V parkuŠtěněctví (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:9
Počet zobrazení:1 679
Podivínský hipster Max ještě nestihl vychovat své štěně a do toho musí hlídat rozjívenou neteř. Zvládne to? 

Přepis titulků

Čau strejdo Maxi. Takže, Maxi, máš všecko? Pusu, bav se, opatrně. - Tak večer. - To dáš, brácho. Co budem dělat, Avery? Heslo wifiny už uhodlas. Chloe, to zvládnem. Brnkačka. - Půjdem na hřiště. - I s Chloe? - Jo, povedeš ji. Drž se kníru, Chloe!

Trochu se zatočíme, jsme mimo kurz! Drž se! Tak to neklaplo. Dospělák na klouzačce! To byla prča. Avery, co dál? Avery? Avery? Chloe, to je tvoje práce.

Hledej! Běž! Hledej dítě! Avery! Avery! Chloe, co… Chloe? Avery? Chloe? Co? Co je tohle za místo? Chloe! - Avery? Avery! - Pssst, tichučko. Jdu dolů, ani se nehni. - Není ti nic?

- Našels mě, jsi na řadě. Brzdi, musíš… mi říct, že hrajem na schovku. - Promiň, strejdo Maxi. - Jsi hrdinka! Našlas Avery. Jdeme, myslím, že parku už bylo dost. Teď ochutnáš maxarony se sýrem! Ty, já a Chloe budeme jíst… - společně.

- Můžu ji nakrmit? - Jasně. Musí to být přesná dávka, dám ti lopatku… Hopla. Dobrý, mně se to stává často. Aspoň víme, že jsi moje neteř. Proč Chloe nemůže makarony? Protože makarony jsou pro lidi. - A proč? - Protože štěňata mají granule. - A proč?

- Věda. Je to profík. Rozladěné, ale milé. Chloe a Avery šly spolu do parku, možná jsem je ztratil, ale našel za chvilku. Chloe a Avery, úžasná to dvojka, nevím, co bych dělal, kdyby se mi ztratila.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář