Top 20 YouTube videí roku 2012 - 1. část

Thumbnail play icon
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:422
Počet zobrazení:4 805
Je načase rekapitulovat končící rok 2012, a jelikož na našem webu překládáme videa z YouTube, podívejme se společně s Kassemem G a Shirou Lazar z kanálu What's Trending na první část dvacítky nejpopulárnějších videí tohoto roku. Jaké se nejvíce líbilo právě vám a jaké kousky tipujete do příští první desítky?

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Čau, lidi. Doufám, že jste si užili svátky. - Tady Shira. - Tady Kassem. A tady je dvacítka nejlepších videí roku 2012. Jako dvacátý je "Probuďte se kur*a". Všichni politici jsou stejní. Že jsou všichni stejný? Vole, probuď se kurva.

Kdy se konečně přestaneme chichotat pokaždý, co Sam Jackson řekne sprostý slovo? Vždycky, co řekne "zmrde", děláme: "Řekni to znova, Same!" Číslo 19 od baracksdubs je Barack Obama zpívající: - Tohle jsme Mitta Romneyho dělat neviděli. - Proto nevyhrál. Na 18. místě je pan Rogers a remix Zahrady vaší mysli. Nechali jste něco vyrůst v zahradě vaší mysli? Tohle je vlastnictvím pbsdigitalstudios a rozhodli se to znovu uvést. Je to vážně podivný video.

Jako pan Rogers na meskalinu. Stačí se jen zamyslet a ony vyrostou. - Zdravím, sousede. - Hezký svetr. - Děkuji. Na sedmnáctce zatčený ožrala zpívající Bohemian Rhapsody. To video sám nahrál z kazety, kterou mu dala Royal Canadian Mounted Police poté, co to samozřejmě natočili. Prostě to pak hned nahrál na YouTube. Je to jeden z vašich přátel, kteří vám nikdy nepomůžou stěhovat nebo pohlídat dům. Pokud ale chcete, aby perfektně zazpíval Bohemian Rhapsody bengům, - je ten pravej.

- Tihle přátelé jsou užiteční. Ne, jsou to šmejdi. Číslo 16 "No kruciš!" Tak do toho. Kruciš! Je nějakým způsobem přirozený a nádherný sledovat tlusťocha, jak jí hambáč v soukromí svého auta. Zamysleme se na chvilku nad tím, jak musí bejt cítit to auto, když strčíte dovnitř hlavu, zatímco je... v půlce toho burgeru a zpívá vysokou oktávu té písně.

Pot tlusťocha, burger... Patnáctkou je "Kristen Bell a její lenochodové zhroucení". Nevěděla jsem, jak to zpracovat, protože můj celý život čekal na tenhle moment. Miluje vzácný zvířata. Kdo má rád lenochody? - Je divný, když brečí kvůli zvířeti? - Určitě má nějaký emoční problémy. Pod skořápkou tohohle roztomilýho videa se skrývá spousta problémů s otcem. Na čtrnáctém místě je "Isaacova žádost o ruku zpívaná na playback". Co když existuje chlápek, co si obyčejně kleknul v parku na koleno, potom přijdou domů, mrknou na tohle video a jeho snoubenka řekne: "Ještě si to promyslím."

- Děláš velký problémy, Isaacu. - Zvedni laťku. - Spíš ji sniž. Mně přijde, že je všechno soutěž. Každej, kdo natáčí video je pro mě konkurence. Ty jsi alfasamec. Alfasameckej, psychotickej, sociopatickej... Trochu ses nechala unést těma přídavnejma jménama. Číslo třináct je "Špatné odezírání ze rtů Edwarda a Belly". Vole...

Dyť jsi propleskl rybu. Když odezíráte ze rtů špatnejch herců, vždycky to může bejt jen lepší. Proto je to nejpopulárnější video tohohle kanálu. Myslím, že se dají všechny ty odvážné herecké volby Kristen Stewart vyjádřit... To je tak ubohý. Dvanáctka je "Masterchief versus Leonidas". Epické rapové bitvy historie! Tvoje zbroj je silná, ale moje břišáky tvrdší.

Teď jsi v mý čtvrti, Chiefe, tohle je Sparta! - Ty videa jsou skvělý. - Mají přes 2 miliony odběratelů. Já vím. Přijde mi, že když jsem jejich kámoš, je mi to celkem jedno, pokud nejsem v jednom z nich. Konečně číslo jedenáct "Unavená z Bronca Bammy". Jsem unavená z Bronca Bammy a Mitta Romneyho. Proto pláčeš? - Vlastně jsme tu dívenku a její rodinu zpovídali. - Měli jste ji v pořadu? To video mi přišlo jako znak špatný výchovy. Proč je ta holčička ta vystresovaná volbama?

To se jako nedívá na Spongeboba? - Tudíž... - Fox News jsou tak trochu komedie. Dobrá, ale je citově vázána k lidem jako Barack a Mitt Romney, a proto to prožívá jako padesátiletá rozvedená ženská. - Až bude náctiletá, bude trpět. - Je vidět, že tě tyhle typy přitahujou. Rozhodně, dokážu jim pomoct. To byla zatím část našeho seznamu, za pár dní budeme zpátky se zbytkem. Půjdu domů a pak se vrátím i s tímhle svetrem. A budeme předstírat, že jsem tady nezůstal a nenatočili jsme to v kuse.

Ne, to jsme neudělali. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zkurvení moderátoři? co si o sobě myslí, nakopak jim oboum p****e!!!

1816

Odpovědět

Co tím myslíš?

181

Odpovědět

Nedokoukal jsem ani do půlky, moderátoři jsou mi neskutečně nesympatický, mají dost trapný humor a ani výběr videí mne už zezačátku nezaujal. V =3 jsou zajímavější videa, u těhlech nechápu, proč by měly mít tolik sledování. Nuda.

1928

Odpovědět

Souhlas.

1814

Odpovědět

+Jerichopokud souhlasíš, tak stačí dát plus a ne psal další koment :)

180

Odpovědět

+JerichoS tímhle musím souhlasit. Jasně, seš blbej nebo co?

180

Odpovědět

z tohohle mi přišla nejlepší Kristen Bell (doufám že to píšu správně), btw.: ale ještě lepší bylo jak jí to rozsekalo přímo ve studiu

182

Odpovědět

tak se kassem dočkal a do jednoho videa ho přece jenom hodili :D https://www.youtube.com/watch?v=vICX-6dMOuA

182

Odpovědět

ale jo, mě to přijde pohodové, příjemné videjko a vůbec ne trapné

1812

Odpovědět

No nevim ale naprosto objektivně mi přijde, že v příští desítce musí bejt gangham;)

187

Odpovědět

Leonidas vs. MasterChief! :-)

182

Odpovědět

docela traapný jediný dobrý jsou ty raperský války... jinak nevim jestli to mělo na top20..... moje top20 je daleko leppší než tahleta ale ještě uvidíme no

186

Odpovědět

Pro mě je nejlepší z celé téhle kompilace Kassemovo procítěné "Epiiiiiiic...raaaaaaaap.....battles'f'historyyyyyy" :)

1810

Odpovědět

jéé Kristen Bell a její lenochod :D pamatuji si ten rozhovor u Ellen :)

183

Odpovědět

mno nic moc..takova obycejna trapna, americka radoby sranda..ja jsem se ale ani neusmal..

1812

Odpovědět

Dude
You slapped the fish

To je taká sprostosť až ma to rozosmialo :-D

182