The best ads from socialist Czechoslovakia

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:5 327
Je to tu, nová rubrika pro zahraniční diváky! VideaČesky expandují na zahraniční trh a konečně přináší největší klenoty československé kultury s anglickými titulky.

Přepis titulků

ADVERTISEMENT Have you seen our brother? He's gone to buy some honey in Jednota. There it is – coleslaw. Fresh vitamins even in winter. CABBAGE Look, milk! Boys, girls, it's milk!

Milk, milk, it's healthy, every child knows that. Milk, people young and old will get it from us. Oh, prince, why did you wake me? Why? Because otherwise you would miss the draw of the Czechoslovak state lottery. Those who don't play cannot win. Honey, I would like more. Sure, love.

That's why I baked two batches. Desserts with apples. That's really something! Desserts with apples. Translation: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mleko? kupujte mleko? zadne konkretni mleko? mleko?

JAK JE TOHLE REKLAMA!
KUPUJTE MELKO! EXISTUJE!

12

Odpovědět

I když něčeho existuje jen jeden druh, tak stále lze reklamou zvýšit o to zájem. Nejde tedy o typ dnešních stupidních až lživých reklam, které říkají, že něco je lepší než jiné, nebo že něco funguje až na X %, ale o reklamu na produkt, který se málo prodává a je třeba to změnit.

10

Odpovědět

+Merlinonymco to sakra meles chlape?

reklama na mliko???

a z ceho budu delat palacinky? ze dreva, ne? ty vole.
za totace museli by lidi tak strasne zoufali a chudi ze museli kojit vlastni maminky. proto reklama na kravske mleko. i kdyz tahle reklama ani nepripousti jestli kravske kozi nebo z putinova vymrdanyho zadku

kdyz delas reklamu na neco o cem lidi nemusi absolutne nutne vedet nebo na to nemusi zrovna myslet. to je reklama.

kdyz delas reklamu na neco co vsichni vi ze existuje a je to absolutne nutna soucast domaciho vareni tak ses sakra debil.

STOMY! TOHLE JE REKLAMA NA STROMY! STROMY! VENKU! PRED VASIMI OKNY! STROMY! EXISTUJI!!! STROMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!

16

Odpovědět

Některé reklamy byly i vtipné, ale stejně jsem se jako dítě nejvíc těšil na pana Vajíčko ;-)

22

Odpovědět

No jo... on je vlastne april! :D

52

Odpovědět

"Hmmm ta píše...
Píše do celého světa: tužka Koh-i-noor Hardtmuth!"

"Kupujte hodinky Prim, jdou nejrychleji!"
:D

92

Odpovědět

Best.. THX... Jako pamětník ..Božžžíííí

112

Odpovědět

Z toho bolí oči :-D

62