The Order: 1886 se představuje

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:3 100

V dnešním herním koutku si představíme hru s titulem The Order: 1886, kterou vyvíjí méně známé studio Ready At Dawn. Děj této slibné hry se odehrává v Londýně na konci 19. století. Nejde ovšem o Británii jak ji známe z učebnic dějepisu. Tvůrci se vydali cestou "alternativního vesmíru". V 19. století proběhla po celém světě průmyslová revoluce a studio si trochu pohrálo s tehdejšími možnostmi a vynálezy. Výsledek více připomíná moderní dobu, ale zachovává si i mystiku dob starých, která je reprezentována hlavně tajemným řádem ochránců lidstva a jeho odvěkými nepřáteli. Hra vypadá slibně, ale má i několik menších vad. Její vývoj je plánován pouze na PlayStation, takže PC uživatelé mají smůlu a studio se také pokouší hru prezentovat více jako film. Celá hra by měla mít "filmové" rozlišení, takže vašimi věčnými společníky budou dva černé pruhy zužující obrazovku a také to vypadá, že hra bude fungovat jen na "filmovém" 30 FPS. Mezi hráči tak trochu panují obavy, aby se vývojáři nesoustředili až moc na filmový aspekt a příběh a netratila hratelnost. To nám ale ukáže až začátek roku 2015, ve kterém má hra vyjít. Co si myslíte vy?

Přepis titulků

Krev nás definuje. Je naším závazkem. Je odkazem dob, kdy temnota ohrožovala samu existenci lidstva. Ukuli jsme meče, sjednotili se a započali neúnavný a nelítostný boj proti zlu v jakékoli podobě. Po celá staletí jsme válčili proti neústupnému a odhodlanému nepříteli. Ale dnes vytlačila staré pořádky nová éra. Věk průmyslu. Pokrok vedl k nepokojům, bouřím a rebelii.

Staří i noví nepřátelé nám vyhlašují válku na všech frontách. Svět se mění, ale naše poslání zůstává. Musíme povstat, musíme přetrvat. Řád bude znovu nastolen. Taková příšerná jatka. Nic podobného jsem v životě neviděla. Musíme být připravení na všechno. Pouze na PlayStationu.

Přeložil: Ibex www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Další chytrej tah od PS jak donutit lidi si kupovat jejich konzole. Nebýt válek mezi xbox a PS můžeme si tyhle hry zvesela hrát na všech platformách nechť žije byznys!

72

Odpovědět

jen na PS? Tak to at s tím jdou až do p... pryč

247

Odpovědět

Grafika je příjemná věc a těžké zbraně též....ovšem steampunk by se možná snad již mohl vymanit z prostředí Londýna či ještě lépe celé Viktoriánské Anglie (omluvte to rouhání unaveného čaroděje)......koně vedle střelného prachu (pomiňme, že si místo nich mohli vzít motor a důlního kanárka) se snesou, ale abych po 1000té viděl Velkého Bena možná ani tak velkolepé zpracování nepotřebuji. Nějak mě tak ani nemrzí, že mám jen PC...

61

Odpovědět

Třeba Rakousko-Uhersko by bylo pro steampunk ideální.

120

Odpovědět

+fareČteš mi myšlenky. Rády bych si zahrál hru, která je přeci jen krapet blíž naší historii i naší domovině :D

40

Odpovědět

Only for PS? Co je to za snobstvi?

114

Odpovědět

no, počkám si na gameplay a pak se budu smát, nebo plakat.... Vlastním jenom PC (spokojenost 100%)

130

Odpovědět

Nejsem si úplně jistý že jim žeru že ten druhý trailer byl vytvořen v enginu samotné hry... Jsem moc zvědavej na první gameplaye.

80

Odpovědět

Já bych si to zahrál, ale zase tam nacpali cyber-punk scheize. Přitom viktoriánský Londýn je krásný sám o sobě.
Pořád se musí všechno komplikovat...

87

Odpovědět

30 fps kvůli "filmovosti".. Heh, to jim tak někdo zbaští...

66

Odpovědět

Přy Gttowaldovi to,,,, Of Call of Gears of Battlefield 154 of mjě fjekt hustou grafyku a story ,,,,,, tak hustou jako Assassins dogs cry, vole!!!!!!!!, viď???????????????? Hele vloe jne se na to kuokje, viď, viď????????????????????????????????????
Djoufém že............, ti z PlayBoxu 7200: wiiU vjědou co dělajou................., voe, viď fakt, hele kuokej.................

477

Odpovědět

Není možné ten příspěvek nějak smazat?

470

Odpovědět

+GoldsoulSnad jo.... na druhou stranu to asi nebude správný. Chlapec nemůže za to, že je retardovanej. Spíš by to chtělo nějakej překlad...

360

Odpovědět

Překlad z tohoto jazyka: Za Gottwalda to "Call of Battlefield 154" mělo opravdu zajímavé grafické zpracování a příběh. Tak zajímavé jako Assassins Creed, Watch Dogs a Far Cry. Že ano? Hele, kamaráde, jestli je to jiné tak se na to nedívej. Viď?
Doufej, že ti z Playstation 4, xBOX One a WiiU budou ukazovat, co umí, kámo. No vážně dívej se.

*Odstraněni přebyteční voelové, of a další nesmyslná znamínka
*Úprava rozpoznatelnosti produktů a slov
*Oprava Gramatiky
*I tak je to nepochopitelné

751