Schindlerovy husyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:636
Počet zobrazení:5 995

Další díl Equals Three je tu a tentokrát se speciálním moderátorem Kassemem G. Ten nám ukáže možný budoucí dopravní prostředek Američanů, závažné zpravodajské přeřeknutí a surfující husy, které potká tragický konec. Otázka dne pro VideaČesky.cz: Ray, nebo Kassem?

 

Přepis titulků

Ahoj, lidi. Jmenuji se Kassem, ale někteří mi říkají plně dorostlý Ray. Tento týden budu za Raye zaskakovat a mým cílem bude stáhnout tuto show na absolutní dno. Nejlépe se mi to povede s tímto videem. Podívejte... Chápu, že to, co teď o tom videu řeknu, rozhodne, co si o mně myslíte jako o člověku. Takže budu velice opatrný a povím... že to bylo srandovní!

Tohle video, v originále nazvané "Tlustý vlak, část 2", mělo okolo 70 000 zhlédnutí, ale kvůli spoustě kopií to může být víc. Nejvíce se mi líbí, když tlusťoška číslo 2 ukáže na kameru prostředníček, jako by říkala: "Nas*r si, kámo. Nakopala bych ti prdel, kdybys stál na mírným svahu." "Nas*r si, kámo. Nakopala bych ti prdel, kdybys stál na jednom schodu." Na tomhle vláčku bych si s radostí zajezdil. To video je vtipné z několika důvodů, jasný? Je to jak polévka z bílejch socek. Máte tady dvě špekounky na vozíkách, který se snaží dostat do toho obchoďáku, aby si tam za pětidolarovku koupily 17 věcí, z nichž jim žádná nebude sedět.

Menší dáma - slovo "menší" používám velice volně - ale menší dáma je v těsném závěsu, jako se to dělá v jejich oblíbeném NASCARu, takže netvrďte, že se z té kraviny nic nenaučily. A nakonec dva týpci v náklaďáků, smějící se těm projíždějícím suchozemským kapustňákům. - Koukni na ty dvě sádla. - Fakt hustý. - Ty vole... Máš pěknou tvářičku. Samotný návěs nemá na silnici ani chodníku co dělat.

V dalším videu se podíváme do studia za Alisson, která má připravenou reportáž o teenagerech. Stále více teenagerů mr*á... ...mrhá svým časem. Těžko říct, kolik zhlédnutí to má. Kopie jsou skoro všude. Řekl bych přes 100 táců. Nejlepší je nepochybně výraz v jejích očích, když si uvědomí, že má pravděpodobně padáka. ...mr*á.

Mrhá svým časem... "Mám padáka?" Nic se nevyrovná tomu momentu, kdy si uvědomíte, jak moc jste to podělali. Když vám to zpomalím, dobře to uvidíte. "To ne, já to tak nemyslela." Hrozné by bylo, kdyby to byl její první vstup jakožto zpravodajky. "Nepodělej to." "Stále více teenagerů mr*á. A kur*a!" Já bych si radši poslechl tu první reportáž.

Stále více teenagerů mr*á. Možná je to pravda, že teď děcka víc mr*ají díky Justinu Bieberovi a Seleně Gomz. Že jo, Biebsi? Rozhodně dodržuješ zákony. Vím, že nemám nijak úžasnou fyzičku, ale Justine Biebere... obleč si tričko. Mimochodem, nejvíc sexy lesbický pár současnosti. Další video je buď velmi roztomilé, nebo velmi děsivé. Rozhodněte sami. Tohle je řeka Colorado a tohle husy, které v ní plavou. Jak můžete vidět, ty husy umí surfovat.

Hádám, že řeka Colorado proti husám 1:0. Video nazvané "Husy surfující na vlnách" mělo 700 000 zhlédnutí za 4 dny, což je fakt dobrý. V komentářích se lidé snaží zjistit, jestli jsou ty husy mrtvé, nebo ne. Já vám to teda rozluštím. Jo, jsou mrtvý. Nepochybně pochcípaly. To video mi přijde velice zajímavé, protože nevím, jestli to mělo být milé, rozkošné a zábavné, nebo jsem byl svědkem hrůzné nehody.

Kameraman se tomu směje, takže si říkáte, že ty surfující husy musí vídat pořád. Jenže zničehonic všechny stáhne proud a je po nich. Na konci videa je tam jediný přeživší. "Ty vole, řeka Colorado je fakt boží, že jo, bando?" "Mami?" "Tati?" "Já umím mluvit?" Nevím, co si o tom myslet.

Na začátku roztomilé srandičky a na konci hromadná vražda. Zanechalo to ve mně divné pocity jako při sledování Forresta Gumpa. Nejdřív si říkáte: "To je skvělý film." A na konci: "Aha, Jenny měla celou dobu AIDS." Myslím, že by bylo zábavné mít na začátku veselou hudbu. A na konci to pustit černobíle jako v Schindlerově seznamu a prostě sledovat tu hrůzu. Vypadá to ale, že se při tom baví. Vesele si surfují s přáteli. Myslí si, že to je legrace?

DFlesh byl naštěstí schopen zvýraznit zvuk těch hus, takže uslyšíme, jestli se bavily. Než se dostaneme k otázce dne, rád bych vám vzkázal, že pokud vás tato epizoda urazila, klikněte na tlačítko "Odběr" a vyplňte svoji stížnost. To mě naučí. Nevím, zda jste si toho všimli, ale jedná se o 200. epizodu =3, takže bych rád poděkoval všem mým fanouškům. Bez vás bychom to nezvládli.

Tak na další dvoustovku. Dnešní otázka dne je od uživatele jménem EmceePluto24 - a ten se ptá: - "Moje otázka dne zní: Kde jste byli minulou noc?" Slyšeli jste. Svoje reakce pište pode mě nebo na můj Facebook a Twitter. Ještě jednou díky. Jsem KassemG a pochybuju, že by se pod to Ray podepsal. Tak mi povězte, lidi.

Kdybyste mohli randit s celebritou, jaká by to byla? Já bych šel do tý zpravodajky, protože říká prasárny. ...mr*á. Ve čtvrtek jsem zase zpátky, ať se vám to líbí nebo ne. Čau, Princesstard. Oženil bych se s Kassemem, protože umí dobře kouřit. S někým věrným, jako je Tiger Woods. Megan Fox a pořád bych ji nechal zpomaleně běhat.

Sarah Michelle Gellar, aby mohla zabít upíry v mým sklepě. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (133)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pořád legendární i v roce 2012!

180

Odpovědět

asi bych šel do zpravodajky protože říká prasárny :DD
jinak tohle je boží moderátor :D

191

Odpovědět

K-NinetyNine btw., tie okuliare su dioptricke, to znamena ze ich potrebuje:)

181

Odpovědět

Rozhodně jeden z nejlepších dílu =3 myslel sem si že po suchozemskýck kapustnacich nemuze prijit nic lepsiho ale ty husy nebo co to bylo byli uplne cool . Kassem je cool mohli by to s Rayem střídat .

192

Odpovědět

mě se to líbilo víc,ale musí se zvyknout si na jeho hlas a celkově na něho.Viděl jsem nejdřív další díl a pak až tenhle a dostal mě fakt hodně,prvni video nic moc ale ty kachny...:D

191

Odpovědět

Má něco do sebe, ale Ray je Ray :)

204

Odpovědět

Ty husy jak řvou. :D

181

Odpovědět

Hej, Raye mam rada, ale tohle je bezvadny zperstreni, skoro se mi to az libi vic =P Mohli by se stridat, jeden dil Ray, jeden Kassem - to by bylo idealni =)

193

Odpovědět

no... zajímavý zpestření, ale jestli tu příště nebude Ray, tak mě pěkně nakrknete :P

186

Odpovědět

OMG!!! Mnohem lepší jak s Rayem :D 10/10

1810

Odpovědět

Kassem by si mohl zde zasloužit své vlastní okénko

191

Odpovědět

ach jo kde je Ray mě tam tak chybí :(

184

Odpovědět

po minute som plakal za Rayom :( nakoniec to nebol taky prepadak, ale Ray je Ray. on si nepotrebuje na zdvihnutie ega vziat okuliare po pradedkovi

186

Odpovědět

Ray je asi lepší ale i u Kassema jsem se nasmál

180

Odpovědět

LOl... :D

180

Další