Mluvící zvířátka

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:3 664
Počet zobrazení:35 854

Přemýšleli jste někdy o tom, jak se asi tak zvířata dorozumívají? Že by mluvila jako lidé? Šikulové z britského BBC s dobrým smyslem pro humor vám to ukážou.

 

Přepis titulků

Noc... Den! Noc... Den! Noc... Den! - Copak děláš? - Hraju Noc a den, nezahraješ si taky? Já prostě nevím, proč u žádné nemůžu zaskórovat.

Jsem přeci milý, laskavý... Je to prostě záhada. Allane! Allane! Allane! Allane! Allane! Ale! Allane! - Ta má ale dlouhý krk a nohy, jen se podívej. - Taky že se dívám. Přestaň se na ni dívat! Vždyť jsi mi právě řekla, ať se na ni podívám! Poranilas mi krk! - Johne, tady podle mě čůrat nesmíme.

- V pohodě, hlavně dávej pozor. - Co to bylo? - Akorát můj zip. Kde se tu vzali tihle? Znáte mě, kluci, před publikem se nevyčůrám. Allane! Allane! Allane! Allane! Allane! - Jsem Wolverine! - Já Sabretooth! - Wolverine! - Sabretooth! - Na mě si nepřijdeš, jsem Wolverine! - Sabretooth! Koukejte toho nechat, víte přece, že mám noční.

- Jak se vede? - Jde to, Bernie. Mám pro tebe vtípek. Jeden frajer a žirafa vejdou do baru a žirafa to zalomí na podlaze. Barman povídá: "Co se to tam plazí?" A frajer na to: "To nejsou plazi, ale žirafa." Prej žirafa... Fakt jsi mě dostal, ty jo. - Otevřete pořádně ústa, pane.

- Dobře. Máte v plánu nějakou hezkou dovolenou? Zkuste na mě nemluvit, když mám ruce ve vašich ústech. My bychom s manželkou letos rádi do zahraničí. Do Dudley, její rodina tam žije v zoo. Máte děti? Nemluvte prosím, když mám ruce ve vašich ústech, pane. Tady vzadu bych to viděl na výplň. - Jíte hlavně banány? - Ano, ano... Už to nehodlám opakovat, pane, nemluvte, když pracuji ve vašich ústech. Tak dobře, ještě prověřím chuť.

Není to zas až tak špatné. Už to skoro máme, už si jen přičichnu k vašemu dechu. Tak to je chuťovka. Budu si muset lehnout. Božínku. Allane! Allane! Allane! Allane! Allane! Ale! Allane! Promiň, ale nejspíš stojíš na mém místě. - To si nemůžeš stoupnout jinam? - Ne, mám to tu zarezervované. - Mohl bys uhnout? - Nemohl, ty uhni. - Tak uhneš, nebo ne?

- Ne. Tak jo, to by stačilo. - Slez! - Tak uhni! - Ty uhni! - Uhni! - Uhni! - Uhni! Kašlu na to! - Side... - Kdo je to? Tady tvé svědomí, Side... - Co?

- Jsi velmi zlobivý kluk, Side! - Nejsem! - Házíš slupky od banánů na zem, aby po nich lidi uklouzli? - Nene, roztrhl se pytel s odpadky! - Pytle s odpadky? Takhle se zbavuješ biologicky rozložitelných slupek od banánů? - Trest tě nemine! - Ne! Pokaždý ho nachytám. Allane! Allane! Allane! Allane! Allane! Ale! Allane! To dvanácté kafe jsem pít neměl. Teď už ani nemrkám! A v uších slyším, jak mi bije srdce, nechápu to!

Mary toho vypila stejně, a už dávno spí. To mi povídej. Chtěl jsem jít spát, ale nakonec jsem zavolal na ten noční kvíz. - "Něco, co nosí ženy v kabelce." - A co to bylo? Myš? Přesně to jsem řekl. Pak jsem řekl ještě mobil, rtěnku, čísla na taxíky... - A jak zněla odpověď? - Stěrka, teď už tam dávaj, co je napadne. Páni, Kevine, takhle se má vzdávat čest. Tak Allen to asi nebude.

Steve, nebyl to Steve? Steve! Steve! Steve! Steve! Steve! Steve! Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (113)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Surikaty dobre, ale zvysok neviem no.. nemuseli tam byt:)

03

Odpovědět

Roztomilé i Srandovní ^^ xDDDDDD

260

Odpovědět

Noooo, tak čekal jsem něco slabšího... a vskutku. Moc dobré! Opravdu jsem se zasmál. Skvěle zpracované. Skutečně jsem litoval, že to již končí.

Nemám toho mnoho co vytknout, na dané téma vynikající, snad trochu krátké a z některých gagů by šlo vytáhnout více. Nicméně super! Allen!

9/10

271

Odpovědět

Jaaj :D ... tak to jsem se opravdu zasmál :D

210

Odpovědět

To už běží (nebo běželo) jako seriál "Na kus řeči se zvířaty" ;-) Ale je to skvělé :-D

221

Odpovědět

Ja mam dost z toho vtipu, no hotovo .. it's not lion it's a giraffe :D

221

Odpovědět

heh tak to je supa:D

210

Odpovědět

:D :D Tak to asi nebol Alan... Steve!!! :D :D :D

252

Odpovědět

Já myslel, že u toho videa umřu smíchy :-D

221

Odpovědět

Nighttime, Daytime, NIght time, Day time, Whot you doing? Playiny nighttime, daytime you do play? :D tohle je nejlepší :D

244

Odpovědět

da sa to niako stiahnut??

184

Odpovědět

najlepsie :D

180

Odpovědět

vitek38:když se ti to tak nelíbí,proč to sakra sleduješ?!A proč,když už jsi se na to kouknul,komentuješ?!Internet má několik desítek miliard stránek...jen tu zahlcuješ síť těma svýma protivnýma kecama!

197

Odpovědět

Já se asi počůrám smíchy:DDDDDDDDDto je skvělý!:)

180

Odpovědět

Toho Night and Day time ptáka dabuje Homer... :D

211

Další