důvod je prostě ten, že když x let řve rozkazy v armádě, tak se to na hlase prostě projeví.

130

Odpovědět

Celkem iritující hudba...

04

Odpovědět

Mark Hamill? Andy Serkis?! Dammit, to je síla!

140

Odpovědět

Wow, tak to jsem nečekal, ale ta scéna je opravdu dobrá. Jakože převyšuje, a to dalece, i současné filmové trháky. Záběry, text, střih, fakt dobrá práce musím tu hru omrknout :D

82

Odpovědět

A ještě verze z parlamentu EU:
Otevřeme pro Vanduuly hranice a necháme se obohatit jecih kulturou. Až poznají, že jsme hodní lidé, určitě budou vděční a budou napomáhatz dalšímu rozvoji Evropy :-D

2810

Odpovědět

No, ono UEE se taky moc nevyznamenalo. Jak říká, obsadili jim několik systémů a přesto se pořád akorát schovávali a nic nedělali. Až teď v situaci nejvyšší nouze se něco začíná dít.
Přirovnal bych to ke 2. světové válce. Hitler tady pořád zabíral víc a víc a myslelo se, že když mu to nechají, tak se třeba udobří a zbytek už nechá na pokoji... No, více sami kam to vedlo.
Co se týče EU a imigrantů... No, ty bych sem radši netahal :)

251

Odpovědět

Tak podle lore jsou všihni křesťané, židé, muslimové, budhisti a další začleněni pod jednu vládu.

21

Odpovědět

najednou mam pocit, že musim vystřílet všechny vanduuly ... sakra už aby to vyšlo !

161

Odpovědět

Všechny ne, někteří musí zbýt do persisten universe.

20

Odpovědět

Docela hvěždné obsazení ...

140

Odpovědět

Gary Oldman rozhodně umí svůj výkon "prodat" prostě paráda, těsím se až oficiálně výjde ta hra.

102