Vydání Tales from the Borderlands se blíží

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:6 359

Telltale Games, které můžete znát díky sérii epizodických her The Walking Dead nebo The Wolf Among Us, vypustili do světa druhý trailer na hru Tales from the Borderlands, která by měla vyjít v dohledné době (předprodej byl již zahájen). Hra bude zasazena do světa Borderlands, tedy na planetu Pandora, a ujmete se v ní dvou nových hratelných postav, Rhyse a Fiony. Oba prahnou po penězích a Rhys se navíc snaží vyrovnat reputaci Handsome Jacka.

Přepis titulků

Tak děcka, chápu, že se těšíte na nový trailer, protože je tu stále spousta nezodpovězených otázek ohledně chronologického pořadí her, bla bla bla... Tak pojďme na to. S příběhem je to asi nějak takhle... Borderlands. Tam jsem se neobjevil. Borderlands: The Pre-Sequel.

Zde začíná můj příběh a hra je právě v prodeji. Následuje Borderlands 2 a nejnověji: Tales from the Borderlands. Všichni chápou? V pohodě? Můžeme už tedy pustit ten zpropadený trailer? Teď se budeš hlásit u mě, Rhysi. Už nějakou dobu usiluješ o povýšení, a tak se ho konečně dočkáš. Chci z tebe udělat údržbářova asistenta. Rhys Pracuje(š) u firmy - Tohle mu jen tak neprojde.

- Připravíme ho o kšeft. Vasquez uzavřel na Pandoře obchod ohledně klíče k vaultu. Jakmile se jeden z nás dostane výš, dostaneme se tam všichni. Náš poslední podfuk byl zatím tím největším. Za něco takového by nás mohlo čekat doživotí. Uzavření dohody bude záviset na tobě, takže se chovej tak, jak budeš muset. Tohle je země plná odpadků, písku a zármutku.

Teď jsi na Pandoře a budeš žít tak, jak žijeme my. Pánové, máme tu nějaké hyperionské provokatéry. Bota, honem! Je na čase dát se do práce. Ahoj. Zabte je! VÍTEJTE (ZPÁTKY) NA PANDOŘE (OPĚT) Ty jsi ty peníze ztratil?

Někde tady poblíž těch místních šílenců. Pokud se ti to nelíbí, můžeme se dohodnout, kolik kdo dostane. Nejsme hledači vaultu. Opravdu? Ty sis myslel, že máš na to, abys šel v mých šlépějích? NOVÁ EPIZODICKÁ SÉRIE OD TELLTALE GAMES Jseš fakt hustej. Musel jsem ti to říct.

Překlad: Daw8ID www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo, Telltale dělá párádní hry. Zezačátku jsem spíše kroutil hlavou nad jejich volbou hry, ale teď už jsem si jistý, že to bude něco úžasného.

Mimochodem, dneska vychází trailer na Game of Thrones hru od Telltale, to myslím zaujme více lidí. :)

BTW
00:52 Rhys říká "We steal his deal."
00:54 tady bych spíš dal na Pandoře (Pandora je planeta)

50

Odpovědět

Díky za připomínky, opravil jsem to ;). Přitom jsem nahrál v Borderlands 2 několik desítek hodin a pak napíšu takovou nepříliš dobrou formulaci :D. A herní trailery jsou vždy v rámci úterního "herního koutku", tak třeba se na to dostane :).

20

Odpovědět

Ježiši, a já už se těšil na TableTop, jak jsem zahlédl ten náhled videa :/

01

Odpovědět

Neviem či je to náhoda alebo zámer (ale asi skôr náhoda), ale Rhys a Fiona boli jedným z hlavných postáv v tretej knihe Dragon Age

03

Odpovědět

Opravujem sa - Rhys a Fiona sa volali jedny z hlavných postáv*

13

Odpovědět

Kdo by z traileru nepoznal nejspíše se bude jednat o příběhovou adventuru/hru.

38

Odpovědět

Stoprocentně telltale jiné hry nedělají.

110

Odpovědět

Bohužel ano a moc mi to k Borderlands nesedí.

78

Odpovědět

+dajmi5To nic, to jsi jen krapánek omezený.

44