Nový přírůstekŠtěněctví (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:136
Počet zobrazení:6 777

Pamatujete sérii roztomilých reklam na Friskies Milé kotě? BuzzFeed natočil ve spolupráci s Purinou reklamu i na psí granule. Podivínský hipster a milovník hudby se z náhlého popudu rozhodl pořídit si štěňátko. Tohle jsou jejich první společné krůčky.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Jo. Štěněctví Vítej doma. Jestli chceš cokoliv změnit, není problém, akorát mě s předstihem upozorni. Budu za to vděčnej. Jsme kolegové, chápeš. Svědí tě to? Tohle se ti líbí. Chceš delší, nebo kratší jméno? Mám ti říkat král Charles?

Královna Charles. Mám rád pohodlí. Není špatný způsob, jak sedět na gauči. Chloe. Líbí se mi, jak to zní. Takže Chloe. Koukni na to. Jako fotbalový trénink, co? Dobrý. Musíš dávat pozor. Tenhle konec piána mám rád. To bylo moc krásný. Čím níž jdeš, tím je to strašidelnější. Tohle je oko jednoho z robotů, co jsem zabil.

Dělám si srandu. Vidíš? Osmdesátky byly hrozně zmatený, ale v hudbě se toho dělo tolik! S devadesátkama přišel grunge... Na tomhle jsem se hodně nadřel. Zítra mám prezentaci, tak drž tlapky. Máš hlad? Já umírám hlady! Co vlastně jíš? Mají i jídlo pro štěňata. To jsi ty. Štěněcí jídlo pro psí miminko. Tady máš misku.

To ne! Aha, tobě nevadí jíst ze země. Obsazeno! Tohle je tvůj záchod. Nemám se koukat? Tak jo, můžeš. Vypadá to jako psí žrádlo. Měla by sis užívat, že jsi štěně, dokud to jde. Pořád jsi tu! Chloe, ať děláš cokoliv, je to moc nahlas. Snažím se spát. Chceš vyhrabat díru? Ne!

Chloe... Potřebuju... Potřebuju chvíli klid. Vím, že to nebylo schválně. Nechtěl jsem tak vyšilovat. Máš hlad? Dáme si snídani? Dobrota. Myslím, že nám to bude klapat. Jsem v pohodě!

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takhle se pes nevychovává, dává to špatný příklad. Až bude větší tak se bude špatně ovládat a bude si dělat co chce.

24

Odpovědět

Pejsky miluju, ale tohle je dost škaredý štěně. Ty přešlechtěný rasy jsou na hovno. Pes má vypadat jako pes, a ne jako krysa zkřížená s prasočlověkem.

811

Odpovědět

To bylo roztomilé ! :-)

51

Odpovědět

Když už se to jmenuje Puppyhood a na něco to naráží, tak jsem aspoň čekal, že to štěně bude aspoň trochu růst mezi záběry.

81

Odpovědět

Asi si pořídím štěně Kavalír King Charles Španěla :) a tohle video na to nemá žádný vliv

44

Odpovědět

a pointa?

54

Odpovědět

pointa je, že většina z nás nemá psa, ale právě jsme koukali tři a půl minuty na reklamu na psí žrádlo.
Isn't it ironic? Don't you think?

361

Odpovědět

Tyto videa jsou strašně fajn. Doufám, že se tu objeví i další pokračování.

158

Odpovědět

Tenetí kutnat kadymu. Ňam!

55

Odpovědět

Vít tetnek - vít ňam!
:)

00