Orangutani

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:389
Počet zobrazení:9 466

Tato cirkusová show je velice povedená. Obzvlášť scénka s orangutany a Bobbym Berosinim neboli českým emigrantem Bohumilem Berouskem. Doufám, že se vám bude líbit tak jako mně.

 

Přepis titulků

A nyní... uprostřed kruhu našeho cirkusu představujeme, pro vaše pobavení, Bobyho Barsiniho a jeho orangutany. Dobrý večer dámy a pánové, mé jméno je Boby Barsini a budeme vás dnes bavit. A teď jsou všichni připraveni. Dobrá, potřebuji rychle jednoho dobrovolníka.

Potřebuju dobrovolníka. Dobrovolník, jeden z vás? A co ty? Chceš dnes pracovat? Nechceš. A co ty? Pojď, jdeme. Běž. A máme našeho dobrovolníka. Jimmyho Cartera. Ty jdeš další, běž tam.

Co to je za slepičí tanec? Vrať se sem. A teď, já jsem tady šéf a ty jsi opice, tak vyskoč. Raz, dva a vyskoč. Výš, chlapče. Ukážu ti, co máš dělat. Podívej, nic to není. Tak si sedni. A teď...

na další trik, nám tato opice... Tato... Nech toho chlapče, oba nemůžeme být opice. Toto je... Nedá... Nedávej mi takový rány. Magie není pro tuto opici nic neznámého, dělal asistenta Harrymu Houdinimu.

Dám tento pomeranč do vzduchu, ten skočí přímo tady. A potom zmizí. Bubny prosím. Dobrá, tak na nos. To je celkem dobrý. A nyní, kouzlo. Nikdo neví, kde je pomeranč.

On.. Úplně se... Padej odsud. Vy se smějete, ale dost to bolí. Spousta lidí mi píše, jak je trénuju. Já je netrénuju, ale hypnotizuju. A dnes večer vám chci ukázat, jak správně zhypnotizovat orangutana. Pro případ, že máte nějakého v rodině.

Dobrá, za prvé, zmáčkněte rty. Mačkáme rty. Právě teď mačkáme hypnotické šťávy ze rtů přímo do mozku. Tento orangutan má velké rty. Todle je specialní... speci... speciální druh orangutana, něco jako Big Foot. Tak toto je Velký pysk (Big Lip).

Má velký pysk, velký mozek... a něco velkého, co visí tady, ani nevím, co to je. Něco mu spadlo z obličeje a zůstalo tady viset. Jen si dělám srandu. Po konci představení to dáme dohromady nějakým lepidlem. Nic to není. Je to katastrofa.

Je to vráska. Takový věšáky. Jen si z tebe utahuju, vypadáš skvěle. Uvolni se, já tě teď zhypnotizuju. Abraka dabra. Simsala bim. Až napočítám do tří, budeš v mé moci. Jedna, dva, tři a usni. Už spíš?

Tvrdej spánek. Je v hlubokém transu, můžete ho nechat dělat domácí práce. Uklidit garáž, vyluxovat. Dokonce políbí i svoji tchýni. Slez ze mě. Díky moc, přátelé. Překlad: Planda Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Jednou ovládnou svět a budou cvičit oni nás :)

00

Odpovědět

Jsem čekal, že tam bude Clarkson.

20

Odpovědět

tíráný zvýřad

16

Odpovědět

Ti orangutani ale předvedli dávku inteligentního humoru :-D

70

Odpovědět

Nejsem zastánce cirkusů, naopak... Nicméně toto bylo skvělé a orangutani si to viditelně užívali také... :)

362

Odpovědět

Bobby byl v zákulisí natočen jak ty orangutany mlátí, PETA ho zažalovala a musel platit $340,000

01

Odpovědět

Mazec
Co Víc Dodat taky jsem někdy takový orangutan

200

Odpovědět

one two three - sleep :D:D:D

221

Odpovědět

mě se hrozně líbí ten s kapesníkem :D jinak sou uplně luxusní všichni

230

Odpovědět

Video pěkné, orangutani supr. Ale Bobby má taky trochu škraloup a navíc je to podle všeho původem Čech. Viz : http://en.wikipedia.org/wiki/Bobby_Berosini

210

Odpovědět

Jen poznamka - v prekladu jsou vesaky, v originale quarterpound, coz je podle mne narazka na ctvrtlibrovy steak. Je mi jasny ze to mozna je schvalne prelozeno, pac to moc jinak nejde :)
Jinak super...

210

Odpovědět

coze?! ty orangutani sou luxusni, prej takovy vesaky :-D a ten ksicht toho orangutana :-D boze ja umru xD

230

Odpovědět

V tom případě až vyrostu chci být orangutan v crikusu :D :D

200

Odpovědět

Vzhledem k zákonům v Americe a milionům různých organizací na ochranu zvířat se ty orangutani maji líp, jak kdy kdo z nas. Vsadim se, že tyhle slavnější mají i svého právníka a pozemky na východní straně Hollywoodu.

210

Odpovědět

Bohužel tito orangutani se zrovna dobře neměli https://en.wikipedia.org/wiki/Berousek_family někdo ho v zákulisí natočil jak si k těm orangutanům chová a PETA ho zažalovala a zvítězila

00

Odpovědět

husty akorat by me fakt zajimalo jesli sou ty zvirata tak v pohode jak vypadaj ...

220

Další